Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 21

Temat: Gdzie sprawdzić G35 z komisu? (W-wa)

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Marki
    Jeździ
    CL 500 2003 SREBRNY
    Postów
    18
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Gdzie sprawdzić G35 z komisu? (W-wa)

    Witam.
    Sorki że w tym miejscu ale jest najświeższe... mam pytanie do kolegów z wawy i okolic... właśnie przymierzam się do g 35 z autoauto, czy możecie doradzić czy lepiej stestować go w nissanie czy przy Toruńskiej.
    Szkoda że dopiero dziś znalazłem ten wątek miałem tak blisko do M1.
    Pozdrawiam i z góry dziękuję.

  2. #2
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,600
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Oba punkty będą w miare dobre z tym że pod względem doświadczenia góruje nissan. Jak chcesz sprawdzić konkretne auto to może ustaw sie z kimś kto jeździ G i podbije z tobą do komisu żeby ocenić co tam stoi!

    poza tym przenoszę wątek. Nie bój sie nie zginie a jutro rano będziesz miał już pewnie jakieś porady sugestie itp

    wrzuć jeszcze linka do ogłoszenia to może w nim samym znajdziemy jakieś potencjalne problemy! I VIN jak masz też wrzuć.

    aha witamy na forum
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. #3
    WSPÓŁZAŁOŻYCIEL FORUM Avatar Jacob_USA
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Milwaukee
    Jeździ
    Ford F250 6.0 Diesel, 300zx TT, G37x
    Postów
    1,911
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    Napisz jaki to rocznik czy sedan/ coupe jesli sedan wsluchaj sie dobrze w zawieche z przodu banany fabryczne padajanowe w tych autach mala wada fabryczna sie chlopaka w japoni przytrafila po wymianie na nowe (nie regenerowane) wszystko dziala jak nalezy
    __________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________
    G35x 06 sold
    Nissan 300zx TT 90
    Nissan Rouge SL 11 sold
    Ford F550 12 sold
    Ford F250 06 sold
    Ford F250 00
    Dodge Ram 1500 04
    Nissan Leaf 14
    G37x 13

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Athens
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Warszawa/Kraków
    Jeździ
    Skyline 350GT Black Obsidian
    Postów
    1,404
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    Czy to o to Gii chodzi:

    http://www.autoauto.pl/show_car.php5...rom=&price_to=

    Chcesz sprawdzić samochód to tak jak Grzegorz pisał, Nissan lepszy. Gdyby nie wybory i praca to dziś bym podjechał na Ostrobramską (jeśli to ten) i zrobiłbym nim rundkę. Pamiętaj , że żaden klubowicz wad mocno ukrytych ci nie znajdzie tu zdecydowanie serwis Nissana polecam, ale jak coś ma stukać/pukać/jeździć inaczej niż mój to myślę , że jestem w stanie pomóc.

    Możesz napisać też do kolegi o nicku Pozioma - może on znajdzie ci coś ciekawego? Troszkę osób od niego kupiło, zapytać nie zaszkodzi.

    Pzdr., i pisz co w temacie.
    Infiniti Skyline 350 GT '06
    Black Obsidian

  5. #5
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Marki
    Jeździ
    CL 500 2003 SREBRNY
    Postów
    18
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Dzięki wielkie za porady i przywitanie. To miałby być ten z podanego linku. Oczywiście coupe i w automacie. Juz raz nim jechałem a wcześniej przymiarek miałem kilka. Jeden w warszawie rok 2003, potem Poznań ale tamten chyba przeżył tornado i składany był przez manualnie nie rozwinięte dzieci poza tym dzwoniłem do Białegostoku i Radomia. Na koniec pojechałem do Kętrzyna gdzie był taki zaraz po sprowadzeniu na amerykańskich blachach 2006. Dojechał do Wawy i jeździłem nim dwa dni a na koniec do Nissana na Jagiellońskej. Tam się dowiedziałem tyle, że mi przeszło choć myślałem że nie wysiąde z tego autka. Zauważyłem że jest do kupienia na allegro więc przestrzegam!!!! http://allegro.onet.pl/show_item.php?item=1314254729. Miał pokrzywioną podłogę, dospawaną podłużnice, błędy których Nissan nie był w stanie zdjagnozować i wiele innych usterek co ich już nie pamiętam. Korzystając z pogody dziś jeszcze podjadę nacieszyć oczy. Z pomiarów wynika że nie miał przygód i jest wewnątrz dobrze spasowany. Będe informował na bieżąco a w razie niepowodzenia prosił o wsparcie bo decyzja raczej już podjęta. Pozdrawiam.

  6. #6
    Hensle
    Gość

    Domy?lnie

    do jakiej ceny szukasz? ja mam od nowosci g35x 2007, byl na allegro ale chyba cena za wysoka.

  7. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Athens
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Warszawa/Kraków
    Jeździ
    Skyline 350GT Black Obsidian
    Postów
    1,404
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Elpodzar Zobacz post
    Dzięki wielkie za porady i przywitanie. To miałby być ten z podanego linku. Oczywiście coupe i w automacie. Juz raz nim jechałem a wcześniej przymiarek miałem kilka. Jeden w warszawie rok 2003, potem Poznań ale tamten chyba przeżył tornado i składany był przez manualnie nie rozwinięte dzieci poza tym dzwoniłem do Białegostoku i Radomia. Na koniec pojechałem do Kętrzyna gdzie był taki zaraz po sprowadzeniu na amerykańskich blachach 2006. Dojechał do Wawy i jeździłem nim dwa dni a na koniec do Nissana na Jagiellońskej. Tam się dowiedziałem tyle, że mi przeszło choć myślałem że nie wysiąde z tego autka. Zauważyłem że jest do kupienia na allegro więc przestrzegam!!!! http://allegro.onet.pl/show_item.php?item=1314254729. Miał pokrzywioną podłogę, dospawaną podłużnice, błędy których Nissan nie był w stanie zdjagnozować i wiele innych usterek co ich już nie pamiętam. Korzystając z pogody dziś jeszcze podjadę nacieszyć oczy. Z pomiarów wynika że nie miał przygód i jest wewnątrz dobrze spasowany. Będe informował na bieżąco a w razie niepowodzenia prosił o wsparcie bo decyzja raczej już podjęta. Pozdrawiam.
    Tego z Poznania to masz już w moim wątku jak szukałem dla siebie. Szkoda było jechać, Białystok to ten co ma wyjedzone boczki i konsolę? Eh szkoda pisać co ludziska sprzedają... Radom odpuść sobie jak jeszcze nie byłeś. Bylem, widziałem nie warty swej ceny. Nie ma co się podpalać na auto, chociaż z drugiej strony to G w coupe to dużego wyboru nie będziesz miał.

    Fajnie, że piszesz, przestrzegasz i jednym zdaniem dajesz znak , które auto po osobistych oględzinach jaki stan prezentuje.

    Powodzenia!
    Infiniti Skyline 350 GT '06
    Black Obsidian

  8. #8
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2010
    Mieszka w
    Marki
    Jeździ
    CL 500 2003 SREBRNY
    Postów
    18
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    buuu rozpacz mnie ogarnęła.. podjechałem z moją Panią podjąć ostateczną decyzję a tu... rezerwacja. Ktoś wpłacił zaliczkę. Jeśli do środy zfinalizują transakcję, będę musiał Was poprosić o wsparcie w celu znelezienia "TEGO JEDYNEGO". Bez ciśnienia ale sami wiecie jak to jest jak się człowiek zaszczepi infiniti. Tymczasem pozostają mi wizyty w salonie i oglądanie tych nowych pachnących autek.Pozdrawiam

  9. #9
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,600
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Spokojnie może coś jeszcze przed zima wypłynie ew. wrzuć ogłoszenie na forum ze szukasz G35 - podaj warunki zakupu /rocznik, wyposażenie,stan no i oczywiście kolor /
    "Taką mam koncepcję"


    PS. tak szczerze mówiąc myślałem że to twoja zaliczka :/
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  10. #10
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Athens
    Do??czy?
    Jul 2010
    Mieszka w
    Warszawa/Kraków
    Jeździ
    Skyline 350GT Black Obsidian
    Postów
    1,404
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 4 raz/y

    Domy?lnie

    Heh! Również byłem przekonany , że to twoja zaliczka. Wrrrrr.... byłbym niezadowolony. Mamy też kolegę na forum o ksywce Pocisk_35mm , który jest sprzedawcą w AutoReduta - może on poradzi?

    Ten twój wątek przypomniał mi moje poszukiwania ;-)
    Infiniti Skyline 350 GT '06
    Black Obsidian

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Czy może mi ktoś sprawdzić nr vin
    By mapmen in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21st-December-2011, 17:09
  2. AutoCheck - mogę sprawdzić
    By bolek in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 1st-June-2011, 19:24
  3. Potrzebnie klocki do G35 - BREMBO - gdzie kupic ?
    By rider in forum Hamulce & Zawieszenie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22nd-October-2010, 00:31
  4. Jak sprawdzić historie auta - CARFAX
    By sirtrojan in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2nd-February-2010, 17:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •