Poka? wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: kierownica - multifunkcja

  1. #1
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    FX 35 '06, szafir
    Postów
    140
    Podziękował
    6
    Otrzymał podziękowanie 3 raz/y

    Domy?lnie kierownica - multifunkcja

    Oy!

    Nie działa mi ściszanie radia i przeszukiwanie stacji "w dół" (lewa strona kierownicy). Ciągnąc poszczególne kontrolki w dół nie czuję oporu, będąc starym prykiem, który grał na Atari i Commodore na joysticku, mam wrażenie, jakby dolny styk przełącznika nie działał.

    Poradźcie

    Ave!
    Alkohol nie rozwiąże Twoich problemów. Z drugiej strony ... mleko też.

  2. #2
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Jul 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    FX35, 2007, czarny
    Postów
    88
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 6 raz/y

    Domy?lnie

    Mi co prawda nie działała prawa strona (tempomat), ale rozbierałem to sobie. Po obu stronach masz takie kostki, w których są styki. Jeśli to to, to moim zdaniem sprawny elektronik to ogarnie.
    Zresztą wyjmujesz poduszkę (tu masz filmik jak to zrobić: https://www.youtube.com/watch?v=EPQ2sEYjKJU), odczepiasz plastik od przełączników i masz wszystko na wierzchu. Całość zajęła mi może z 10 minut z ponownym montażem. Uważaj, bo jak odczepisz ten plastik to między tymi "kontrolkami" do ciągania dół/góra a mikrostykami są takie plastikowe "cycki", wyglądające jak biały gwoździk o wymiarach może 2x5mm. Łatwo się gubią, bo ja ledwo zauważyłem że mi w ogóle wypadł
    U mnie to działało i miałem do wymiany taśmę, tę spiralną... W zeszłym miesiącu w Warszawie zapłaciłem za diagnozę i wymianę ~1950 zł brutto.

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •