Poka? wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: M35 hybryda lub Q70 hybryda

Hybrid View

  1. #1
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Artjak Zobacz post
    Witam, czy ktoś z szanownych kolegów posiada w/w model z felgami 18 lub 20 cali? chodzi mi o porównanie komfortu gdyż noszę się z zamiarem kupna 20 cali. w tej chwili mam 18 cali.
    Cytat Napisa? Artjak Zobacz post
    a ty jakiesz masz opony w swoim m37? i jak odczuwasz komfort jazdy? pewnie do serwisu podjadę zeby mi dali na test 20 z jakiegoś demonstracyjnego bo mają. jeżdziłem dieslem Q70 na 20 i nie było żle ale diesel ma inne zawieszenie. zbyt duże ryzyko kupować w ciemno 20 lub 19.
    ... nie byłeś w serwisie ? - bo wtedy będziesz miał najlepsze porównanie

    w sumie czy to w M'ce na "20 czy w FX'ie na "21 - w porównaniu do mniejszych kółek - komfort jest co nieco mniejszy - czyli auto już nie płynie po drodze, natomiast zdecydowanie poprawiają się właściwości jezdne - tak w zakrętach jak i na prostej, a przy dużych prędkościach auto nie "pływa" na boki...

    O ile się nie mylę w M3.5h vel Q70h masz elektroniczne tłumienie drgań zawieszenia więc wszystkie drobne drgania zostaną wytłumione, większe dziury już niestety odczujesz w

    w każdym bądź razie chcesz mieć lepsze / bardzo dobre właściwości jezdne - zakładaj "20...

    Jeżeli masz auto na gwarancji - dzwoniłem do serwisu na Krasnobrodzkiej w W-wie i nie ma żadnych przeciwwskazań, możesz sobie felgi z oponami wymienić u nich..., w sumie w Q70h możesz w lecie posuwać na "20 a zimą na "18, bo w M3.7S - "18 nie da rady założyć ze względu na hamuce AKEBONO SPORT

    Co do komfortu Q70 na "20 o ile się nie mylę - odpisywał Ci GRABBA - a jak nie - poczytaj trochę jego postów...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  2. #2
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jul 2015
    Mieszka w
    Kalisz
    Jeździ
    Q70 3,5h 2015r biały
    Postów
    11
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    no własnie , przy dużych prędkościach auto pływa jednak przy umiarkowanych prędkościach ( do 150-160km/h) płynie jak poduszkowiec. i o w tej chwili mam zi ówki załozone na 18 cali jednak myslę czy nie założyć na wiosnę 20. rodzi się jednak obawa czy auto nie będzie czuć każdej dziury .

Podobne w?tki

  1. Q50 kilka spraw/pytań o q50 hybryda AWD 2014
    By Custom13 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 4th-April-2017, 22:42
  2. [M35] Infiniti Q70 3,5H lub M35h kto ma?
    By Artjak in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 23rd-January-2016, 13:19
  3. Sportowa hybryda od Infiniti w 2016
    By BAJZEL in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 7th-June-2013, 18:01
  4. Infiniti m35
    By Ryszard in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20th-March-2012, 17:58
  5. Infiniti m35 2006
    By Jacob_USA in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28th-July-2010, 11:32

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •