Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 41 do 50 z 76

Temat: Menu po polsku

  1. #41
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    May 2013
    Mieszka w
    Stargard
    Jeździ
    FX50S 12' Midnight Mocha
    Postów
    319
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 20 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? tiger456 Zobacz post
    Norek, nawigacja nie nagrywa się na dysk twardy, tylko zostaje przez cały czas odtwarzana z płyty. Nie martw się

    To chyba trzeba dokonkretyzować, bo nie było o tym mowy na początku.

  2. #42
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar tiger456
    Do??czy?
    Nov 2015
    Mieszka w
    Zamość
    Jeździ
    Infiniti G35 Coupe 04', EX37 09', FX35 04', Nissan Maxima A33 VQ30DE, FX37S 09'
    Postów
    1,020
    Podziękował
    20
    Otrzymał podziękowanie 79 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? stef Zobacz post
    To chyba trzeba dokonkretyzować, bo nie było o tym mowy na początku.
    Przecież pisałem kilka dni temu że jak macie jakieś pytania to zadawajcie je w postach. Wszystko to było mi tłumaczone jakiś rok temu, a miesiąc temu dzwoniłem tylko w sprawie nawigacji do mojego FX-a. Ja nie jestem fachowcem w tej dziedzinie.

  3. #43
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Norek
    Do??czy?
    Oct 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    INFINITI FX 37 S, 2009, NAE
    Postów
    29
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Ok, nie jestem czepialski i nie znam sie na tych tematach, a samochod mam od kilku miesiecy raptem, ale wypowiedzi innych forumowiczow i wpisy dot. nawigacji, ktore kiedys czytalem na tym forum i innych powoduja, ze trzeba zadac kilka pytan, zeby byla jasnosc A wiec:

    1. Na ilu plytach dvd jest ta nawigacja
    2. Jak rozumiem z tego co napisales, zeby dzialala musi byc plyta w napedzie. Jesli plyt jest wiecej niz jedna to ktora siedzi w napedzie ?
    3. W jakim napedzie siedzi ? Tym do normalnych CD ?(nad zegarkiem ?). Jesli tak, to jest to istotne dla osob, ktore puszczaja z tego muzyke (ja np. czasami tak). Jesli nie, to w jakims innym ? Czytalem kiedys, ze pod fotelem pasazera jest naped do navi, ale ja go chyba nie mam, wiec jesli tam mialbym wlozyc plyte to mam problem
    4. Czy jej instalacja bedzie polegala ba dokonaniu update map posiadanych przez danego uzytkownika auta czy inaczej, jesli tak to jak ? Na przeslanych zdjeciach z mojego auta wynika, ze klikam na DVD UPDATE i kaze mi wkladac dysk (dyski?) z mapa i zakladam, ze wtedy to sie zgrywa na HDD - jesli tu ma byc plyta ciagle w srodku to czy mamy do czynienia z aktualizacja map czy tez z czyms innym? (Jakas rownolegla nawigacja dzialajaca z plyty?)
    5. Czy uzycie tej plyty ma jakikolwiek wplyw na moja dotychczasowa navi i mapy ( zastepuje ja/je, uaktualnia ?). Czy jesli nie bede z tego zadowolony bede mial opcje powrotu do tego, co mam traz ? (Niestety nie mam plyt z mapami i nie bede mogl odtworzyc obecnego stanu)
    6. Czy te mapy sa pelnowartosciowe (np. Czy nie jest to jakas wersja demo z okrojonymi funkcjami.. lub cos w ten desen).

    Mam nadzieje, ze nie zniechece Cie tymi pytaniami i ze nadal bedziesz chcial nam pomoc


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #44
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    May 2013
    Mieszka w
    Stargard
    Jeździ
    FX50S 12' Midnight Mocha
    Postów
    319
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 20 raz/y

    Domy?lnie

    7. Czy tą nawigację obsługuje się normalnie z klawiszy na konsoli i kierownicy czy tylko ekran dotykowy?

  5. #45
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar tiger456
    Do??czy?
    Nov 2015
    Mieszka w
    Zamość
    Jeździ
    Infiniti G35 Coupe 04', EX37 09', FX35 04', Nissan Maxima A33 VQ30DE, FX37S 09'
    Postów
    1,020
    Podziękował
    20
    Otrzymał podziękowanie 79 raz/y

    Domy?lnie

    I tego mi było trzeba, jak tylko się dodzwonię to od razu dostaniecie odpowiedź na każde pytanie Świetna robota

  6. #46
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,918
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Grzes Zobacz post
    Ja też ostatnio miałem pięć płyt DVD z aktualizacją i myślę że powinno teraz też być 5 płyt. W infiniti były montowane różne systemy multimedialne. W wersji S z dyskiem HDD 30gb przychodzą inne wersje map. Też jestem zainteresowany aktualizacją map: FX 30dS 2010r tylko proszę o weryfikację odnośnie wersji i ilości płyt.
    Panowie - EUROPEJSKA II generacja - ma wgrane na HDD mapy CAŁEJ EUROPY + dodatkowo MICHELIN GUIDE BOOK (wer. EU)
    stąd:
    - aż 5 płyt DVD w wypadku aktualizacji
    - tak rzadkie aktualizacje - bo nie dotyczą tylko map ale i wszystkiego co jest w przewodniku MICHELIN (a jest tam ogromny "śmietnik")

    Więc zanim zamówicie sobie płytki
    1. zweryfikujcie dokładnie - do jakich wersji / modeli te płyty pasują
    2. w EUROPEJSKIEJ - II generacji z DVD - nie ma możliwości odtwarzania na przednim ekranie obrazów czy zapisów VIDEO (tylko audio) z płyt CD/DVD, pamięci flash lub innych podpiętych nośników w trakcie jazdy - chyba że odblokujecie system ("fałszywy" sygnał że skrzynia jest na PARKING + zaciągnięty hamulec ręczny)
    3. "Fałszywy" sygnał - powoduje dodatkowo odcięcie nawigacji z HDD (fizyczny przełącznik) - inaczej dochodzi do konfliktu sygnałów przesyłanych z odtwarzacza DVD i sygnału pochodzącego z NAVI na HDD...
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 6th-February-2016 o 14:07
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  7. #47
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Feb 2016
    Mieszka w
    Białobrzegi
    Jeździ
    Infiniti fx30d 2010
    Postów
    1
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Też jestem zainteresowany aktualizacją map: FX 30dS 2010r
    pozdrawiam

    czy orientujecie czy jest możliwość odblokowania DVD żeby działało w trakcje jazdy w fx30ds z 2010 ?

  8. #48
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar tiger456
    Do??czy?
    Nov 2015
    Mieszka w
    Zamość
    Jeździ
    Infiniti G35 Coupe 04', EX37 09', FX35 04', Nissan Maxima A33 VQ30DE, FX37S 09'
    Postów
    1,020
    Podziękował
    20
    Otrzymał podziękowanie 79 raz/y

    Domy?lnie

    Panowie byłem na wyjeździe koło Gdańska i nie było mnie kilka dni. Próbuję się skontaktować, ale jeszcze nie udało mi się do nich dodzwonić. Jeżeli się wam nie spieszy z tym tematem to uzbrójcie się w cierpliwość, naprawdę pamiętam

  9. #49
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar tiger456
    Do??czy?
    Nov 2015
    Mieszka w
    Zamość
    Jeździ
    Infiniti G35 Coupe 04', EX37 09', FX35 04', Nissan Maxima A33 VQ30DE, FX37S 09'
    Postów
    1,020
    Podziękował
    20
    Otrzymał podziękowanie 79 raz/y

    Domy?lnie

    Panowie w końcu sukces. Będę miał nawigację w swoim FX-ie jeszcze w tym tygodniu. Pod koniec tygodnia zdam wam relację jak to wygląda. Jeżeli będzie wszystko w porządku, to załatwię wam navi do każdego Infa. Sprawa wygląda w ten sposób, do 2009 roku w FX-ie wkłada się płytę, które jeździ z nami cały czas, bez róznicy czy jest to FX35 czy FX45. W nowszych Infach dostajemy komplet 5 płyt i przeprowadzamy samemu procedurę aktualizowania map. Co do Qashqai-a również jest to jak najbardziej możliwe, mapa jest aktualizowana z oryginalnych płyt, koszt na karcie SD to około 400 zł. Co prawda nie jest to mało, ale niestety w tym samochodzie tak już jest.
    Ostatnio edytowane przez tiger456 ; 2nd-October-2016 o 23:18

  10. #50
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Norek
    Do??czy?
    Oct 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    INFINITI FX 37 S, 2009, NAE
    Postów
    29
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    No super wiadomosc czekam na relacje z Twojego auta i po tym bedziemy sie zdzwaniac !


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Polskie menu
    By sebastian77 in forum Navi / Nawigacja
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30th-November-2018, 17:47
  2. Menu w Q70/M37
    By Artjak in forum Audio, Nawigacja & Elektornika
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 6th-July-2015, 06:47
  3. Ukryte menu
    By olo141 in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29th-May-2014, 21:50

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •