Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 61 do 70 z 82

Temat: warszawski "wdechowy" spot IFANS w dniu 14 lipca 2017

  1. #61
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar libros55
    Do??czy?
    Apr 2016
    Mieszka w
    Oborniki Wlkp
    Jeździ
    Infi QX70 3,7
    Postów
    178
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    Piękne auto i jeszcze ten silniczek.. Ślinka leci Malo info ze spota wrzucacie. Taka balanga była że jeszcze Warszawka śpi?

  2. #62
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2016
    Mieszka w
    Łódź
    Jeździ
    Abarth
    Postów
    117
    Podziękował
    9
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    Spotkanie było super. Dziękuje bardzo serwisowy Infiniti za zdiagnozowania usterki na moim samochodzie i możliwość przejażdżki wspaniałym samochodem. Równie stanęli na wysokim poziomie częstując wszystkich gości kawa, herbatą, ciastkami i milim upominkiem firmowym.
    Przejażdżka testowa i samochód który robi wrażenie, niestety nie na torze tylko w zakorkowanej Warszawce, ale i tak super.
    Koledzy z Forum okazują się na żywo jeszcze bardziej sympatyczny, chętny do pomocy i dzielenia się ważnymi informacjami.
    Afterparty w bardzo fajnym miejscu , muzyka na żywo, jedzenie dobre ( albo koledzy bardzo głodni były ), o drinkach nie wspomnę.
    Jeszcze raz, wielkie pozdrowienie dla wszystkich , szczególnie dla Irka który jednak musiał się uporać z logistyka całego zdarzenia. Do następnego razu ....










  3. #63
    Trochę już ogarniam Avatar Arek
    Do??czy?
    Feb 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Q50 hybrid sport tech awd my17 moonlight white
    Postów
    82
    Podziękował
    7
    Otrzymał podziękowanie 6 raz/y

    Domy?lnie

    Dzięki za spota, fajnie dokleić twarze do nicków Oby częściej

  4. #64
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Wielkie dzięki wszystkim za przybycie do saloon oraz za spotkanie w JEFF'S. Podziękowania także dla Saloon i Serwis za ciepłe przyjęcie.

    Sorry, ale coś więcej - jutro - skończyliśmy tak kole 5 rano, "MASERATOR" dopiero przed chwilą pojechał do domciu a ja idę odespać/odparować procenta....
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  5. #65
    Forumowy wyjadacz Avatar czejzee
    Do??czy?
    Mar 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti (ex) Q50 2.0t '16, (ex) Q50h '14, Maserati Ghibli SQ4 '15
    Postów
    727
    Podziękował
    221
    Otrzymał podziękowanie 22 raz/y

    Domy?lnie

    Wrzućcie video z działania wydechów wewnątrz/zewnątrz
    wrzucampiatke.pl | testy aut | zdjęcia | video

  6. #66
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Tomek g35c
    Do??czy?
    Feb 2012
    Mieszka w
    Płock / Warszawa ;)
    Jeździ
    BMW520d,`11,gnojownik;G35Coupe'04 Sold, FX35'03 Sold, FX37S '09
    Postów
    3,183
    Podziękował
    254
    Otrzymał podziękowanie 42 raz/y

    Domy?lnie

    Fajny Spot...
    Szkoda że nie byłem... juz żałuję... niestety sprawy potoczyły się tak ze nie mozna było wpaść... nawet na chwilkę...
    ... z Infiniti od 2009 roku ... i tak zostanie przynajmniej w części...

    ***SOLD***2004 G35c: WhiteMatWrapped; GreenLedsInsite ;DBA+Hawk; 17"EOMBlackPainted;Bodykit-front bumper , Plenum Spacer, CAI - K&N; CatBack - Stillen Replica 2x2,5'' ; CatOut; OSIRIS Re-map*** ***SOLD: 2003 FX35: DBA+RedStuff; 20"EOMGoldPainted***

    ***2009 FX37S Premium, WhiteLedsInsite: EOM *** t.b.c.***`11 BMW 520d - gnojowóz

  7. #67
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Sep 2012
    Mieszka w
    Toruń
    Jeździ
    M37S '10, EX37 '10, Toyota Supra '91, Maserati 4200 GT '03
    Postów
    1,650
    Podziękował
    85
    Otrzymał podziękowanie 91 raz/y

    Domy?lnie

    Hej, super było Was wszystkich zobaczyć - jak zawsze było za mało czasu, aby z każdym pogadać.

    Afterek świetny - tequila, stejk, piwko ... z Irkiem walczyliśmy i skończyliśmy o 5tej nad ranem Strasznie ciężko mi się wracało do Torunia

    Szczególne podziękowania dla Irka za organizację, serwisowi za możliwość pojeżdżenia Q60 - bardzo fajne autko, Monice za opiekę po afterku

    Macie więcej zdjęć ??? Ja niestety z wrażenia nie zrobiłem ani jednego

    Całuski, pozdrawiam wszystkich - do następnego razu

    Wydech Irka brzmi bardzo fajnie zarówno, jak się za nim jedzie, jak i jak się jedzie w środku. Do szczęścia (niektórych) brakuje tylko możliwości regulowania głośności

  8. #68
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar bobofruit
    Do??czy?
    Mar 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    był FX50s
    Postów
    95
    Podziękował
    27
    Otrzymał podziękowanie 23 raz/y

    Domy?lnie

    Podziękowania dla Irka za organizacje obu części i dla załogi za miłe przyjęcie.
    Fajne były obie części. Oficjalna w serwisie i afterek.
    Serwis udostępnił nam samochody do testów. Dla mnie istotna była możliwość przetestowania Q60 3.0t i teraz mam jakieś podstawowe porównanie w stosunku do FX50. Podstawowe, bo korki warszawskie trochę nam przeszkadzały w testach. Posłuchaliśmy nowych i starych wydechów, podziwialiśmy Maseratti Grabby, no i oczywiście można było porozmawiać "face to face" z osobami które znamy tylko z forum. Bardzo fajni ludzie.
    No a sam wieczorny afterek to już jak zwykle w myśl zasady "każdemu według potrzeb/wymagań/oczekiwań". Nasz podstolik kończył jakoś po północy.

    Dzięki jeszcze raz i do następnego...

  9. #69
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich za przybycie...

    Przepraszam jeżeli kogoś nie rozpoznałem, pomyliłem imię lub nick forumowy, miałem gorący tydzień w pracy, do tego przygotowania do spota i uzgodnienia z blacharnią dotyczące naprawy InfiFunciaka po "dzikowaniu"
    - a tak po prostu to w sumie zbyt rzadko się spotykamy więc trzymam Gorana za słowo i czekam na spota w Łodzi

    Dodatkowo wyrazy szacunku i podziękowania dla Alicji i Gorana za prezenty kawowe wręczone na zakończenie Afterparty...

    W tym miejscu - osobiście dziękuję także
    - Martynie, Szmonowi i Grzegorzowi z saloon za ciepłe przyjęcie, obsługę i samochody do dyspozycji

    - Patrycji z recepcji salonu za super smaczną kawę podawaną na "pstryknięcie palcami"
    - Mariuszowi z serwisu za pomoc w uzgodnieniach z blacharnią PGD, odbiór mojego auta z PGD (nie musiałem jeździć tam i z powrotem w tygodniu), przygotowanie do wydania po naprawie i SPA (auto było bez skazy i czyściutkie)
    - wszystkim chłopakom z serwisu za spokój i profesjonalizm - pomimo tego że staliśmy nad nimi, zrzędzili i patrzyliśmy im na ręce jak "wdychali nam nowe exhausty"

    Forumowym "staruszkom" dziękować nie będę - bo jak zawsze było super przy zadymianu pifka i tequilki...

    Największe zaskoczenie / niespodzianka ???

    ...to NIENARZEKAJĄCY Misiek - chyba nam chłopak dojrzewa albo "przekazał piłeczkę"...
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 16th-July-2017 o 15:14
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  10. #70
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar misiektoja
    Do??czy?
    Jul 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50S 3.5L V6 364KM Hybrid AWD
    Postów
    1,319
    Podziękował
    39
    Otrzymał podziękowanie 103 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? slepy62 Zobacz post
    Największe zaskoczenie / niespodzianka ???

    ...to NIENARZEKAJĄCY Misiek - chyba nam chłopak dojrzewa albo "przekazał piłeczkę"...
    Haha, dzięki, staram się jak mogę Pałeczkę z godnością przejął ode mnie chyba Arek A tak poważnie to nie miałem na co narzekać, doborowe towarzystwo, czego chcieć więcej

    Ja też chce gorąco Wszystkim podziękować. Fajnie było znowu zobaczyć stare "mordki" i poznać nowe, pogadać o autkach i różnych głupotach, ekipa jak zawsze nie zawiodła. Do tego team z Infiniti Warszawa nas mocno dopieścił, duży szacun i nie wyobrażam sobie takiej akcji z innym vendorem

    Ja niestety z wrażenia też żadnych zdjęć nie zrobiłem. Tak naprawdę to nie było kiedy. Widziałem, że Martyna pstryka jakieś fotki - może udostępni ?

    Cytat Napisa? czejzee Zobacz post
    Wrzućcie video z działania wydechów wewnątrz/zewnątrz
    Zaraz wrzuce filmik do wątku o wydechu.

  11. Dzięki misiektoja za powyższy Post:

    czejzee (16th-July-2017)

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11th-October-2013, 18:10
  2. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 29th-November-2012, 19:56
  3. Witam wszystkich , jestem posiadaczem g37s z paroma "poprawkami"
    By Jack g37s in forum Dopiero dołączyłeś? Przywitaj się !
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 21st-October-2012, 13:30
  4. Jaka różnica: przycisk "snow" w Fx35 i "AWD Lock" w Fx45 ?
    By bolek in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 19th-January-2012, 18:22
  5. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15th-September-2011, 04:49

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •