Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Poka? wyniki od 41 do 42 z 42

Temat: G37 auto nie reaguje/nie zapala z przycisku Start/Stop. Symbol "key" na wyswietlaczu.

  1. #41
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti G37 Coupe 2009
    Postów
    10
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    obejrzałem już chyba cały internet i niestety większość tych porad można sobie wsadzić. te wszystkie śruby blokujące , blokady , opaski i inne rozwiązania pomagają tylko w tym ze rygiel się nie wysuwa czyli nie ma blokady kierownicy ale problemem jest to, że nie odpala się zasilanie auta i nie można nic zrobić. obejrzałem kolejne filmiki w których przerzucali blokady z innych aut i działały więc kupiłem z mojego modelu auta i jedyne co to raz odpalił i jak zgasiłem to znowu nie można było nic zrobić a rygiel został wysunięty. stwierdziłem że pewnie trzeba jakiegoś softa wgrać, poszukałem ogłoszeń i się dowiedziałem że nie da się zmienić już raz wgranego softa. To prawda?? i jeszcze pytanie czy jak ja mam G37 z Polskiego Salony a kupiłem Blokadę z G37s Anglika to może nie działać z tego powodu? z tego co czytałem to G , GTR i 370z miały te same Blokady. Więc nie rozumiem dlaczego tylko raz zapaliła blokada którą kupiłem i dalej Klops. Obecnie jeżdzę na starym i odpalam śrubokrętem Dlatego Pilnie potrzebuje to zrobić. Chyba że jest tu jakiś chętny co za $ pomoże... Pozdrawiam

  2. #42
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti G37 Coupe 2009
    Postów
    10
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    jeśli mówisz o tej małej wąskiej puszcze przy akumulatorze co się wysuwa to tam nie ma takiego bezpiecznika. Proszę Cię jeśli się mylę powiedz gdzie on jest????
    Pozdrawiam

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Podobne w?tki

  1. "Używany SUV ,który niemal się nie psuje"
    By Ologt in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29th-March-2016, 19:32
  2. Auto nie zapala, wentylatory sie właczaja.
    By miro4441 in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 8th-October-2014, 11:05
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11th-October-2013, 18:10
  4. Auto części - Wołomin "Auto Partex"
    By Athens in forum Sklepy On-line INFINITI
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 20th-July-2012, 20:16
  5. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10th-October-2011, 02:22

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •