Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 23

Temat: Korzeniowa Dama C200 Kompressor S204 Elegance :)

  1. #1
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie Korzeniowa Dama C200 Kompressor S204 Elegance :)

    Witam,

    No to przedstawiam moja dame, ktora zastapila infi... Auto innej klasy, ale jak narazie jestem baaardzo zadowolony Fajne, zwarte auto...

    C200 Kompressor Elegance, S204 2008r, 184KM 250Nm w przedziale 2800-5000rpm, ASB (5biegow-swiadomy wybor ; 74tys km (ktoz to wie, ale od sprowadzenia do Polski w 2011 na pewno bez korekt ). Autko naprawde fajnie utrzymane, uszkodzone przed sprowadzeniem kosmetycznie. Srodek bardzo zadbany. No i jestem pozytywnie zaskoczony bo nawet jakos sie odpycha. Niby 8.6s do 100km/h, ale charakterystyka przyjemna dzieki kompresorowi. Sprawia wrazenie calkiem zwawego

    Porownanie do infi zrobie przy nastepnej okazji. Fotki dzis na szybciocha pod domem bo lalo co chwila...

    Na jednej z fotek wozidlo malzonki Fiat 500 Lounge. Bardzo fajne miejskie autko. Jest u nas juz ponad rok i sprawuje sie super. Do tego wyposazone jak na malego mieszczucha calkiem spoko. 7 poduszek (lacznie z kolanowa), klima, solar dach odsuwany i uchylany, ble&me itp... No i design moim zdaniem super

    Pozdro
    korzen
    Attached Images Attached Images
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar kmn
    Do??czy?
    Jan 2014
    Mieszka w
    Gdańsk
    Jeździ
    jest fx 50S black było fx50S white, fx35 Igen
    Postów
    492
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    No wreszcie, elegancki
    black & white

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maxs
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    kraków
    Jeździ
    było infiniti fx 35 2006, jest lexus isf
    Postów
    129
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Kierownica wydaje się być wielka w porównaniu do fifirifi, długo się nie mogłem przyzwyczaić do takiej małej jak jest w fx, a teraz każda inna wydaje się być wielka a majstrowali Ci coś przy podłokietnikach bo ten dłuższy to dla wygody kierowcy lepiej jakby był od jego strony? czy to było do wyboru i montowali tak i tak?

  4. #4
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? maxs Zobacz post
    Kierownica wydaje się być wielka w porównaniu do fifirifi, długo się nie mogłem przyzwyczaić do takiej małej jak jest w fx, a teraz każda inna wydaje się być wielka a majstrowali Ci coś przy podłokietnikach bo ten dłuższy to dla wygody kierowcy lepiej jakby był od jego strony? czy to było do wyboru i montowali tak i tak?
    Brawo
    Wiec tak, kierownica jest za duza i bedzie zmieniona Co do podlokietnika to zgadza sie. Jest z anglika Podobnie jak kierownica i licznik. Poprzedni wlasciciel kompletnie sie nie znal i nie zwrocil na to uwagi. Mi dalo to szanse do negocjacji Generalnie auto zostalo sprowadzone przez polskich handlarzy... Bylo zbyt delikatnie uszkodzone, zeby mozna bylo na nim dobrze zarobic, wiec (brawo za pomyslowosc, zal mi takich ludzi) wytargali z auta system Command APS. Radio z navi, telefonem, wydawaniem komend glosowych itp. Do tego auto musi miec inna kierownice i licznik ktory sie komunikuje. Wszystko wyciagneli zeby zarobic jakies 5tys zl. Do mojego auta wrzucili proste Audio 20, kiere, licznik i podlokietnik ze sterowaniem (tez sa inne w command) z angola bo tanio... No coz... Dla mnie ok bo wracam do zgodnosci z VIN... Po troszku... Kiera z poduszka wleci z modelu po lifcie. Mala i gruby wieniec do tego wyglada super:
    http://mbworld.org/forums/attachment...0-img_8200.jpg
    Licznik z duzym wyswietlaczem, ktory komunikuje sie z kiera na 12 guzikow (tyle ile powinno byc w tym aucie). Podlokietnik europa. Audio 20 narazie zostaje (gra przyjemnie bo to harman kardon).
    Dalsze plan mam, ale nie zapeszam... W tym tygodniu zajrzymy do rozrzadu
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  5. #5
    Forumowy wyjadacz Avatar LOKTONG
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    Czestochowa
    Jeździ
    FX50s GOLD
    Postów
    673
    Podziękował
    23
    Otrzymał podziękowanie 38 raz/y

    Domy?lnie

    Fajny kolor i zadbana skóra. Dobry wybor - jak mowia bez gwiazdy nie ma jazdy. Zmien ta kierke i bedzie malina. Gratuluje zakupu rodzinnego auta no i szerokosci............

  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar BAJZEL
    Do??czy?
    Aug 2012
    Mieszka w
    Darłowo
    Jeździ
    INFINITI FX35, 2006, SOLD
    Postów
    1,763
    Podziękował
    34
    Otrzymał podziękowanie 74 raz/y

    Domy?lnie

    Ładne autko kolorek super sino koperkowy róż
    tylko akurat c klasa w kombi to mi karawane przypomina ale to kwestia gustu
    oby służyło wiernie

    -POZDRAWIAM -
    KAMIL

  7. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar COUGAR
    Do??czy?
    Mar 2015
    Mieszka w
    MIELEC
    Jeździ
    INFINITI FX35
    Postów
    142
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    No ja osobiście bym nie zmieanił Fx na meśka .Widać ze auto zadbane ładnie wykończony i pewnie małe spalanie tyle plusów widze Ile aut tyle gustów ,gratuluje i oby służył bez awaryjnie

  8. #8
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Dzięki za miłe słowa mi akurat wizualnie bardzo się zawsze podobały te modele. W środku bije infi fx 1 na głowę. Moim zdaniem.
    Co do zmiany, to wiadomo ze infi stawia poprzeczkę wysoko ale jak wiecie ja zawsze kochałem MB i tak w głębi ducha to dla mnie jedyna słuszna marka
    Generalnie ja już wiem, ze suva nie chce. Nie odpowiada mi ten typ auta. Wole siedzieć nisko i mieć większe poczucie kontroli/jedności z samochodem. To mi właśnie daje c klasa. Następnie pewnie będzie w212 w klasa albo jak budżet pozwoli lnfi M


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  9. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maxs
    Do??czy?
    Oct 2013
    Mieszka w
    kraków
    Jeździ
    było infiniti fx 35 2006, jest lexus isf
    Postów
    129
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? korzen Zobacz post
    Brawo
    Wiec tak, kierownica jest za duza i bedzie zmieniona Co do podlokietnika to zgadza sie. Jest z anglika Podobnie jak kierownica i licznik. Poprzedni wlasciciel kompletnie sie nie znal i nie zwrocil na to uwagi. Mi dalo to szanse do negocjacji Generalnie auto zostalo sprowadzone przez polskich handlarzy... Bylo zbyt delikatnie uszkodzone, zeby mozna bylo na nim dobrze zarobic, wiec (brawo za pomyslowosc, zal mi takich ludzi) wytargali z auta system Command APS. Radio z navi, telefonem, wydawaniem komend glosowych itp. Do tego auto musi miec inna kierownice i licznik ktory sie komunikuje. Wszystko wyciagneli zeby zarobic jakies 5tys zl. Do mojego auta wrzucili proste Audio 20, kiere, licznik i podlokietnik ze sterowaniem (tez sa inne w command) z angola bo tanio... No coz... Dla mnie ok bo wracam do zgodnosci z VIN... Po troszku... Kiera z poduszka wleci z modelu po lifcie. Mala i gruby wieniec do tego wyglada super:
    http://mbworld.org/forums/attachment...0-img_8200.jpg
    Licznik z duzym wyswietlaczem, ktory komunikuje sie z kiera na 12 guzikow (tyle ile powinno byc w tym aucie). Podlokietnik europa. Audio 20 narazie zostaje (gra przyjemnie bo to harman kardon).
    Dalsze plan mam, ale nie zapeszam... W tym tygodniu zajrzymy do rozrzadu
    Z tym podłokietnikiem to dla kogoś szerszego w barach to nawet lepiej, bo wygodniej by miał kombinatorstwo handlarzy nie zna granic

  10. #10
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Fajny Merc... też myślę o kombiaku ze stajni M-B...
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Coobcia G35c - projekt Kompressor !!!
    By Coobcio in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 242
    Ostatni post / autor: 31st-May-2015, 11:53
  2. Moze MB C200 W203
    By LOKTONG in forum Co stoi w garażu poza INFINITI :)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28th-April-2014, 11:18

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •