Poka? wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Sprężyny g37s cupe

  1. #1
    Forumowy wyjadacz Avatar Foka
    Do??czy?
    Jul 2017
    Mieszka w
    Żywiec
    Jeździ
    g37s, 2008, czarny
    Postów
    230
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie Sprężyny g37s cupe

    Witam

    Tak sobie rozmyślam i analizuje. Chce zmienić sprężyny w swoim g37s na troszkę niższe i o bardziej sportowej charakterystyce ale tak żeby na codzień się dało jeździć więc liniowe sprężyny h&r czy eibach są dla mnie oczywistym wyborem tylko że ....

    Wersja G37s cupe różni się od G37 cupe między innymi zawieszeniem. Sprężynami ??? amortyzatorami ??? tak mi się wydaje że są bardziej twarde i bardziej "sportowe" :P dlatego nie wiem czy założenie sprężyn dedykowanych do zwykłej g37 cupe ma sens. Większość takich kitów sprężynowych jest dedykowana do wersji g37 cupe BEZ S !!! ale znalazłem rodzynka

    http://eibach.com/america/en/eibach-...l-2013-pro-kit

    IPL był jeszcze twardszy i sportowy od S czy te sprężyny będą pasowały do amortyzatorów G37S Cupe z 2008 roku ???? zakładam że na 99% ale chciałbym usłyszeć jakiś głos potwierdzający bo potem może być ciężko sprzedać sprężyny Do IPL :P

  2. #2
    Forumowy wyjadacz Avatar Foka
    Do??czy?
    Jul 2017
    Mieszka w
    Żywiec
    Jeździ
    g37s, 2008, czarny
    Postów
    230
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    No i po szperaniu wyszło że do S ciężko ze sprężynami dedykowanymi. Z IPL podejdą jak najbardziej a co dla mnie ważne zostanie spełnione założenie żeby przód opuścić bardziej niż tył przy jednoczesnym utwardzeniu tyłu.
    hehe no 5/6 to już hardcore nawet nie o samo obniżenie mi chodzi tylko o zmianę charakterystyki. Z przodu auto powinno być obniżone bardziej niż z tyłu i tyle sprężyny bym usztywnił a przednie zostawił. wydaje się że ten zestaw eibach spełnia założenie.

    FRONT:
    OE rate: 96.1 N/mm (549.0 lbs/in)
    PK rate: 46.0, 96.0 N/mm (262.7 - 584.3 lbs/in )
    REAR:
    OE rate: 79 N/mm (450 lbs/in)
    PK rate: 65.0, 93.0 N/mm (371.2 - 531.1 lbs/in)

    i progresywna sprężyna miałem już taki zestaw co prawda w citroenie saxo vts i jest fajnie robi robotę progresja.

    Nic szukam dalej opcji i możliwość najwyżej na wiosne wpadnie KW v.3 ew Bilstein b16

  3. #3
    Forumowy wyjadacz Avatar Foka
    Do??czy?
    Jul 2017
    Mieszka w
    Żywiec
    Jeździ
    g37s, 2008, czarny
    Postów
    230
    Podziękował
    4
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    Kupiłem eibach infiniti g37 pro kit & anti roll przyszedł sobie i leży

    Pytanko zakładam że sprężyny i stabilizator z g37s są sztywniejsze/twardsze ? sprzedawać czy trzymać :P

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •