Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 31 do 40 z 55

Temat: Układ wydechowy aftermarket

  1. #31
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Ja mam y-pipe z nierdzewki, ktory zostal przerabiany do mojego auta (nowe plecionki i przesuniecie rozgalezienia do tylu bo mam AWD).... Wiec tutaj nie pomoge... Ale to i tak nei problem, bo po prostu z y-pipe z HR odetniesz flansze i przyspawasz flansze na 3" na redukcji... Znajdz kogos kto ogarnia temat spawania nierdzewki i Ci to zrobi bez problemu...
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  2. #32
    Forumowy wyjadacz Avatar Drzymek
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Jeździ
    C5Z06LS6
    Postów
    331
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 15 raz/y

    Domy?lnie

    Pomyślałem i przecież flansza powinna pasować bez problemu, skoro te wydechy są robione jako plug and play na flanszę od 350z. Flansza od HR ma taki am rozstaw śrub (w końcu jest zamienna z tą od DE)

    Lekcja, Temat: Ewolucja Drzymka na przestrzeni lat

  3. #33
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Dokladnie tylko uszeczelka jakas. Ale przechodzisz z 2,5" na 3" wiec nie widze problemu... Czekam na relacje jakie wrazenia. Mi banan nie schodzi z geby i na paliwie oszczedzam Jezdze z otwartym oknem wiec klimy nei wlaczam
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  4. #34
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Buziaczek81
    Do??czy?
    May 2014
    Mieszka w
    Pruszkow
    Jeździ
    EX 37 2010
    Postów
    224
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 8 raz/y

    Domy?lnie

    KorzenA jak wrazenia glosowe tzn czy przy dluzszej trasie nie jest za głośno?Tez chce cos zalozyc do swojego ale boje sie ze w trasie bedzie za glosno.Jesli mozna spytac ile Cie wszystko wynioslo?Zycze milej jazdy i zeby Ci banan z geby nie schodzil

  5. #35
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Musze nagrac jakis filmik, ale mi tu zona marudzi zebym pod domem nei gazowal bo wiocha Na trasie jest ok przy normalnych predkosciach. Jedynie bardzo basowo jest w sordku przy powolnej jezdzie jak np roboty drogowe. Wleczesz sie w kolumnie 70-80km/h na najwyzszym biegu i majac niecale 2tys rpm to jest "buczaco"... Generalnie moim zdaniem na normalnym, akceptowalnym poziomie. Mi przy 120-130km/h wogole nie przeszkadza...
    Mnie przy kupnie wydechu uzywki, przerobieniu i dopasowaniu wyszlo ok 2000zl. wydech 1100zl, robota 1000zl. Przerobienie y pipe, nowe plecionki, naprawa srodkowej sekcji (byla rozerwana), przedluzenie koncowek, zalozenie katow i dopasowanie calosci. Niestety te japspeedy, toyosporty i turboworksy (czyt chinol) wymagaja troche zabawy z dopasowaniem.Katy kupilem za 600zl, wiec calosc ok 2700zl... Dla mnie warto, bo mam wydech z glowy "na zawsze"
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  6. #36
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Buziaczek81
    Do??czy?
    May 2014
    Mieszka w
    Pruszkow
    Jeździ
    EX 37 2010
    Postów
    224
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 8 raz/y

    Domy?lnie

    Moja zona tez nie jest zachwycona jak gazuje i slucham wydechuCzekamy na filmik z Twoim nowym wydechem

  7. #37
    Forumowy wyjadacz Avatar Drzymek
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Jeździ
    C5Z06LS6
    Postów
    331
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 15 raz/y

    Domy?lnie

    Panowie zadecydowałem że nie zakładam 3calowego układu. Jest to zbyt duża średnica i czytałem że może spaść moc silnika i moment obr bo spaliny nie będą miały odpowiedniego ciśnienia. Czy to prawda?

    Lekcja, Temat: Ewolucja Drzymka na przestrzeni lat

  8. #38
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Jak uklad jest poprawnie zaprojektowany to nie Jak pozakladasz jakies strumienice, porobisz przelotki to faktycznie moze to pogorszyc osiagi. W VQ35 wydech 3" jest sprawdzony juz od lat i spisuje sie swietnie . Nie, zeby jakos podnosilo moc o obiecane xx KM, ale ja u siebie czuje roznice na plus. Szczegolnie powyzej 4500rpm. Ja polecam
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  9. #39
    Forumowy wyjadacz Avatar Drzymek
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Jeździ
    C5Z06LS6
    Postów
    331
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 15 raz/y

    Domy?lnie

    No i stało się... Założyłem do swojego G35 układ wydechowy. Zmiany zaszły już od Y pipea, bo zamiast fabrycznego został zainstalowany Y pipe od 350z HR, który przechodzi w 3calową (76mm) przelotową rurę ze stali nierdzewnej, a zakończony jest tłumikiem Toyosport (chińczyk, to samo co Japspeed K2). TERAZ TO DOPIERO BRZMI ! ! !
    Żeby usłyszeć moc, nie trzeba już wciskać gaz w podłogę. Wystarczy delikatnie musnąć, a 3,5 V6 złowrogo warczy. Po wciśnięciu pedału gazu do oporu... ooooojjjjj... Dzieje się. W połączenie z Zimnym dolotem powietrza FUJITA oraz kolektorem ssącym MREV2 i Spacerem, infiniti wciska w fotel, a ryk jest przeokrutny, lecz o egzotycznej barwie (przypomina włoskie superauta).
    Podczas jazdy do 2500obr wydech praktycznie nie odróżnia się od fabrycznego.
    To auto tak powinno brzmieć po wyjściu z fabryki!

    Lekcja, Temat: Ewolucja Drzymka na przestrzeni lat

  10. #40
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,600
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Drzymek bez filmiku się nie liczy
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Aftermarket Power lift gate
    By lucajp in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15th-February-2017, 15:24
  2. Układ chłodzenia
    By golden35 in forum VQ35DE - V6
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17th-September-2013, 15:02
  3. elektroniczny układ kierowniczy
    By solista in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18th-October-2012, 13:27
  4. Układ Hamowania
    By Sebek121 in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22nd-March-2012, 20:20
  5. Stillen - układ dolotowy powietrza
    By sirtrojan in forum VQ35DE - V6
    Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 13th-November-2010, 21:57

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •