Poka? wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Adaptacja auta z USA do polskich wymogów

Hybrid View

  1. #1
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? jajcekts Zobacz post
    Znalazłem czujnik, natomiast pytanie czy nr części jest dokładnie taki sam w USA na stronach Infiniti jak w wersjach europejskich?
    np. na allegro wersja EU nr części 988303JA0A ( przynajmniej 3 różne aukcje z tymi samymi numerami ) http://allegro.pl/infiniti-q50-czujn...023009929.html , a na stronie infiniti usa part number K85813JA0A gdzie tkwi szczegół?
    słuchaj Panów z komisów oraz Panów sprzedających części rozbiórkowe - na pewno na tym dobrze wyjdziesz...,
    - nie twierdzę że ten czujnik nie pasuje - radzę tylko dokładnie sprawdzić do czego TO COŚ jest
    - podajesz symbol czujnika BOCZNEGO z alledrogo...



    i porównujesz go z symbolem czujnika PRZEDNIEGO



    - podałem Ci linki do części z US - jeżeli masz problem z czytaniem po angielski/ze zrozumieniem - poproś kogoś o pomoc

    - co do części JAPOŃCE idą w kierunku unifikacji wersji modelowych (stąd np. wszystkie lampy plug'n'play czy zmiana polegająca na ujednoliceniu od 2016 częstotliwosci pilotów i TPMS zgodnie z używaną w EU)

    Nie rozumiem po co szukasz części do wersji eu - jeżeli masz auto ściągnięte z US i możesz sobie wszystko zweryfikować po VIN'ie w US i potem podjąc decyzję, szukać, zweryfikować, jeżeli chcesz naprawiać na bazie UŻYWEK - możesz też wysłać zapytanie do serwisu w Warszawie o konktretne nr części i ceny podając nr VIN - nie wiem czy i szybko, ale powinni CI odpowiedzieć


    Cytat Napisa? jajcekts Zobacz post
    Ślepy dzięki za informacje:
    ad3 może ja albo sprzedawca nie wie co pisze http://allegro.pl/airbag-poduszka-ki...001158896.html
    ad 6 nie moge namierzyć czujników uderzeniowych od airbaga na schematach ale napewno jak troche pokopie to znajde, pytanie jest następujące czy czujniki są 'jednorazowe" czy można je po odpaleniu poduszki założyć ponownie?
    Mam wersję z US - poduszka kierowcy była zakładana przez serwis W-wa z części europejskich bo cenowo wychodziło taniej niż zakup + koszty transportu z US - nr części były takie same...

    co do pytania o czujniki - nie znam się na tym więc niech się wypowie ktoś mądrzejszy - ale wydaje mi się że logicznie rzecz biorąc sam sobie odpowiedziałeś (o ile pamiętam to crash sensors)

    Na koniec jedna uwaga - przestrzegam przed kupowaniem części co do których sprzedawcy nie są w stanie podać part number...
    bo przy ilości elektroniki jaka jest w tych autach to gorsze niż kupowabie "kota w worku"
    Attached Images Attached Images
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 25th-November-2017 o 11:25
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

Podobne w?tki

  1. Adaptacja skrzyni ? Szarpie przy wysokich obrotach.
    By MarianoS81 in forum Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 8th-November-2019, 21:49
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 4th-April-2017, 08:36
  3. Adaptacja przepustnicy
    By Drzymek in forum Silnik i Skrzynia biegów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20th-June-2015, 11:38
  4. Kto poleci wiarygodna firme posredniczaca w sprowadzeniu auta z USA
    By jaroLPU in forum Sklepy On-line INFINITI
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16th-April-2014, 09:13
  5. Sprowadzenie auta z US
    By mlody in forum Infiniti - dyskusje i wątki ogólne
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 8th-December-2012, 03:07

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •