Poka? wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: Infiniti FX35 problem z odpaleniem, nierówna praca silnika jak szczytać błędy

Hybrid View

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    May 2015
    Mieszka w
    Lublin
    Jeździ
    Infinity FX35 2011
    Postów
    7
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Widzę, że korzn mało słyszał a najlepiej to więcej czytać to pomaga w zrozumieniu tekstu. Za słownikiem PWN sczytać — sczytywać. Co do Infinity to oczywiście chodziło mi o Infiniti. Co do metody sczytywania błędów czy jest to procedura opisana w tym poście http://www.ifans.pl/showthread.php?1...is-Engine-Soon

  2. #2
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? goblins Zobacz post
    Za słownikiem PWN sczytać — sczytywać.
    ot to głosi:
    sczytać — sczytywać «czytając, porównać tekst przepisany z oryginałem»

    Więc dalej nie wiem co chcesz sczytywać... Zacznijmy od tego, czy pali Ci sie SES?? Wymrugaj sobie błędy i zobaczymy...
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  3. #3
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    May 2015
    Mieszka w
    Lublin
    Jeździ
    Infinity FX35 2011
    Postów
    7
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Dzisiaj sprciasto awdzałem błędy i jest tak 3 szybkie mrugnięcia potem 10 i 10 i 10 szybkie to wygląda jak 300 potem przerwa i są mrugnięcia pojedyncze wolne 10 i potem to samo jak wcześniej. Czy jest to wypadanie zapłonu czyli jakaś cewka czy coś i niego i jak to można zweryfikować. Zapomniałem dodać swieci się kontrolka od ciśnienia w oponach. Bo jeden z czujników jest uszkodzony. Cz to może mieć wpływ ze samochodu wcale nie chcę odpalić.

    Pozdrawiam

  4. #4
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,601
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    co do mrugania to zabawa. Podjedz na pierwszy lepszy komputer to odczytają błędy. koszt 30-50 PLN. ew zadzwoń zeby ktoś podjechał jak jest problem z odpaleniem.


    świecąca kontrolka ciśnienia w kołach lub nawet całkowity brak powietrza w kołach nie wpływa na to jak silnik pali.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  5. #5
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Cisnienie w kolach nie ma znaczenia. Zaczynasz od pierwszych dlugich mrugnmiec. Blad P0300 - random misfire. Zaczij od pomiaru komresji. Jezeli jest ok, to sprawdzenie rozrzadu i fazatorow rozrzadu. Sprawdzenie pompy oleju i cisnienia oleju (jak jest za niskie fazatory beda wariowac)...
    Mozesz tez sprawdzic cewki, ale tutaj jest losowe wypadanie a nie ma konkretnie na ktorym garze... Daj znac po kontroli. Moze nawet byc taka sytuacja, ze auto dlugo stalo i masz podwieszony zawor (oksydacja gniazd). Nie trzyma klompresji. Chociaz powinien zalapac jak chwile pochodzi. Zreszta to wyjdzie przy pomiarze kompresji i probie olejowej...
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  6. #6
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    May 2015
    Mieszka w
    Lublin
    Jeździ
    Infinity FX35 2011
    Postów
    7
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Dziękuję za odpowiedź ciśnienie było sprawdzane i jest ok powiedział mechanik dlatego myślałem że może cewka. Auto teraz wcale nie chcę odpalić. Próbowałem na samym gazie odpalić i nie odpala a przy odpalaniu na Pb śmierdzi benzyna wygląda na to jak by brakowało zapłonu chyba ze coś innego jeszcze.
    Pozdrawiam.

  7. #7
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Smierdzi benzyna bo jest zly sklad mieszanki. Wypadaja zaplony to dlatego. Pierwsza sprawa swiece do wymiany. Jak nie pomoze szukamy dalej...
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

Podobne w?tki

  1. Problem z odpaleniem po zapowietrzeniu.
    By navara in forum V9X - V6 (diesel)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15th-May-2024, 23:08
  2. Błędy silnika (P0448,P1564)
    By wieszak in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22nd-October-2016, 15:19
  3. Nierówna praca silnika na biegu jałowym.
    By korzen in forum VQ35DE - V6
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 8th-November-2013, 12:23
  4. dziwna praca silnika
    By linkintiger in forum VQ35DE - V6
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19th-November-2012, 16:54
  5. Gdzie w Wawie mogę zczytać błędy z komputera w FX35?
    By JarekT in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 11th-July-2011, 10:06

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •