Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 21 do 30 z 32

Temat: czarny i złoty fx 35 OCEŃCIE ktoś widział ? Help

  1. #21
    Forumowy wyjadacz Avatar Roman
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Płock
    Jeździ
    FX 35 2007 Black
    Postów
    232
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 7 raz/y

    Domy?lnie

    ja podobnie jak niektórzy pół roku wypatrywałem sztuki wartej zakupu. Opłaciło się i jakościowo i cenowo.

  2. #22
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Ologt
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Jeździ
    INFINITI QX70 S 3.7 2014
    Postów
    714
    Podziękował
    46
    Otrzymał podziękowanie 72 raz/y

    Domy?lnie

    hmm ,ja 9 miesięcy szukałem a i tak ideałem nie jest(podstawą dla mnie była blacha,pełne wyposażenie i w większym stopniu mechanika auta,resztę powoli się zrobi) . Przejrzałem prawie 80% ogłoszeń osobiście z allegro! ,zrobiłem tysiące kilometrów .Szukałem polifta kupiłem przedlifta. Wszystko i tak wychodzi jak się jest na miejscu .Nie wiem co jest przyczyną tego stanu aut ,ale Infiniti ludzie po prostu masakrują.Nie wiem czy ludzie nie wiedzą czym jeżdżą czy nie chcą wiedzieć.

  3. #23
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Jak nie chcesz kupić to zawsze znajdziesz dobre auto... za zadrapania itp. nie ma co patrzeć... motor to postawa...
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  4. #24
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Dokladnie Tomek dobrze mowi... Mi zawsze tlukli blacha najwazniejsza... W tym przypadku, to lepiej akurat na mechanike patrzec. Kosztuje krocie, zdecydowanie wiecej niz np lakierowanie...
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  5. #25
    Dopiero dołączylem Avatar dagoosia
    Do??czy?
    Mar 2015
    Mieszka w
    Poznan
    Jeździ
    Porsche Cayenne S, Mercedes w210
    Postów
    44
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? korzen Zobacz post
    Dokladnie Tomek dobrze mowi... Mi zawsze tlukli blacha najwazniejsza... W tym przypadku, to lepiej akurat na mechanike patrzec. Kosztuje krocie, zdecydowanie wiecej niz np lakierowanie...
    Oj nie nie blach(ar) to się należy wystrzegać ;D hahaha

  6. #26
    Trochę już ogarniam Avatar Casian
    Do??czy?
    Jan 2014
    Mieszka w
    Warmia-Mazury
    Jeździ
    Był FX35, 06', Czarny. FX35 06' Sport a teraz FX30dS 11'
    Postów
    70
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Na jesień mam zamiar przeskoczyć na nowszy model a moj fx35 06 ver. Sport będzie do sprzedania moim zdaniem auto warte uwagi stan idealny bardzo zadbany i wizualnie i technicznie co ważne ściągnięty do polski jako bezwypadkowy (zresztą to był warunek czy jeden z warunków dla których zdecydowałem się na zakup)...jak jeszcze będziesz szukać polecam

  7. #27
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Ologt
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Jeździ
    INFINITI QX70 S 3.7 2014
    Postów
    714
    Podziękował
    46
    Otrzymał podziękowanie 72 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Tomek g35c Zobacz post
    Jak nie chcesz kupić to zawsze znajdziesz dobre auto
    no niestety zazwyczaj tak bywa
    Cytat Napisa? Tomek g35c Zobacz post
    za zadrapania itp. nie ma co patrzeć...
    niewielkie zadrapania czy zderzak malowany ok, ale wiadro pękającego kitu , bezbarwny który schodzi , lub bajki sprzedającego że lakierował całe auto bo mu pod blokiem porysowali (od razu pisze że z daleka gołym okiem widać było że dużo więcej robione niż tylko rysy) to nie dla mnie ,sorry może jestem inny i dlatego tak długo szukałem auta.

    Cytat Napisa? Tomek g35c Zobacz post
    motor to postawa...
    to jasne ,każdy by chciał jak najdłużej pojeździć.
    P..s tak na boku ,byłem dziś u pewnego Pana kupić kpl felg 20" i Pan miał FX-a 45 i dwa razy robił remont silnika !!!


    Cytat Napisa? korzen Zobacz post
    Dokladnie Tomek dobrze mowi... Mi zawsze tlukli blacha najwazniejsza... W tym przypadku, to lepiej akurat na mechanike patrzec
    Oczywiście nie znam i nie widziałem Twojego auta , masz teraz silnik jak zegarek ale jak by to wyglądało z np. całym popękanym tyłem lub prawie każdy inny odcień na różnych elementach karoserii ?

  8. #28
    Dopiero dołączylem Avatar dagoosia
    Do??czy?
    Mar 2015
    Mieszka w
    Poznan
    Jeździ
    Porsche Cayenne S, Mercedes w210
    Postów
    44
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Casian Zobacz post
    Na jesień mam zamiar przeskoczyć na nowszy model a moj fx35 06 ver. Sport będzie do sprzedania moim zdaniem auto warte uwagi stan idealny bardzo zadbany i wizualnie i technicznie co ważne ściągnięty do polski jako bezwypadkowy (zresztą to był warunek czy jeden z warunków dla których zdecydowałem się na zakup)...jak jeszcze będziesz szukać polecam
    Chciałabym auto z instalacją lpg a nie wiem czy wystarczy mi funduszy na kupno 06 i zagazowanie ;-) ale jak najbardziej jakies dodatkowe info (cena zdjecia) mile widziane. Szukam auta z jasnymi srodkami bo w czarnych jakos mi tak grobowo ;D

  9. #29
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Ologt Zobacz post
    Oczywiście nie znam i nie widziałem Twojego auta , masz teraz silnik jak zegarek ale jak by to wyglądało z np. całym popękanym tyłem lub prawie każdy inny odcień na różnych elementach karoserii ?
    Ologt nie no ja mowie o tym, ze auto bylo malowane, ale nie po jakims dzwonie mega Tutaj masz racje, bo jak kupisz szpachlex pekajacy to juz z tym nic nie zrobisz... Tylko, ze przy FX 1 trzeba isc na kompromis czasem... Ja szukalem bardzo dlugo. Chcialem ten kolor co mam (albo czarny, chociaz wtedy zona miala czarne auto, drugie czarne z kolei i ciezki kolor do utrzymania), koniecznie dostep bezkluczykowy i pakiet sport (lampy i relingi musialy byc )... No i znalazlem mojego. Pojechalem, obejrzalem, mimo paru wad sie podpalilem (czysty carfax, tylko rok w PL). Na druga inspekcje juz wzialem auto na sprawdzenie jak bylo pukniete (widzialem, bo juz pare aut kupilem ze bylo malowane). No i wyszlo, ze prawy bok robiony i na drzwiach przod 300-350mikronow tyl 400-450... Reszta auta calosc 200-220 (czyli po prostu ponowne lakierowanie). No i co?? Powiedzialem kolesiowi nie biore bo mialo byc bezwypadkowe, a tu na drzwiach z tylu troche szpachli... I nie kupilem (najlepsze, ze koles to byl z Dubaju lepek, ktory mial zone polke i studiowal w Polsce medycyne znalazlem jego dowod stary w aucie i trzymam na pamiatke hehe) a koles lekko sie zamotal... Jak mu powiedzialem, ze una s sie kreci liczniki to mowil ze jak to mozliwe?? No i szukalem dalej... Pojawil sie idealny polift RWD w Warszawie. Pani sprzedawala bo maz umarl. Juz o tym pisalem. Po inspekcji niby w infiniti Warszawa cud malina. Jak rozkodowalem VIN to auto do kasacji w USA, potem rozbite w Niemczech i trafilo do PL... Jeszcze jakiegos zobaczylem innego i po 2 tygodniach dzwonie do kolesia i mowie. Panie olewam malowany bok biore Panskie auto Wygladal dobrze (bo malowany caly, zreszta jak moj poprzedni merc tez po calosci), juz go rozbieralem z tylu, z przodu (swap) i nie byl rozbity. Wiec nie kazde auto malowane mialo dzwona...
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  10. #30
    Trochę już ogarniam Avatar Casian
    Do??czy?
    Jan 2014
    Mieszka w
    Warmia-Mazury
    Jeździ
    Był FX35, 06', Czarny. FX35 06' Sport a teraz FX30dS 11'
    Postów
    70
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Tak jak pisałem mój FX35 to wersja poliftowa z jasnymi skórami. LPG zainstalował poprzedni właściciel także jeździ się ekonomiczniej to moj drugi FX pierwszy wiec wiem co to znaczy znaleźć cos naprawdę dobrego. W auto w ostatnich 6 miesiącach włożyłem trochę pieniążków - Wymiana wszystkich płynów, dałem do regeneracji i malowania na czarny mat felgi "zimowe" 18" oryginalne. Założyłem na przód nowe klocki wentylowane tarcze hamulcowe (polecane na naszym forum).Klocki i tarcze na tył już kupiłem w najbliższym czasie przy wymianie felg na letnie (oryginalne 20") je założę. Fotki jakieś mam mogę na priv podesłać...
    Piotr

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Złoty samochód
    By Miko in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 8th-May-2016, 21:09
  2. szary FX 2005 ładny?! ktoś widział ?
    By dagoosia in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16th-April-2015, 22:28
  3. Czy ktoś widział G37s Black Bison
    By Coobcio in forum VQ35DE
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10th-April-2014, 19:01
  4. Czy ktoś już go widział ?
    By BAJZEL in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 1st-November-2013, 00:44
  5. Złoty Infiniti G-37
    By BAJZEL in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30th-September-2012, 10:41

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •