Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: Zmiana koloru podświetlenia z pomarańczowego na inny.

  1. #11
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    A podpiąłeś wszystko do wzmacniacza napięcia znajdującego się pod starą jednostką sterującą, takie białe pudełko? Bo wiem że ten moduł właśnie odpowiada za sterowanie klimą.

    Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

  2. #12
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX35, 2007, czarny
    Postów
    11
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Dobra udało się. Mam tesla screen i jest zajebisty. Lepszy niż wszystkie inne tesla screeny do FX II i do FX I razem wzięte. Jest przezajebisty i idealnie zamontowany. Udostępnie zdjęcia i video , jeśli ktoś mi do cholerki jasnej pomoże zmienić kolorki w infiniti. Mam na myśli poleci do kogo udać się w Warszawie aby to zrobił. Póki co od Warszawskich Car Audio słyszę : Panieee, tam są ledy płytkowe, ile to roboty, nie chce nam się, jesteśmy zajęci czymś innym, mamy nawał pracy. Do kogo mam z tym iść, żeby mi odpowiedział : - Dobrze proszę Pana, tysiąc złotych i będzie miał Pan niebieskie kolorki w infiniti. Gdzie szukać takich ludzi ?

  3. #13
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Dawaj te screeny a nie tu pitu pitu o ledach. Wymontuj wszystko - pojedz do serwisu laptopów, popros to moze zrobią. Na żelaznej jest dobry sklep elektroniczny między Pańską a

    Nawet nie wiedziałem że takie coś jest dostępne na rynku!


    Na żelaznej jest dobry i dobrze zaopatrzony sklep elektroniczny- może polutują ci jak im przyniesiesz w rękach:

    https://sklep.vega-tronik.eu/

    robiłem u nich wymianę kondensatorów w sprzęcie agd ale płytkę wymontowałem i pokazałem palcem co trzeba wylutować i wlutować (odsysarki itp)
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  4. #14
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Zapodaj tą relację co i jak krok po kroku bo już wszyscy czekają niecierpliwie... jak sobie poradziłeś z tymi nie podłączonymi wtyczkami? Możesz podać linka do tego konkretnego sprzętu?

    Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

  5. #15
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Znalazłem w super cenie, taki masz? https://m.pl.aliexpress.com/item/400...d3c672fa01f31a Widzę że to jest to samo co kupił INFINITIFX35WAW2007 Pytanie do Ciebie kolego jaką brałeś wersję 32Gb czy 64Gb? Cena 1200zł z darmową przesyłką jest kusząca. Oclili Ci paczkę, podłączyłeś ten sprzęt do neta?
    Ostatnio edytowane przez djoneway ; 13th-December-2019 o 15:19

  6. #16
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Ogólnie myślę że to jest temat bardzo rozwojowy i sugerowałbym może jakość przenieść tę konwersację do nowego tematu np FX35 I gen Tesla Screen. Ja już też zamówiłem swój ekranik także za niedługo będę jechał ostro z tematem

  7. #17
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    hehe ok. zrobie osobny temat - teraz wpadłem na forum tylko na chwilunię. w nocy ogarnę.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  8. Dzięki sirtrojan za powyższy Post:

    djoneway (14th-December-2019)

  9. #18
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2019
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    Infiniti FX35, 2007, czarny
    Postów
    11
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Nic nie umiem wymontować ani wmontować. Jestem laikiem. Ledy mnie bardziej interesują i po to założyłem ten temat. Jak ktoś mi coś załatwi w Warszawie, weźmie za rękę i pomoże jak małemu dziecku to wtedy ja tej osobie zapłacę.
    I przy okazji wstawię relację dokładną co i jak trzeba zamontować w tym płaskim ekranie i jak zmienić język rosyjski na polski. Całą wiedzę posiadam. I wiem co i jak bo się z tym długo mordowałem.
    Ale no sorry, tanio skóry nie sprzedam. Wy macie w dupie ledy, ja mam w dupie ekran. Jak będę miał ledy, to dostaniecie super dokładną instrukcje i relację z "tesla screen". A za rady wymontuj to, tamto , pokaż im palcem co i jak to podziękuję.
    Powtarzam, jestem laikiem. A infiniti to mój nabytek od miesiąca. Pomóżcie z ledami, pomogę z ekranem. Tyle. Pozdrawiam.



    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    Dawaj te screeny a nie tu pitu pitu o ledach. Wymontuj wszystko - pojedz do serwisu laptopów, popros to moze zrobią. Na żelaznej jest dobry sklep elektroniczny między Pańską a

    Nawet nie wiedziałem że takie coś jest dostępne na rynku!


    Na żelaznej jest dobry i dobrze zaopatrzony sklep elektroniczny- może polutują ci jak im przyniesiesz w rękach:

    https://sklep.vega-tronik.eu/

    robiłem u nich wymianę kondensatorów w sprzęcie agd ale płytkę wymontowałem i pokazałem palcem co trzeba wylutować i wlutować (odsysarki itp)

  10. #19
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? INFINITIFX35WAW2007 Zobacz post
    Nic nie umiem wymontować ani wmontować. Jestem laikiem. Ledy mnie bardziej interesują i po to założyłem ten temat. Jak ktoś mi coś załatwi w Warszawie, weźmie za rękę i pomoże jak małemu dziecku to wtedy ja tej osobie zapłacę.
    I przy okazji wstawię relację dokładną co i jak trzeba zamontować w tym płaskim ekranie i jak zmienić język rosyjski na polski. Całą wiedzę posiadam. I wiem co i jak bo się z tym długo mordowałem.
    Ale no sorry, tanio skóry nie sprzedam. Wy macie w dupie ledy, ja mam w dupie ekran. Jak będę miał ledy, to dostaniecie super dokładną instrukcje i relację z "tesla screen". A za rady wymontuj to, tamto , pokaż im palcem co i jak to podziękuję.
    Powtarzam, jestem laikiem. A infiniti to mój nabytek od miesiąca. Pomóżcie z ledami, pomogę z ekranem. Tyle. Pozdrawiam.
    Acha czyli jak ludzie nie wiedzą jak to zrobić a starają Ci się pomóc to Ty już w drugą stronę nie pomożesz? Dostałeś już odnośnik do tutoriala jak i z czego to wykonać oraz propozycje gdzie można to wykonać? Czego oczekujesz, że właśnie ktoś zaprowadzi Cię za rączkę do elektronika i poda sprawę na tacy? Widocznie skoro nie ma więcej informacji na ten temat to niewielu użytkowników dokonało takiej modyfikacji. To forum jest po to żeby sobie pomagać a nie handlować informacjami z rodzaju coś za coś. Jak będziesz do tego w ten sposób podchodzić z łaską i szantażem to szacunku sobie nie zyskasz. Zalogowałeś się tu tylko po to żeby założyć Ledy do zegarów? Pomyśl że możesz tutaj jeszcze wiele razy zajrzeć z prośbą o pomoc i ktoś tak samo Cię potraktuje. Zatem dzięki za bezinteresowną pomoc
    Ostatnio edytowane przez djoneway ; 17th-December-2019 o 12:51

  11. Dzięki djoneway za powyższy Post:

    sirtrojan (9th-January-2020)

  12. #20
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    U mnie też już siedzi Tesla Screen, ten sam co u kolegi powyżej. Poradziłem sobie z montażem ze wsparciem od strony technika z Chin i wszystko działa jak należy. Działają przyciski z kierownicy, sterowanie nawiewami i temperaturą, navi google maps, audio, język polski również jest. Ogólnie super sprzęt jak za tą cenę ale ma też pewne wady. Nie działa kamera cofania. W zestawie jest dołączona kamera wraz z okablowaniem ale myślałem że ta fabryczna będzie śmigać, więc chyba pozostaje mi podłączenie tej dodatkowej. I jeszcze jeden problem, sygnał wejściowy audio jest za głośny, tzn słychać szum w tle z głośników i regulacja głośności jest bardzo czuła i na początku skali już gra za głośno. Być może trzeba zainstalować jakiś filtr dodatkowy żeby to stłumić. Poza tym jest pierdylion ustawień do audio i słychać że to ma ogromny potencjał i 32 bitowy przetwornik daje potężną jakość dźwięku, bez najmniejszego porównania do fabrycznej jednostki. Jakby ktoś wiedział jak sobie poradzić z tymi szumami z głośników (może jakieś filtry trzeba zainstalować przed kostką) to będę wdzięczny za informację. Wkrótce również zdam relację dokładną z działania sprzętu. I oczywiście służę wszelką radą i pomocą w kwestiach instalacji i ustawień sprzętu.
    IMG_20200108_173301_HDR.jpg

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Q50 wybór koloru w sporcie
    By dybowsm in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24th-July-2019, 22:30
  2. Olej inny niż polecane :
    By thefi in forum VQ35DE - V6
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2nd-June-2017, 00:41
  3. Myślę o zmianie koloru auta
    By misiektoja in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 8th-July-2015, 20:51
  4. Świąt pełnych koloru
    By slepy62 in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18th-April-2014, 14:10
  5. Jakiego koloru autem jezdzisz :)
    By BAJZEL in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14th-August-2013, 22:17

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •