Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 11 do 20 z 21

Temat: Mój fx45

  1. #11
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Dokladnie SIR ma racje. Co to 160km/h w 4,5l V8?? Bez jaj...
    Z drugiej strony darekFX45 miales auto tyle lat, niby dmuchane, huchane a instalacja z parownikiem nie dajacym rady?? Dla mnie jedno wyklucza drugie... Dobijanie auta nieodpowiednio dobranym LPG... Nigdy tego nie zrozumie... Mi raz sie przelaczyl z LPG na PB i juz nie bylo mowy o jezdzie na gazie. Auto sprzedalem z NIEDZILAJACA instalacja gazowa. Jak sie okazalo dziala i nic jej nie dolega...
    Dlaczego nie uprzedziles kupujacego, zeby nie uzywal LPG bo jest niesprawna/niedostrojona??
    Jak go zagotowal tak, ze wywalilo SES, to nie chce fatalizowac... Ale czarno to widze
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  2. #12
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Jul 2011
    Mieszka w
    Włocławek
    Jeździ
    G37 sedan 2010 ,Nissan 350 z 2006
    Postów
    103
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    Auto miałem 5 lat i było dmuchane i chuchane -ja nigdy nie miałem problemu z instalacją LPG więc nie miałem co mówić-jeżdziłem głownie po mieście -mało w trasie-więc nigdy nie było problemu-i gaz był cały czas sprawny i zawsze dawał radę.Mówiłem kupującemu że do dynamicznej jazdy ja sam preferuję benzynę -więc tak jak wcześniej pisałem nie mam sobię nic do zarzucenia.

  3. #13
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Jul 2011
    Mieszka w
    Włocławek
    Jeździ
    G37 sedan 2010 ,Nissan 350 z 2006
    Postów
    103
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    Choć sam nie mogę pojąć dlaczego kiedy do mnie zadzwonił ,że przy 160 km/h jest troche mułowaty na gazie i powiedziałem mu żeby jechał na benzynie to nie zrobił tego i ciągnął dalej 170 km/h ????????????.Silnik musiał nieżle oberwać bo wywaliło checka na desce-i jak sprawdził nowy właściciel w serwisie nissana był to komunikat o zbyt wysokiej temperaturze pracy silnika .Więc powstaje obawa czy go na tą chwile nie przegrzał.

  4. #14
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Miko
    Do??czy?
    Aug 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX37S Premium, 2013, biały
    Postów
    399
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 19 raz/y

    Domy?lnie

    Albo Ciebie gość kantuje i nieźle poszalał, albo.... Wczoraj rozmawiałem ze znajomym , który zakłada LPG do " dużych" silników' Dobrze dobrana i zestrojona instalacja nie miała prawa " zagrzać samochodu". Przecież mamy 0-3 stopnie Celcjusza na zewtnątrz, a dla takiego silnika 160 km/h to....

  5. #15
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar tiger456
    Do??czy?
    Nov 2015
    Mieszka w
    Zamość
    Jeździ
    Infiniti G35 Coupe 04', EX37 09', FX35 04', Nissan Maxima A33 VQ30DE, FX37S 09'
    Postów
    1,020
    Podziękował
    20
    Otrzymał podziękowanie 79 raz/y

    Domy?lnie

    Podzielam zdanie Miko, według mnie instalacja gazowa nie miała raczej możliwości przy niskiej temperaturze otoczenia zagrzać silnika. Ciekawe tylko ile prawdy jest w tym "160 km/h"...
    Pozdrawiam, Patryk.

  6. #16
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Panowie. Jak nie miala prawa. Przeciez to zwykly badziew dokladany do auta z reduktorem. Ten reduktor jest wpiety w uklad chlodzenia samochodu. Sugerujecie, ze teoretyczna niesprawnosc tego elementu nie ma wplywu na prace ukladu chlodzenia? A jezeli bedzie sie np zapowietrzal, alpo zrobi sie zator? Czy ew wyciek plynu na polaczeniu do reduktora?? To nie ma znaczenia? No prosze... Cos jest wpiete w uklad = modyfikacja fabrycznego ukladu. Jak cos pojdzie nie tak (a najwyrazniej poszlo) to jak to moze nie miec wplywu na temprerature silnika.
    Gdybac mozna... Moze przez LPG, moze nie... Jedno jest pewne, ze kazdy broni swego... Wiec tutaj powatpiewalbym w zasadnosc tezy wytoczonej przez zaklady montujace LPG... Dla nich zawsze "nie ma problemu", "to nie wina instalacji/gazu", "lecace glowice to mit"... Bo co maja mowic??
    darekFX45 nie przejmuj sie narazie. Poczekajcie na diagnoze. Moze chwilowo sie zagotowal bez wiekszego uszczerbku dla motoru. Polec nowemu wlascicielowi wymiane wszystkich plynow (olej, plyn chlodniczy) zanim zacznie znowu jezdzic autem.
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  7. #17
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    Panowie, jeżeli reduktor nie wyrabiał, to była uboga mieszanka. Spalanie ubogiej mieszanki zwiększa temp spalania.

  8. #18
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Feb 2011
    Mieszka w
    Węgorzewo
    Jeździ
    Mercedes GLE Coupe 350 diesel 2017, czarny,
    Postów
    883
    Podziękował
    99
    Otrzymał podziękowanie 14 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? grabba Zobacz post
    Panowie, jeżeli reduktor nie wyrabiał, to była uboga mieszanka. Spalanie ubogiej mieszanki zwiększa temp spalania.
    Popieram, też bym na to stawiał...podobnie było w mojej maździe,tylko tam się przetarł wężyk gazowy do wtrysku i łapał lewe powietrze.

  9. #19
    O INFINITI wie już prawie wszystko Avatar korzen
    Do??czy?
    Sep 2013
    Mieszka w
    Będzin
    Jeździ
    AR GIULIA
    Postów
    1,601
    Podziękował
    49
    Otrzymał podziękowanie 78 raz/y

    Domy?lnie

    Eeee przeciez to nei moze byc przez LPG... Chlopaki co wy piszecie
    Jak nie mial mocy, to mial pewnie zly sklad mieszanki jak napisali przedmowcy. Ubogo= wysoka temperatura spalin>wypalanie gniazd, katow, wydmuchanie uszczelki... No ale fachowcy od gazu wiedza lepiej... Nie mozliwe, zeby sie grzal z winy lpg
    BBK Akebono_Tech P_Sport P_Touring P_20"/18"_Grounding Kit_K&N_Z-Tube_3" SS JAPSPEED exhaust_Pioneer APPRadio_MDS/Crunch Car Audio

  10. #20
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Feb 2011
    Mieszka w
    Węgorzewo
    Jeździ
    Mercedes GLE Coupe 350 diesel 2017, czarny,
    Postów
    883
    Podziękował
    99
    Otrzymał podziękowanie 14 raz/y

    Domy?lnie

    I jak się zakończyło? Coś wiadomo,jaka przyczyna i skutki?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Mój FX35
    By lolipanther in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 3rd-January-2018, 07:45
  2. Mój Fx35
    By dariuszelu in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 27th-January-2016, 17:35
  3. Mój trampek - FX35
    By tiger456 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 7th-December-2015, 21:44
  4. Mój pierwszy fx !!
    By MARTINI1974 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 13th-May-2015, 00:31
  5. mój garaż
    By sirtrojan in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26th-September-2011, 23:34

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •