Poka? wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: Parująca tylna lampa

Hybrid View

  1. #1
    Trochę już ogarniam Avatar Grain
    Do??czy?
    Jul 2016
    Mieszka w
    Chojnice
    Jeździ
    Infiniti FX 35
    Postów
    78
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie Parująca tylna lampa

    Elo

    paruje mi tylna lampa, lampa jest przerobiona i sklejona białym czymś nie wiem czy to silikon, w weekend chce ją rozciąć , wysuszyć i zastanawiam się czym najlepiej ją skleić jakieś propozycje, sugestie?

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar tiger456
    Do??czy?
    Nov 2015
    Mieszka w
    Zamość
    Jeździ
    Infiniti G35 Coupe 04', EX37 09', FX35 04', Nissan Maxima A33 VQ30DE, FX37S 09'
    Postów
    1,020
    Podziękował
    20
    Otrzymał podziękowanie 79 raz/y

    Domy?lnie

    Klejenie jest bez sensu, oglądałem różne dziwne "klejenia" lamp po przeróbkach w FXach i muszę przyznać że jest to naprawdę nieprofesjonalne... Adam, oddaj lampy do spawania, po wypuszczeniu kabli zarzuć silikon na zamknięcie i spokój.
    Pozdrawiam, Patryk.

  3. Dzięki tiger456 za powyższy Post:

    Grain (2nd-March-2017)

  4. #3
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,601
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Grain - zdejmij zaślepkę z tyłu nagrzeje się lampa i woda wyparuje.
    To półśrodek bo nie załatwia problemu ale w sumie ... działa i lampy sa bez pary. Pamietaj żeby po tym jak wyschną założyc dekielek i nie kombinować jak jest wilgotno na zewnątrz.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  5. #4
    Trochę już ogarniam Avatar Grain
    Do??czy?
    Jul 2016
    Mieszka w
    Chojnice
    Jeździ
    Infiniti FX 35
    Postów
    78
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    Grain - zdejmij zaślepkę z tyłu nagrzeje się lampa i woda wyparuje.
    To półśrodek bo nie załatwia problemu ale w sumie ... działa i lampy sa bez pary. Pamietaj żeby po tym jak wyschną założyc dekielek i nie kombinować jak jest wilgotno na zewnątrz.
    Dzięki Sirtrojan , ale półśrodków nie uznajemy

  6. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar borzej1
    Do??czy?
    Jun 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    FX 45, 2003, rudy
    Postów
    83
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    witam
    ja tez przerabiałem lampy i też mi parują ,ale wydaje mi się że nie jest to kwestia klejenia,a uszczelek na żarówkach. Jeszcze tego nie usunąłem ,ale przed zamontowaniem dobrze obejrzałem poklejone lampy i wyglądało to dobrze zrobione i piszesz o tylnych lampach. Przednie tez mi zaczęły parować , też były rozklejane ale to robiłem sam, sam rozklejałem i sam kleiłem, także niepodejmowanie sam siebie o partactwo. Myślę że uszczelki od oprawek w których osadzone są żarówki do momentu nie ingerowania czyli wyciągnięcia żarówki po prostu trzymają ,a po ingerencji już nie dopasują się dokładnie i to chyba jest powodem parowania. Pytałem już w serwisie o same uszczelki,ale luzem nie występują tylko z oprawka ,a cena już nie pamiętam, albo nie chcę pamiętać. Już myślałem o dorobieniu nowych tylko nie bardzo wiem z czego. Zastanawiałem nad dobraniem czegoś z uszczelek z armatury sanitarnej, albo nad wycięciem nowych z pianki którą wkłada sie pod panele podłogowe, poddaje naciskom i jest rożnej grubości.

  7. #6
    Trochę już ogarniam Avatar Grain
    Do??czy?
    Jul 2016
    Mieszka w
    Chojnice
    Jeździ
    Infiniti FX 35
    Postów
    78
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? borzej1 Zobacz post
    witam
    ja tez przerabiałem lampy i też mi parują ,ale wydaje mi się że nie jest to kwestia klejenia,a uszczelek na żarówkach. Jeszcze tego nie usunąłem ,ale przed zamontowaniem dobrze obejrzałem poklejone lampy i wyglądało to dobrze zrobione i piszesz o tylnych lampach. Przednie tez mi zaczęły parować , też były rozklejane ale to robiłem sam, sam rozklejałem i sam kleiłem, także niepodejmowanie sam siebie o partactwo. Myślę że uszczelki od oprawek w których osadzone są żarówki do momentu nie ingerowania czyli wyciągnięcia żarówki po prostu trzymają ,a po ingerencji już nie dopasują się dokładnie i to chyba jest powodem parowania. Pytałem już w serwisie o same uszczelki,ale luzem nie występują tylko z oprawka ,a cena już nie pamiętam, albo nie chcę pamiętać. Już myślałem o dorobieniu nowych tylko nie bardzo wiem z czego. Zastanawiałem nad dobraniem czegoś z uszczelek z armatury sanitarnej, albo nad wycięciem nowych z pianki którą wkłada sie pod panele podłogowe, poddaje naciskom i jest rożnej grubości.

    Z przednimi też miałem problem jak odebrałem lampy z regeneracji musiałem ściągnąc dekle plastikowe, będę musiał je jeszcze raz wyciągnąć nie wiem czy tam jakiś odpowietrznik jest w tym lampach?może coś jest zapchane

  8. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Mar 2013
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    FX35 2005
    Postów
    501
    Podziękował
    10
    Otrzymał podziękowanie 36 raz/y

    Domy?lnie

    chyba że użyje silikonu do klejenia szyb samochodowych jest bardzo mocny i dobrze uszczelni
    Uwaga - wszystko piszę pod wpływem alkoholu

Podobne w?tki

  1. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 10th-July-2022, 17:38
  2. Parująca / nieszczelna lampa przednia
    By Beckett in forum Oświetlenie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19th-October-2016, 18:30
  3. Tylna klapa QX (FX)
    By tomwojko in forum Karoseria & Wnetrze
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 3rd-September-2014, 23:19
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12th-April-2010, 12:00

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •