Poka? wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: q50 2,2d 2015 rok. Światła (żarówki)

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Aug 2019
    Mieszka w
    Lubartów
    Jeździ
    Infiniti , Q50 2.2d 2015r , srebrny
    Postów
    10
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie q50 2,2d 2015 rok. Światła (żarówki)

    Witam. Mam parę pytań niby prostych ale jednak ...Mianowicie czy polecacie jakieś dobre oczywiście za rozsądną cenę żarówki do zwykłych reflektorów halogenowych ? Oczywiście słynne HIR2. I czy wymiana jest bardzo skomplikowana bo nie bardzo wiem jak się do tego zabrać A może da się czymś zastąpić te HIR2? Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Premoem ; 25th-October-2019 o 16:40

  2. #2
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Apr 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti Q50 2.2d Premium, 2015, Graphite Shadow
    Postów
    66
    Podziękował
    8
    Otrzymał podziękowanie 15 raz/y

    Domy?lnie

    Niedawno wymieniali mi w ASo przy 85tyś km właśnie HIR2. Na pierwszej wizycie chyba zajeło im 1h-1.30h za wymianę dwóch. Na następny dzien kiedy okazało się że jedna źle została założona to zajeło chyba z 20min. Więc ciężko ocenić czy wymiana jest łatwa czy trudna jak nikt się nie chce tym podzielić. Sam szukałem jakiegoś info ale nic nie znalazłem. Wiem tylko że siedziały Philipsa do tej pory.
    Co do zamienników to ciężko. Najlepiej było by wstawić LED Philipsa bo jakościowo najlepsze ale nie homologowane więc lipa koszt ok 600zł też lipa

  3. #3
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Sep 2020
    Mieszka w
    Katowice
    Jeździ
    Q50, 2014, grafit
    Postów
    9
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Wymiana żarówek mijanie nie jest skomplikowania. Po pierwsze, otwieramy maskę, trzeba zdemontować plastikową osłonę która biegnie od reflektora wzdłuż błotnika aż w okolice siłownika maski. Zaczepiona jest na 4 zatrzaski. Trzymają bardzo mocno, szczególnie pierwsza z przodu. Po zdjęciu osłony widzimy szary dekiel żarówki. Przekręcamy w lewo i demontujemy. Pod spodem jest nasza HIR2 dwa. Odpinamy wtyczkę i przekręcamy żarówkę chyba też w lewo. Żarówka jest nasza. Jeżeli chodzi o dostęp pozostałych żarówek to jest zdecydowanie trudniejszy. Jeszcze nie miałem potrzeby ich wymiany, ale widzę 2 opcje. Pierwsza to odkręceni plastikowego nadkola i przez nadkole dostęp wydaje się niezły. Drugi to niestety zdjęcie obudowy zderzaka i odkręcenie lampy. Jest parę filmików za youtube o tym.
    Zastanawiam się nad zmianą żarówek na LED HIR2 dwa. Problem jest niestety taki że w obudowie lampy obecne żarówki mieszczą się na styk pod deklem. Nie ma szans zakręcić go po założeniu LEDa. Jeżeli ktoś rozpracował temat to proszę o radę.

Podobne w?tki

  1. Q50 Q50 2.2 diesel. Rok produkcji 2015. Koszt serwisu
    By Premoem in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 8th-December-2019, 00:15
  2. Infiniti Q50 2.2d 2015 Premium by SPIDER'Q50
    By SPIDER'Q50 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 30th-October-2017, 01:17
  3. Infiniti q50 2015
    By DamianApollo in forum CARFAX i inne raporty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11th-October-2017, 12:16
  4. Życzenia na 2015 rok.
    By sirtrojan in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31st-December-2014, 17:25

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •