Poka? wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Bagażnik na rowery na narty - jakie Wasze propozycje i doświadczenie. [fx30dS]

  1. #1
    Trochę już ogarniam Avatar Casian
    Do??czy?
    Jan 2014
    Mieszka w
    Warmia-Mazury
    Jeździ
    Był FX35, 06', Czarny. FX35 06' Sport a teraz FX30dS 11'
    Postów
    70
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie Bagażnik na rowery na narty - jakie Wasze propozycje i doświadczenie. [fx30dS]

    Witam
    Do każdego nowego auta dokupuje zawsze bagażnik baza + uchwyty i rowery kufer. Od niedawna jestem właścicielem (zapomniałem dodać, że szczęśliwym) FXa 30dS z 2011r. Zaczynam się rozglądać za:

    1. bazą którą mogę zainstalować na istniejących relingach - kufer mam i uchwyty na rowery również.
    2. Druga opcja to zakup i montaż haka a do niego uchwyty na rowery

    Nie ukrywam, że druga opcja mnie zaczęła interesować bardziej ze względu na zakładanie/mocowanie i zdejmowanie rowerów. Ten, kto raz sam je montował i raz ściągał wie o czym mówię - nie wspomnę z problemem z wjazdem do garażu, galerii handlowych itp.

    Prośba o Wasze podpowiedzi jakie rozwiązania i z jakim budżetem warto czy nie warto zastosować...
    Pozdrawiam
    Piotr

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar holdek
    Do??czy?
    Mar 2015
    Mieszka w
    Wrocek
    Jeździ
    Midnight Mocha FX 50S 09'
    Postów
    117
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 7 raz/y

    Domy?lnie

    Hej
    z hakiem to jest maly problem niestety: oryginal tylko w Infi (westfallia ale nie kupisz nowego poza salonem) - cena 8 tysi , alternatywa to Thule i jest jeszcze jeden typ dosyc mocno schowany natomiast podciecie zderzaka bedzie potrzebne

    co do bagaznika to pelna zgoda pakowanie rowerow na dach, zwlaszcza umieszczony dosc wysoko, to masakra
    polecam ochylany badz odsuwany daje dostep do bagaznika z zamontowanymi rowerami, sam mam jakas Atere, kolega ma Thula i jest nieco mniejsza bo ma zsuwane lampy (troszke mniej miejsca potrzebne do skladowania) koszt okolo 2.1 co z kosztem haka daje jakas tam sume

    ja we Wroclawiu znalazlem tylko jeden zaklad ktory chcial mi hak do Infi zamontowac reszta slyszac Infi odpuszczala ...

    Piotr
    "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers" Colin McRae

  3. #3
    Trochę już ogarniam Avatar Casian
    Do??czy?
    Jan 2014
    Mieszka w
    Warmia-Mazury
    Jeździ
    Był FX35, 06', Czarny. FX35 06' Sport a teraz FX30dS 11'
    Postów
    70
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie

    Dzięki za info... chyba zostaje mi dokupienie windbarów (300pln) zabranie drabinki i wykorzystanie uchwytów tych co już mam...
    Pozdrawiam
    Piotr

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Dąbrowa Tarnowska
    Jeździ
    było FX 30dS Premium, VolVo S90 2018
    Postów
    110
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    Ja u siebie montowałem Hak holowniczy firmy Aragon z kulą demontowalną automatycznie. Koszt ok 1800 zł ok 3 lata temu. Montaż zrobiłem samodzielnie. Ok 3 godziny pracy. Wszystko pasowało idealnie. Podcięcie zderzaka nieuniknione ale jest to w niewidocznym miejscu kwadrat ok 5x5 cm na środku od dołu z brzegu zderzaka. Montaż tego haka nie wymagał ściągania zderzaka jedynie odpięcie z gumy tłumika bez ściągania. Wystarczy tłumik na podniesionym tyle opuścić lekko na dół.

Podobne w?tki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12th-June-2016, 17:14
  2. Uchwyty na rowery
    By Casian in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 6th-August-2015, 01:01
  3. Bagażnik/uchwyt na rowery do FX I gen.
    By korzen in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15th-June-2014, 18:14
  4. Propozycje felg do G35 - znalezione w sieci itp
    By sirtrojan in forum Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26th-May-2014, 20:28
  5. Fx 35 proszę o wasze sugestie i ocenę
    By Lukasz87 in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 11th-December-2013, 09:02

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •