Poka? wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Dziwne elektroniczne dźwięki w FX35...

  1. #1
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar tiger456
    Do??czy?
    Nov 2015
    Mieszka w
    Zamość
    Jeździ
    Infiniti G35 Coupe 04', EX37 09', FX35 04', Nissan Maxima A33 VQ30DE, FX37S 09'
    Postów
    1,020
    Podziękował
    20
    Otrzymał podziękowanie 79 raz/y

    Domy?lnie Dziwne elektroniczne dźwięki w FX35...

    Witam, od 2 dni zmagam się z tym problemem, że słyszę jakieś dziwne elektroniczne dźwięki, chyba takie serie po 3 dźwięki. Teraz coś co wam może pomóc. Udało mi się zauważyć w trakcie jazdy, że zamrugała czerwona lampka na kluczyku (pilocie) od systemu bezkluczykowego, ale to może normalne że on miga na czerwono i to wtedy usłyszałem ponownie to "pikanie". Dzisiaj wieczorem jak podszedłem na włączonym silniku do drzwi pasażera kierowcy, otworzyłem i zamknąłem 2 razy to również 2 razy zaczęło mi tak "pikać" po 3 sygnały. Następnie przestało. Kolejna podpowiedź, wcześniej nie jeździłem na tempomacie, wczoraj włączyłem i chyba jest tam jakiś system zbyt szybkiego zbliżania się do innego pojazdu? Wydaje mi się, że to wtedy również słyszałem te same dźwięki. Możliwe jest że nie wyłączyłem tego "radaru"? Zaczyna to być dla mnie irytujące, bardzo proszę was o pomoc, jutro jadę w trasę do Łodzi i chyba oszaleję

    Infiniti FX35

    rok 2004

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar tiger456
    Do??czy?
    Nov 2015
    Mieszka w
    Zamość
    Jeździ
    Infiniti G35 Coupe 04', EX37 09', FX35 04', Nissan Maxima A33 VQ30DE, FX37S 09'
    Postów
    1,020
    Podziękował
    20
    Otrzymał podziękowanie 79 raz/y

    Domy?lnie

    Co udało mi się po kilku godzinach sprawdzić...Jak zamknę drzwi z przycisku na drzwiach i otworzę w ten sam sposób kończy się piszczenie, nie mogę natomiast normalnie tego zrobić z pilota (powraca piszczenie po odblokowaniu samochodu). Czyżby jakiś problem z kluczykiem? Albo z odbiornikiem w Infi?

  3. #3
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    zacznij od wymiany najsłabszego ogniwa i najtańszego jakim jest bateria w pilocie
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar tiger456
    Do??czy?
    Nov 2015
    Mieszka w
    Zamość
    Jeździ
    Infiniti G35 Coupe 04', EX37 09', FX35 04', Nissan Maxima A33 VQ30DE, FX37S 09'
    Postów
    1,020
    Podziękował
    20
    Otrzymał podziękowanie 79 raz/y

    Domy?lnie

    W związku z tym mam pytanie, czytałem nie wiem czy są to bzdury czy prawda, że pilot w systemie bezkluczykowym po wymianie baterii trzeba od początku programować. Jest to prawda czy spokojnie mogę rozebrać kluczyk i wymienić baterię?

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Ologt
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Jeździ
    INFINITI QX70 S 3.7 2014
    Postów
    714
    Podziękował
    46
    Otrzymał podziękowanie 72 raz/y

    Domy?lnie

    normalnie zmień baterie ,nic się nie rozkoduje



    Co do dźwięków, to jak zostawie kluczyk (pilot) w środku auta i chcę zamknąć auto z przycisku to pojawia się dźwięk kilkusekundowy słyszalny na zewnątrz auta ,tak samo jest jak na odpalonym silniku wyjdę z auta (pilot w kieszeni spodni) i zatrzasnę dżwi (wtedy też pokazuję się czerwony kluczyk na liczniku). Może z powodu słabej baterii traci komunikację i pojawia się ten dźwięk.
    Ostatnio edytowane przez Ologt ; 1st-December-2015 o 23:37

  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar tiger456
    Do??czy?
    Nov 2015
    Mieszka w
    Zamość
    Jeździ
    Infiniti G35 Coupe 04', EX37 09', FX35 04', Nissan Maxima A33 VQ30DE, FX37S 09'
    Postów
    1,020
    Podziękował
    20
    Otrzymał podziękowanie 79 raz/y

    Domy?lnie

    Problem rozwiązany, do naprawy zamki w drzwiach. Do zamknięcia

Podobne w?tki

  1. Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 22nd-June-2017, 14:59
  2. Dziwne dzwieki
    By SevaNY in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26th-September-2015, 20:52
  3. Dziwne dźwięki
    By crazyPro in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 9th-August-2014, 11:22
  4. Dziwne cykanie?!
    By MarianoS81 in forum VQ35DE - V6
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 1st-October-2013, 15:08

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •