Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka? wyniki od 11 do 20 z 20

Temat: Okazyjne QX70 z otomoto za 77k

  1. #11
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Ologt Zobacz post
    Maruss ale dalej nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że to jest FX ? Przód auta po lifcie ,nie wiem jak zegary miał bo już nie ma aukcji
    Look na klapę

    xxxxx.jpg

  2. #12
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    no i kolejny rodzynek, w tym rzypadku chyba czarne felgi dodały troche koni i wleciała literka "S"

    https://www.otomoto.pl/oferta/infini...?#gallery-open
    Ostatnio edytowane przez maruss84 ; 12th-December-2019 o 18:05

  3. #13
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Ologt
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Jeździ
    INFINITI QX70 S 3.7 2014
    Postów
    714
    Podziękował
    46
    Otrzymał podziękowanie 72 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? slepy62 Zobacz post
    Do 2013 był FX, QX70 to nazwa od 2014 (pomimo iż auto dokładnie to samo)
    według ogłoszenia auto było z 2013 więc...
    Z tego co wiem to QX70 był od 2013r tylko nie wiem czy w USA czy EU

    https://www.autocentrum.pl/infiniti/qx70/



    Cytat Napisa? maruss84 Zobacz post
    Jak auto zmieniałonsie na QX70 to coś zmienili? Czy wszystko zostalo z Fx37?
    Ze zmian to tylko zderzak przedni ,grill i ramki halogenów ( dokładka pod zderzak i halogeny są takie same ) + podświetlenie zegarów jest inne

  4. #14
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Ologt
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Jeździ
    INFINITI QX70 S 3.7 2014
    Postów
    714
    Podziękował
    46
    Otrzymał podziękowanie 72 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? maruss84 Zobacz post
    no i kolejny rodzynek, w tym rzypadku chyba czarne felgi dodały troche koni i wleciała literka "S"

    https://www.otomoto.pl/oferta/infini...?#gallery-open

    chyba, że sie mylę
    Nie było wersji sport ?

  5. #15
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? maruss84 Zobacz post
    no i kolejny rodzynek, w tym rzypadku chyba czarne felgi dodały troche koni i wleciała literka "S"
    https://www.otomoto.pl/oferta/infini...?#gallery-open
    chyba, że sie mylę
    Żeby uprościć wszystkim, na rynku USA nie występowało "CÓŚ" takiego jak wersja SPORT w modelach FX II gen:
    - FX35 2009~2012
    - FX37 2013
    - QX70 z silnikiem 3.7 L 2014-...

    Wersje SPORT były zarezerwowane tylko i wyłącznie dla modelu
    - FX50S 2009~2013
    - QX70S z silnikiem 5.0 od 2014-...
    przy czym dodam że model FX50 - produkowany na rynek USA, występował także w wersji NIE SPORT

    Cytat Napisa? Ologt Zobacz post
    Z tego co wiem to QX70 był od 2013r tylko nie wiem czy w USA czy EU
    KRZYCHU - nowe nazewnictwo INFINITI weszło na całym świecie od 2014 r.
    z małym zastrzeżeniem że roczniki modelowe MY14 - wyprodukowane jeszcze w 2013 mogły już mieć nazwę QX70

    PACKAGES AND OPTIONS QX70 5.0-litre QX70 3.7-litre
    Deluxe Touring Package: (V6): 20x8.0-inch 5-spoke aluminum-alloy wheels with P265/50R20 V-rated all-season tires; Maple interior accents; aluminum pedals; tonneau cover; Climate-controlled front seats; quilted leather-appointed seats - O
    Technology Package: Intelligent Brake Assist (IBA) with Forward Collision Warning (FCW); Lane Departure Warning (LDW) system and Lane Departure Prevention (LDP) system; Front Pre-Crash Seat Belts; Intelligent Cruise Control (Full Speed Range); Distance Control Assist (DCA); rain-sensing front windshield wipers; Adaptive Front lighting System (AFS) with auto-leveling headlights O
    (requires sport package)
    O
    (requires Deluxe Touring Package)
    Sport Package: Continuous Damping Control (CDCŽ) suspension with Auto and Sport modes; Rear Active Steer; sport-style front seats with thigh support; driver's seat with power bolster adjustment (4-way); dark tinted side air vents and lower side trim; solid magnesium paddle shifters; Adaptive Front lighting System (AFS) with auto-leveling headlights O (req. Tech Pkg)
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 12th-December-2019 o 14:20
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  6. #16
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Ologt
    Do??czy?
    Nov 2013
    Mieszka w
    Tomaszów Mazowiecki
    Jeździ
    INFINITI QX70 S 3.7 2014
    Postów
    714
    Podziękował
    46
    Otrzymał podziękowanie 72 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? slepy62 Zobacz post
    KRZYCHU - nowe nazewnictwo INFINITI weszło na całym świecie od 2014 r.
    z małym zastrzeżeniem że roczniki modelowe MY14 - wyprodukowane jeszcze w 2013 mogły już mieć nazwę QX70
    to na pewno bo widziałem już kilka sztuk z 2013 z "nowym " przodem i zegarami .Czyli "S " występował tylko w EU we wcześniejszych rocznikach FX QX w EU a w USA tylko 5.0 ?

  7. #17
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Ologt Zobacz post
    to na pewno bo widziałem już kilka sztuk z 2013 z "nowym " przodem i zegarami .Czyli "S " występował tylko w EU we wcześniejszych rocznikach FX QX w EU a w USA tylko 5.0 ?

    Nowy przód czyli gril i zderzak były juz wcześniej niż 2014, lifting II gen. był chyba w 2012 roku. W 2014 zmieniła się tylko polityka firmy z nazewnictwem na "Q". Czy zegary się zmieniły to nie wiem. Tak, niektóre auta mają produkcję 2013, po to aby juz an początku 2014 były dostępne od ręki (tak mi sie wydaje) . Jest to dość czesty proceder w USA, a jak to jest u nas? Jak chcę kupić auto powiedzmy 2020 to musze czekać do powiedzmy kwietnia 2020? czy auta są robione w 2019 ale na plakietce mają produkcja 2020?. no bo powiedzmy np. Octavi nie zrobią chyba w w 2 tygodnie żeby mozna było kupić ją 10 stycznia jako 2020 rokcznik.



    Cytat Napisa? slepy62 Zobacz post
    Żeby uprościć wszystkim, na rynku USA nie występowało "CÓŚ" takiego jak wersja SPORT w modelach FX II gen:
    - FX35 2009~2012
    - FX37 2013
    - QX70 z silnikiem 3.7 L 2014-...

    Wersje SPORT były zarezerwowane tylko i wyłącznie dla modelu
    - FX50S 2009~2013
    - QX70S z silnikiem 5.0 od 2014-...
    przy czym dodam że model FX50 - produkowany na rynek USA, występował także w wersji NIE SPORT



    KRZYCHU - nowe nazewnictwo INFINITI weszło na całym świecie od 2014 r.
    z małym zastrzeżeniem że roczniki modelowe MY14 - wyprodukowane jeszcze w 2013 mogły już mieć nazwę QX70

    PACKAGES AND OPTIONS QX70 5.0-litre QX70 3.7-litre
    Deluxe Touring Package: (V6): 20x8.0-inch 5-spoke aluminum-alloy wheels with P265/50R20 V-rated all-season tires; Maple interior accents; aluminum pedals; tonneau cover; Climate-controlled front seats; quilted leather-appointed seats - O
    Technology Package: Intelligent Brake Assist (IBA) with Forward Collision Warning (FCW); Lane Departure Warning (LDW) system and Lane Departure Prevention (LDP) system; Front Pre-Crash Seat Belts; Intelligent Cruise Control (Full Speed Range); Distance Control Assist (DCA); rain-sensing front windshield wipers; Adaptive Front lighting System (AFS) with auto-leveling headlights O
    (requires sport package)
    O
    (requires Deluxe Touring Package)
    Sport Package: Continuous Damping Control (CDCŽ) suspension with Auto and Sport modes; Rear Active Steer; sport-style front seats with thigh support; driver's seat with power bolster adjustment (4-way); dark tinted side air vents and lower side trim; solid magnesium paddle shifters; Adaptive Front lighting System (AFS) with auto-leveling headlights O (req. Tech Pkg)
    W USA/Kanada na pewno nie było QX70 z literą "S" ? ostatnio przeglądałem aukcje i trafilem na dwie sztuki. Np. Kanada, QX70S, 3.7, ma łopatki, felgi 21'' ale hamulce juz standardowe, nie Akebono. Podróba jak w PL?

    A tu kolejny przykład, że literka S jest w gratisi. Poprzednie auta sprawdzałem po vin-ie i widziałem fotki z aukcji w USA, że na klapie nie było eSki a w PL juz sie pojawiła. Tu nawet nie trzeba tego robić. Najprostsza wersja wyposażenia, a jednak klapa jest wzbogacona o S

    Literka "S" jest tylko w autach z Akebono, a Akebono jest tylko w tych z sporotowym zawieszeniem? No i oczywiscie łopatki przy kierownicy, fele 21" i te wypasione fotele

    https://www.otomoto.pl/oferta/infini...l#gallery-open

    W opisnie jeste "jasna skóra wentylowana i grzana", a gówno prawda, zwykłe tylko grzane, mam takie same hehe.

    Ostatnio edytowane przez maruss84 ; 14th-December-2019 o 12:11

  8. #18
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Jak janusze zainstaluja se app aliexpres to zaczna sie pojawiac takie Akebono nakładki

    Screenshot_20191213_204820_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_20191214_121859_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

  9. #19
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Apr 2018
    Mieszka w
    Gostyń na Śląsku
    Jeździ
    FX 35 2009 czarny
    Postów
    10
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Ja mam FX z 2008r ściągniętego ze stanów pisze o tym 2 . W Europie premiera była w połowie 2009 i teraz jak idę po części to mi gadają ze w 2008 nie było jeszcze tego modelu a najlepszy motyw miałem jak rejestrowałem auto ogólnie auto z listopada 2008 tak mam w papierach z salonu a w dowodzie i karcie pojazdu data pierwszej rejestracji 01.01.2008 he he he fenomen i nic z tym nie da się zrobić to jest najlepsze . Może z tamtym jest tak samo QX z nazwa w Stanach weszły wcześniej jak w Europie ?

  10. #20
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? rapet1 Zobacz post
    Ja mam FX z 2008r ściągniętego ze stanów pisze o tym 2 . W Europie premiera była w połowie 2009 i teraz jak idę po części to mi gadają ze w 2008 nie było jeszcze tego modelu a najlepszy motyw miałem jak rejestrowałem auto ogólnie auto z listopada 2008 tak mam w papierach z salonu a w dowodzie i karcie pojazdu data pierwszej rejestracji 01.01.2008 he he he fenomen i nic z tym nie da się zrobić to jest najlepsze . Może z tamtym jest tak samo QX z nazwa w Stanach weszły wcześniej jak w Europie ?

    Ze stanów tak wbijają - 1 styczeń. U mnie dodatkowo wpisali w dacie produkcji datę pierwszej rejestracji w kraju i to z takim bałaganem w papierach jeździło dwa lata, ale urzędnik ... wyraził skruchę i przeprosił. Ot taki uczciwy pan się trafił

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne w?tki

  1. Kilka FX35 z otomoto i OLX
    By banny in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 4th-September-2019, 09:26
  2. czy ktoś zna to G35 z otomoto?
    By lukasz32 in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 9th-September-2014, 13:37
  3. FX35 ogłoszenie na otomoto
    By mlody in forum Inne ogłoszenia & aukcje
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 24th-November-2012, 14:25
  4. Pytanie o konkretne g35 - otomoto
    By Viridian in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20th-July-2011, 11:31
  5. Prosba o informacje nt konkretnego G35 coupe z ogłoszenia na otomoto.
    By chm in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29th-January-2011, 14:52

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •