Poka? wyniki od 1 do 10 z 42

Temat: G37 auto nie reaguje/nie zapala z przycisku Start/Stop. Symbol "key" na wyswietlaczu.

Threaded View

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Apr 2014
    Mieszka w
    Pulawy
    Jeździ
    G37 Cabrio Blue sky 2010r
    Postów
    43
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie G37 auto nie reaguje/nie zapala z przycisku Start/Stop. Symbol "key" na wyswietlaczu.

    Witam drodzy forumowicze,

    oto wczoraj dopadł mnie niemaly problem z moim G37 cabrio z automatem. Auto w ogole nie chce zapalić.
    Otoz z pilota jestem w stanie otworzyc drzwi auta, bagażnik , jednak kiedy chce odpalic samochod z przycisku (system bezkluczykowy) nie sie nie dzieje. Ekran jest ciemny, auto wogole nie kreci , ikony na wyswietlaczu sie nie pojawiaja oprocz jednej koloru pomaranczowego z napisem "Key".
    Na poczatku pomyslalem ze bateria w kluczyku rozladowala sie i ja od razu wymienilem. Niestety nic to nie pomoglo. W Infiniti serwis w Warszawie sugerowali ze kluczyk mogl sie rozkodowac. To tez nie jest prawda gdyz uzylem drugiego kluczyka i sytuacja jest taka sama-aut nie zapala.
    Probowalem takza umiescic kluczyk w dedykowane gniazdo pod kierownica z lewej strony i odpalac -niestety nic sie nie dzieje.
    Odlaczylem tez Aku na krotki czas lecz to tez nie pomoglo. Ikonka "key" dalej sie pokazuje na wyswietlaczu, przycisk start/stop nie reaguje i pozostaje w pozycji LOCK. Problem takze pojawia sie z holowaniem mojego auta do warsztatu .Jest to automat, dzwignia zmiany biegow pozostala w pozycji "P" a w instrukcji czytalem ze aby moc holowac trzeba przycisk start/stop wlaczyc w pozycje "ACC" albo "ON" ale niestety w moim przypadku tego nie jestem w stanie zrobic. Sytuacja teraz jest taka ze auto stoi w miescie na parkingu pod sklepem i szukam jakiegos rozwiazania tej sytuacji. Koledzy i kolezanki wszelkie sugestie z waszej strony mile widziane. Dziekuje z gory Jarek.

    PS. Tak sobie teraz pomyslalem ze kiedys padl mi akumulator w tym aucie. Doladowalem go sobie i bylo Ok, moze teraz tez padl mi AKU?
    Ostatnio edytowane przez jaroLPU ; 20th-November-2015 o 08:47

Podobne w?tki

  1. "Używany SUV ,który niemal się nie psuje"
    By Ologt in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29th-March-2016, 19:32
  2. Auto nie zapala, wentylatory sie właczaja.
    By miro4441 in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 8th-October-2014, 11:05
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11th-October-2013, 18:10
  4. Auto części - Wołomin "Auto Partex"
    By Athens in forum Sklepy On-line INFINITI
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 20th-July-2012, 20:16
  5. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10th-October-2011, 02:22

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •