Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 11 do 20 z 134

Temat: Q50 wersja USA vs EU

Hybrid View

  1. #1
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? bananoo Zobacz post
    Prośba: aby dostać wycenę z PGD jednego drobiazgu, potrzebuję VIN auta z europy (nie USA). Inaczej nie dobiorę.
    Proszę o pomoc Może być na PW
    Sprawdź w US na np. Grubbs po swoim VIN - numer katalogowy i zapytaj PGD o cenę tego numeru części...
    https://grubbsinfinitiparts.com/niss...iption=Keyword

    Lub napisz o co Ci chodzi - to wieczorem Ci sprawdzę...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  2. #2
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Gorzow Wlkp
    Jeździ
    Q50 2014 3.7
    Postów
    137
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Witam, czy może ktoś wie czy jest różnica między lampami głównymi USA i EUR? Czy można zamontować EUR lampę w samochód ze stanow? Chodzi o full led.

  3. #3
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Oct 2018
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    Q50 3.7 Moonlight White
    Postów
    137
    Podziękował
    10
    Otrzymał podziękowanie 7 raz/y

    Domy?lnie

    tak możesz zamontować

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    warszawa
    Jeździ
    saab 95, 2003, brazowy; Q50S AWD 3,7
    Postów
    34
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie wymiana dzwigni kierunkowskazów q50S 3,7 z USA dla przeciwmgielnego tylnego

    [QUOTE=Bartek.;49464]Q50 w USA


    1. Światła

    Wersja EU ma pomarańczowe kierunkowskazy z tyłu i ma światło przeciwmgielne z tyłu. . Przeciwmgielne TYŁ - wystarczy/można wymienić lampę tylną lewą część z klapy bagażnika (koszt w ASO ~500 pln) oraz wymienić dźwignie kierunków na kierownicy (dźwignia z dowolnego modelu II generacji w wersji EU z przeciwmgielnymi P+T) ~200-300 używki na allegro.
    II generacja czyli od 2017 ?
    Czy menetki kierunkowskazów od wszystkich wszystkich wersji europejskich Q50 niezależnie od wersji silnikowej i posiadanych pakietów sa taki same ?
    W mojej sytuacji zastanawiam się czy zakladajac je do q50 S 3,7 z 2014 z pakietem DELUXE , Technology nie utracę jakiejś funkcjonalności obslugi tempomatu aktywnego, ustawień ledów z AFS, czy innej funkcji dostepnej w oryginalnych manetkach?

    PS; Moje autko już płynie...

  5. #5
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    [QUOTE=cavilon;77756]
    Cytat Napisa? Bartek. Zobacz post
    II generacja czyli od 2017 ?
    Czy menetki kierunkowskazów od wszystkich wszystkich wersji europejskich Q50 niezależnie od wersji silnikowej i posiadanych pakietów sa taki same ?
    W mojej sytuacji zastanawiam się czy zakladajac je do q50 S 3,7 z 2014 z pakietem DELUXE , Technology nie utracę jakiejś funkcjonalności obslugi tempomatu aktywnego, ustawień ledów z AFS, czy innej funkcji dostepnej w oryginalnych manetkach?
    INFINITI II generacja czyli dowolny model europejski od 2009 (produkcyjnie 2008) FX/QX70 ; EX/QX50 ; M/Q70 ; G37 teoretycznie wersja i wyposażenie nie ma znaczenia bo światła przeciwmgielne przód/tył są w EU obowiązującym standardem (ja kupowałem chyba od FX30d),
    przełączniki od Q50 - tu trzeba uważać na wersję bo wersje uboższe chyba nie miały wszystkich funkcji

    Kupując na Allegro - uważaj bo jest dużo wersji z US - bez opisu ze to z US

    W tym przełączniku (manetki masz do biegów) nie ma żadnych dodatkowych funkcjonalności poza światłami, kierunkami i przeciwmgielnymi (w prawym wycieraczki i spryskiwacz)
    nie ma czegoś takiego jak ustawienia LED'ów - są w pełni automatyczne w zakresie ASF i HBA (automatyczne długie/drogowe - funkcjonują w pozycji AUTO ; w pozycji NIEAUTO przełączasz standardowo/ręcznie), natomiast sterowanie ICC oraz tarczą bezpieczeństwa (pełna tarcza - jeżeli masz DAS) znajduje się po prawej stronie NA kierownicy,

    Mam takie same auto rocznikowo i w podobnej konfiguracji do Ciebie tylko że Hybrydę... a jeszcze jedno...
    przeciwmgielnych nie uruchomisz gdy oświetlenie jest na AUTO i pracuje w trybie świateł dziennych...

    Manetka jak w przykładowym poniższym linku do aukcji
    https://allegro.pl/oferta/manetka-ki...-70-7917666974



    manetki.jpg
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 18th-May-2019 o 14:29
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  6. Dzięki slepy62 za powyższy Post:

    cavilon (18th-May-2019)

  7. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Kenio79
    Do??czy?
    Jul 2016
    Mieszka w
    Szczytno
    Jeździ
    Q50 2014 czarny
    Postów
    124
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    Auto zamyka się przyciskiem w klamce. Jednak już w taki sposób nie można jego otworzyć, tylko pilotem. Czy można gdzieś to zmienić ?

  8. #7
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Mar 2020
    Mieszka w
    Kraków
    Jeździ
    Q50S Hybrid, Q30 1.5d, QX70 3.7
    Postów
    253
    Podziękował
    8
    Otrzymał podziękowanie 29 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Kenio79 Zobacz post
    Auto zamyka się przyciskiem w klamce. Jednak już w taki sposób nie można jego otworzyć, tylko pilotem. Czy można gdzieś to zmienić ?
    Wystarczy złapać za klamke i auto powinno sie otworzyć jeśli kluczyk jest w pobliżu - w klamce od wewnętrznej strony jest czujnik. Jeśli to nie działa to poszukaj w Menu - da się to wyłączyć, więc możliwe, że masz wyłączone.

  9. #8
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Kenio79 Zobacz post
    Auto zamyka się przyciskiem w klamce. Jednak już w taki sposób nie można jego otworzyć, tylko pilotem. Czy można gdzieś to zmienić ?
    Cytat Napisa? Kenio79 Zobacz post
    Niestety to nie działa u mnie. Gdy łapie za klamkę słychać, że zamek przeskakuje ale się nie otwiera. Słychać tylko pikanie i widać minięcie świateł. Obleciałem cała menu. Nie napotkałem jednak żadnych funkcji związanych z otwieraniem i zamykaniem drzwi.
    Cytat Napisa? Mateusz ex37 Zobacz post
    U mnie to też nie działa tak, że jak łapię za klamkę to się otwiera. Muszę nacisnąć guziczek. Z wyjątkiem bagażnika.
    Panowie czy piszecie o Q50 czy o FX35 I generacja lub EX37 - bo jeżeli to drugie/trzecie to robicie "spam" nie w tym temacie co trzeba = Q50 wersja USA vs EU

    Te auta różnią się zupełnie jeżeli chodzi o elektronikę i jej funkcjonowanie !
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  10. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Kenio79
    Do??czy?
    Jul 2016
    Mieszka w
    Szczytno
    Jeździ
    Q50 2014 czarny
    Postów
    124
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    Niestety to nie działa u mnie. Gdy łapie za klamkę słychać, że zamek przeskakuje ale się nie otwiera. Słychać tylko pikanie i widać minięcie świateł. Obleciałem cała menu. Nie napotkałem jednak żadnych funkcji związanych z otwieraniem i zamykaniem drzwi.

  11. #10
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    RX450h, EX37, QX70, QX80
    Postów
    1,093
    Podziękował
    79
    Otrzymał podziękowanie 108 raz/y

    Domy?lnie

    U mnie to też nie działa tak, że jak łapię za klamkę to się otwiera. Muszę nacisnąć guziczek. Z wyjątkiem bagażnika.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Q50 wersja Sport i Premium - zmiana zderzaka
    By skalus90 in forum Karoseria & Wnętrze
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13th-December-2017, 14:58
  2. Q50 - jaka wersja i napęd
    By q50fan in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 17th-January-2015, 23:48
  3. LE - produkcyjna wersja ETHEREA ?
    By slepy62 in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22nd-April-2012, 21:03
  4. Wersja GT i S FX II gen
    By slepy62 in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 3rd-April-2012, 17:48
  5. FX50 - wersja europejska a wersja US
    By sirtrojan in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 11th-January-2011, 09:52

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •