Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 101 do 110 z 143

Temat: Q60 nowy model

  1. #101
    Trochę już ogarniam Avatar wojuś
    Do??czy?
    Jun 2016
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Jeździ
    Infiniti q50 Hybrid 2016
    Postów
    115
    Podziękował
    8
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Zdecydowanie potwierdzam to co napisał Irek. DAS docenia się dopiero po dłuższej jeździe. Ja po pierwszych 3-4 tyś miałem mieszane uczucia, może dlatego, że nastawiłem się wcześniej na jakieś kosmiczne doznania, sporo oglądałem testów Q50 z DAS i większość komentarzy dziennikarzy była negatywna, że gadżet, że sztuczne odczucia jak w grze komputerowej, że nie daje poczucia "asfaltu" itp. Mnie na początku ten układ kierowniczy ani nie rozczarował ani nie zachwycił aż do momentu jak wsiadłem po 19 tyś w Q50 do Qasqhaia żony. Zawsze w Nissanie fajnie mi się prowadziło a teraz raptem......zacząłem się zastanawiać czy jej autko nie ma popsutego układu kierowniczego... SZOK!!!!!!
    DAS to rewelacyjne rozwiązanie, które docenia się dopiero po czasie, możliwość personalizacji, niewielkie ruchy kierownicą i koła krecą się jak marzenie na postoju lub przy wolnej jeździe, spokój na kostce brukowej czy nierównym asfalcie i to co najważniejsze ten układ daje cały czas świetne poczucie łącznośći kół z asfaltem co obala wszelkie mity o gadżeciarstwie DAS. Pozostaje tylko mała (albo wielka) kwestia, która przy najmniej u mnie siedzi gdzieś z tyłu głowy co będzie w mrozy z ewntualną awaryjnośćią......a może to też przesadzone i wyolbrzymione

  2. #102
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Mar 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Jeździ
    2015 Mazda 6 GJ FL
    Postów
    692
    Podziękował
    17
    Otrzymał podziękowanie 58 raz/y

    Domy?lnie

    Znalazlem filmik na youtube, w ktorym mozna zobaczyc Ambient Lighting i podswietlane logo w nowym Q60.
    Wiem, ze ktos sie o to pytal kiedys, ale juz nie pamietam w jakim watku wiec wklejam link tutaj.

    https://www.youtube.com/watch?v=3-f6u7qIpe0

  3. #103
    Trochę już ogarniam Avatar wojuś
    Do??czy?
    Jun 2016
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Jeździ
    Infiniti q50 Hybrid 2016
    Postów
    115
    Podziękował
    8
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Ciekawe czy takie logo można kupić do q50 na amazonie, ja tam kupiłem fajne lampki oświetleniowe w drzwiach z logo , wieczorem wygląda bajerancko, chociaż córka mówi mi, że to wiocha.......ha, ha,

  4. #104
    Dopiero dołączylem Avatar zyrafal
    Do??czy?
    Jul 2016
    Mieszka w
    Pruszków
    Jeździ
    Infiniti Q50 2.0T, 2016, Malbec Black
    Postów
    41
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Jeździłem q60 wczoraj. Generalnie wrażenia z prowadzenia jak w naszych sedanach, ale nie miałem czasu na jazdę po łukach. Ponoć jeździ lepiej w zakrętach. Miejsca z przodu tyle samo, auto urosło tylko na zewnątrz, 20cm szersze. Fajna kierownica i mega wygodne, duże fotele, ekstra trzymają. Nawet wpadłem na pomysł, aby zapytać serwis o przeszczep tych foteli do q50. Zobaczymy co mi powiedzą i ile to kosztuje, jak rozsądnie to kto wie . Stylistycznie przepiękne auto, chyba też jest trochę ciszej niż w q50 przy wyższych prędkościach. No i deska w skórze dodaje szyku.

  5. Dzięki zyrafal za powyższy Post:

    sirtrojan (27th-November-2016)

  6. #105
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Mar 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Jeździ
    2015 Mazda 6 GJ FL
    Postów
    692
    Podziękował
    17
    Otrzymał podziękowanie 58 raz/y

    Domy?lnie

    Jezdziles 2.0T czy 3.0T? Chyba narazie maja tylko ten slabszy model, ale nie jestem pewien.
    A jak poprawiony InTouch? Faktycznie jest szybszy i bardziej responsywny?
    Czuc nadwage auta?

  7. #106
    Dopiero dołączylem Avatar zyrafal
    Do??czy?
    Jul 2016
    Mieszka w
    Pruszków
    Jeździ
    Infiniti Q50 2.0T, 2016, Malbec Black
    Postów
    41
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    2.0t, wersja 3-litrowa będzie dopiero w kwietniu 2017. W Intouch klikając po menu nie zwróciłem uwagi czy działa lepiej, nie wiedziałem, że niby coś poprawili, ale niczego szczególnego nie zauważyłem. Wg mnie działał tak samo. Auto szło podobnie jak moje 2.0t, sama jazda trwała może 10 minut, więc raczej w kategorii zajawki niż obszernych testów. Praktycznie podchodząc do tematu to wolę jednak q50, może następne bedzie 3.0t . Rzekomo jest nowa wersja DAS, ale jakoś też nie czułem różnicy. Może jakbym miał kilka godzin to wtedy bym coś dostrzegł więcej.

  8. #107
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Mar 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Jeździ
    2015 Mazda 6 GJ FL
    Postów
    692
    Podziękował
    17
    Otrzymał podziękowanie 58 raz/y

    Domy?lnie

    Kwiecien 2017r. !!!
    Pol roku opoznienia w stosunku do np. usa.

  9. #108
    Forumowy wyjadacz Avatar grisza
    Do??czy?
    Jan 2014
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Jeździ
    Infiniti Q50S Hybrid RWD, 2014 Black Obsidian
    Postów
    212
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 24 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? zyrafal Zobacz post
    auto urosło tylko na zewnątrz,20cm szersze
    Dla sprostowania - różnica wymiarów zewnętrznych bez lusterek między Q60 a Q50 wynosi zgodnie z katalogiem 3 cm a nie 20 cm.

  10. #109
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Mar 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Jeździ
    2015 Mazda 6 GJ FL
    Postów
    692
    Podziękował
    17
    Otrzymał podziękowanie 58 raz/y

    Domy?lnie

    Jako, ze u nas cisza odnosnie nowego modelu Q60 pozwole sobe wkleić opinie jednego z użytkownikow forum mazdy. Zaskakujaco dobra opinia.

    "Ja pojeździłem Q60 i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Bardzo dobre zawieszenie, sprawnie wytłumiający nierówności. Ponieważ kierownica nie jest połączona mechanicznie z zawieszeniem więc brak na niej jakichkolwiek drgań. Moim zdaniem wyciszenie jest bardzo dobre, a silnik fajnie mruczy przy przyspieszaniu (211 KM). Auto miało fajny pakiet bezpieczeństwa, który w czasie jazdy kontrolował odległość od innych, tor jazdy, info o znakach (podobno czyta a nie bierze je z nawigacji). Aktywny tempomat działa do 0, łagodnie hamuje i przyspiesza. Fajna skóra, bardzo duży i funkcjonalny wyświetlacz w formie pionowego tabletu ułożonego w kierunku skrzyni biegów. Bardzo płynna skrzynia jednosprzęgłowa, 7 biegowa."

    Źródło : forum mazdy 6

  11. #110
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar misiektoja
    Do??czy?
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S 3.5L V6 364KM Hybrid AWD
    Postów
    1,319
    Podziękował
    39
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? mariuszzar Zobacz post
    info o znakach (podobno czyta a nie bierze je z nawigacji)"
    Info o znakach to bierze raczej z nawigacji, bo jakoś nie obiło mi się o uszy, żeby Q60 dostało taki ficzer.

Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Nowy model?
    By Miko in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21st-July-2016, 07:19
  2. Jaki to jest model felgi?
    By Piotr_FX in forum Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10th-October-2015, 08:47
  3. Navigacja model 2006 polifowy
    By Przemo in forum Navi / Nawigacja
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25th-January-2014, 09:37
  4. Nissan Altima - nowy model
    By sirtrojan in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26th-November-2012, 04:40
  5. Model g25
    By seba79 in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 8th-November-2012, 15:42

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •