ArtPol - już dopatrzyłem, że gaśnie, na bmw klub jestem codziennie ale nie odnajduję się tam...
Jakoś tak wszystkiego tam pełno ale mało kiedy konkretne odpowiedzi ... spędzam tam pare godzin dziennie i pewnie w końcu się przekonam i zadomowie ... tylko w sumie po co skoro nie planuje zostać przy marce... poinwestuje zrobie wszystko na cacy i sprzedam heheh
Walczyłem dzisiaj pół dnia ale coś nie gra ... mam nadzieje , że to nie sama pompa wspomagania ... a sam pasek który dostał porządnie po dupie ... ewentualnie jedna rolka jest mi podejrzana na szczescie opie po jakies 70 – 90 zł wiec nie bedzie tragedii
Cholerne odpowietrzenie wspomagania ...
Generalnie przez te klapki kolektora z których sie lało plus to co dołożyłem ja z płynem wspomagania szykuje sie mycie silnika bo wygląda tragicznie J
Tak czy inaczej jutro biorę kolegę żeby za mną powoli jechał i mam zamiar odstawic auto do mechanika ... niech porządnie opowietrzą układ wspomagania i zerkną czy wystarczy pasek rolka również .. a najbardziej boli mnie to , że nie bardzo mogę tam siedziec i patrzec bo urwanie du...y mam
Ale skoro sam wszystko rozkrecałem i mniej wiecej wiem to nie wcisną mi ciemnoty J
Tyle dobrego experience J