Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: Fx35 2010 jn8as1mu3am800890

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2019
    Mieszka w
    Przemyśl
    Jeździ
    Audi A6
    Postów
    3
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie Fx35 2010 jn8as1mu3am800890

    Czy ktoś może oglądał to auto? Ogłoszenie, świeże ale jakbym już wcześniej go widział.
    https://www.otomoto.pl/oferta/infiniti-fx-ID6CBr4Z.html

  2. #2
    Forumowy wyjadacz Avatar Shimomura
    Do??czy?
    Jan 2017
    Mieszka w
    Kraków / Bytom
    Jeździ
    FX35, 06, Diamond Graphite Metallic
    Postów
    861
    Podziękował
    28
    Otrzymał podziękowanie 85 raz/y

    Domy?lnie

    foty tak wyciaciane, że sprzeda się na pniu, poproś o foty przed kolizją i zadecyduj rozsądkiem albo się śpiesz i sam zamów raport usa bo zniknie okazja, lub też raździerz
    pozdrawiam, Artur.

  3. #3
    Forumowy wyjadacz Avatar Kazik_R52
    Do??czy?
    Mar 2019
    Mieszka w
    IL
    Jeździ
    QX60
    Postów
    259
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 37 raz/y

    Domy?lnie

    auto w usa miało 218tyś km

    rozbite przodem, w sumie tragedii nie było

    było zaniedbane i brudne, podniszczone, więc przeszło autodetaling, odmalowana kiera, fotel'e, wajcha, korekta lakieru

    na pewno jest AWD ?, a nie RWD ?

    kupione za 4600$ w USA.

    inf1.jpginf2.jpginf3.jpg
    Ostatnio edytowane przez Kazik_R52 ; 30th-November-2019 o 22:58

  4. #4
    Forumowy wyjadacz Avatar Shimomura
    Do??czy?
    Jan 2017
    Mieszka w
    Kraków / Bytom
    Jeździ
    FX35, 06, Diamond Graphite Metallic
    Postów
    861
    Podziękował
    28
    Otrzymał podziękowanie 85 raz/y

    Domy?lnie

    Ooo Kazik pomocny faktycznie tragedii nie ma pytanie czy napędy leżą i kwiczą czy pomyłka w opisie - pomijając, że za cofkę w PL jest już §
    pozdrawiam, Artur.

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Auto w stanach na liczniku 136344mil, a wiec przebieg w milach.

    Uszkodzenia bardo malę, naprawa to kosmetyka, blotnik, reflektor, gril zderzak, pewnienjakieś ślizkgi, maska raczej nie ruszona. Tak wynika z fotek


    Cena auta na aukcji w USA bardzo dobra

    Auto w opisie w USA NAPĘD NA TYŁ,- jak dla mnie taki suv z napedem na 2 kola to nieporozumienie

  6. #6
    Forumowy wyjadacz Avatar Kazik_R52
    Do??czy?
    Mar 2019
    Mieszka w
    IL
    Jeździ
    QX60
    Postów
    259
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 37 raz/y

    Domy?lnie

    według opisu w USA i wrzuciłem VIN na dekoder , jest to RWD (czyli lipa jak dla mnie), a nie AWD, ale dekodery mają to do siebie, że często w szczegółach mają błąd (spotkałem sie już z błędem AWD/RWD), w USA na aukcjach też opis jest na podstawie jakiegoś automatycznego dekodera VIN, dlatego warto zajrzeć czy jest most, bo ręki nie dam uciąć....

    auto wyprodukowane w grudniu 2009

    inf4.jpg

  7. #7
    Forumowy wyjadacz Avatar Kazik_R52
    Do??czy?
    Mar 2019
    Mieszka w
    IL
    Jeździ
    QX60
    Postów
    259
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 37 raz/y

    Domy?lnie

    cena normalna, a nawet wysoka, wartość takiego auta rynkowego, bezwypadkowego przy takim dużym przebiegu i stanie "good" to 6720 USD
    wiec 4700$ za do naprawy nawet niedużej i z brudnymi papierami "salvage" to nawet wysoka.

    65tyś zł za takie stare auto (zaraz 11lat.) wytłuczone i pewnie RWD (?) to szaleństwo, ktoś na tym aucie robi dill zycia w zarobku, zostanie mu ponad 20tysi zarobku

    inf5.jpg

  8. #8
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Kazik_R52 Zobacz post
    cena normalna, a nawet wysoka, wartość takiego auta rynkowego, bezwypadkowego przy takim dużym przebiegu i stanie "good" to 6720 USD
    wiec 4700$ za do naprawy nawet niedużej i z brudnymi papierami "salvage" to nawet wysoka.

    65tyś zł za takie stare auto (zaraz 11lat.) wytłuczone i pewnie RWD (?) to szaleństwo, ktoś na tym aucie robi dill zycia w zarobku, zostanie mu ponad 20tysi zarobku

    inf5.jpg
    Cenę zakupu odniosłem do ceny sprzedaży w PL bo na tym aucie ktoś sporo zarobi jeżeli za tyle pójdzie.

    Chyba ze cena sppro wygórowana za RWD, nie sprawdzałem po ile te roczniki chodzą w PL

    Cały taki w US jest do kupienia za 6500$? Biorę ale w AWD

    Papier normalny bo z licytacji praktycznie wszystkie takie są, a więc to norma. Brudny by był, Junk lub Water/Flood.

    Na licytacji mało ktory ma clear title, zwykle zarysowanie zderzaka i juz selvage na sprzedaży przez ubezpieczalnie

  9. #9
    Forumowy wyjadacz Avatar Kazik_R52
    Do??czy?
    Mar 2019
    Mieszka w
    IL
    Jeździ
    QX60
    Postów
    259
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 37 raz/y

    Domy?lnie

    cały USA bazują na Kelly blue book to jest wartość rozliczeniowa twego auta, czyli wartość za jaką możesz sprzedać swoje auto lub zostawić je w rozliczeniu.

    ta cena może nieco się różnić od ceny detalicznej do negocjacji, bo diler którzy zapłaci Ci za auto 6000 dołoży 2000$ i będzie chciał 8000$, więc takie auto znajdziesz na rynku za 7000$, ale i za 10000$, ale pamiętaj że twoje auto jest warte 6720$, a jak kupujesz im dalej jesteś od 6720$ tym masz gorszą cenę.

    do tej ceny na aukcji trzeba doliczyć opłaty, pewnie to będzie z 500-700$

    dla przykładu wybrałem 2012 FX35 limited, AWD, z przebiegiem którym jeszcze trochę pojeździsz (70tyś mil) w stanie brdzo dobrym i już wyszło mi 14500$ według KBB

    że 4700$ to zła cena za porównywalnego FXa niech będzie fakt iż średnia cena sprzedaży takiego auta na copart, iaai, to jest 3300$.

    nie jest prawdą też, że wystarczy zarysowanie zderzaka na salvage title, kto takie głupoty rozpowszechnia ?, to chyba jakaś bajka handlarzy w stylu "stał po kołderką, lekarz do kościoła jeździł"

    salvage title jest wtedy, gdy naprawy auta przekracza 100% wartości auta, są jakieś pojedyncze stany co wystarczy 70, czy 80%.

    i w tym wypadku na pierwszy rzut oka widzę , że tak jest, bo już mamy uszkodzenie maski, błotnika a może nawet dwóch (lewy na 100%), lampy (lewa cała uszkodzona, prawa co najmniej uchwyty), atrapa, listwy, zbiorniki wyrównawcze, osłona wzmocnienia co sugeruje że te prawdopodobnie przednie wzmocnienie i raczej na 80% chłodnice, może nawet chłodnica klimy, nie jestem pewien ale możliwe że przednia szyba jest uszkodzona, odprysk może, albo uderzenie ... Ale to nie wszystko te aut wygląda na dość zmęczone, więc rzeczoznawca to też uwzględnia, że skóry są zniszczone, a cały środek jakby był zatopiony...

    Dilerski/ASO koszt takie naprawy w USA to 10tyś $, a zakładach (body shop) u Johna (tutejszego Mirka) to nawet 1/3 tego do połowy, w Polsce jeszcze taniej, bo maskę naprostuje, błotnik naklepie, wzmocnienie przednie nawet nie będzie ruszał, reszta kupi używane...

  10. #10
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Nov 2019
    Mieszka w
    Przemyśl
    Jeździ
    Audi A6
    Postów
    3
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Wysłałem zapytanie do sprzedającego czy aby na pewno jest to wersja AWD bo RWD w ogóle nie biorę pod uwagę. Znam dokładnie zakres uszkodzeń jakie były w aucie i są dla mnie do zaakceptowania.
    Co do ceny większość z Was pisze, że wygórowana. Dla mnie odniesieniem są ceny pozostałych aut na ogłoszeniach a te są raczej wyższe, bo za te roczniki 80% wystawionych aut stoi za ponad 70kzł.
    Przebieg na poziomie 220kkm wydawał mi się dla tego auta niezbyt duży, sądziłem, że te auta bez problemu robią 400-500kkm.
    Proszę mnie wyprowadzić z błędu jeśli w takowym tkwię

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. LPG W G37X coupe 2010
    By pedro in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 21st-November-2017, 16:16
  2. Fx37s - 2010 - jn1tcns51u0410777
    By Kolpak in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27th-January-2017, 22:53
  3. VW Scirocco CAVD, 2010
    By homer in forum Co stoi w garażu poza INFINITI :)
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 27th-December-2013, 18:43
  4. Supercar Saturday 2010 Chicago
    By Jacob_USA in forum Spotkania Klubowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 5th-September-2010, 21:48
  5. G37 sedan 2010
    By sirtrojan in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 1st-July-2010, 09:43

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •