wcale przy tym nie ma tyle pracy bo popatrzyłem na skrzynie na allegro i tam jest wysprzeglik na wierzchu to bzdura ze trzeba skrzynie rozbierać. wystarczy oddzeilic skrzynie od silnika i wysprzeglik jest na wierzchu więc to żadna filozofia dla każdego mechanika nie jest. a patrząc na historię budowy danych modeli pewnie silnik w q50 hybryda jest identyczny jak u mnie w m-ce bo nowszy modelem jest q70 i ma wszystko bardzo podobne lub nawet identyczne. ja zabiore się za to pewnie w okolicach wakacji lub pozniej bo mnie to denerwuje a koszt pewnie ponad tysiać do z miejsca dam sprzęglo hydrokinetyczne do sprawdzenia ok 300zl bo raczej skrzynie mam oki do tego pewnie trzeba doliczyć olej w skrzyni oraz filtr co podejrzewam będzie najdroższe.
więc u mojego mechanika to ok 300zl sprawdzenia sprzegla maks 700 w pelni zregenerowane do tego wysprzeglik 500zl skoro tak mowicie nie wiem ile olej i filtry ale za wyjecie skrzyni maks 400-500 z. z tego co mowili w serwisie we wroclawiu kazda m- to ma i q70 tez to ma wiec z waszymi q50 jest podobnie