Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka? wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Fx35 2010 jn8as1mu3am800890

  1. #11
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Specem od aut z US nie jestem, ale duzo ich tam se oglądam, szukając okazji, czasami też wpadam
    do komisu w którym prawie wszystkie auta są w stanie prosto z licytacji i można kupić furry dosłownie draśnięte ale z papierem salvage.

    Np ten poniżej. Na pozostałych fotach nic nie widać, brak jakiegokolwiek info o uszkodzonym zawieszeniu.
    Na pewno wraz z tym zderzakiem poszly slizgi, jakies uchwyty, moze podbił lampę i pękł uchwyt.
    Na fotach mamy draśniety bumper, co jest pod nim dowiadujemy się dopiero później, auto ma salvage, RUN&DRIVE, poduszki całe

    KIA po złodzieju.


    kiaaaa.jpg
    W stanach pod wycenę co bardziej chytry właściciel potrafi dolać oleju do zbiornika płynu, pochlapać olejem turbinę. Myślałem, ze w EDGu będę miał do regenerscji lub wymiany turbo, bo auto nie miało mocy. Cała sprężaka byłą w oleju, zresztą wszystko na około też, we wtyczce od jakiegoś czujnika związanego z dołdowaniem był zgięty pin. Umyliśmy, wyprostowalismy pin i okazało się, ze nigdzie nic nie cieknie auto odzyskało power. Zrobione mam już 6k km i jest sucho i wszystko lta elegancko, pod kompem wszystkei parametry są w jak największym pożądku. Mechanik który mi to ogarniał zajmusie się praktycznie tylko autami z Ameryki i mowił, ze bardzo duzo jest takich cudów .

    Fajny przykład Dodge Journey. Na aukcji jako auto nie odpalające. Delitaknie stuknięte pod lewą lampą, wgnieciony zderzak. Tak sie składa, ze te Dodge mają tam akumulator. Auto oczywiscie salvage. Nowy aku, i auto odpaliło. Nowy zderzak oczywiście jakieś plastiki i uchwyty w okolicy udezrenia i auto naprawione.
    Ostatnio edytowane przez maruss84 ; 1st-December-2019 o 13:57

  2. #12
    Forumowy wyjadacz Avatar Kazik_R52
    Do??czy?
    Mar 2019
    Mieszka w
    IL
    Jeździ
    QX60
    Postów
    259
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 37 raz/y

    Domy?lnie

    jak sam widzisz, auto ostatnim razem nie było dużo uszkodzone, tak, tak, nie wyklucza to wcześniejszych dzwonów, musisz to sprawdzić, bo jakość napraw w USA jest katastrofalna, widoczne zacieki, fuszera to norma..... ale prognozy są dobre
    według mnie realny przebieg na poziomie 220tyś km nie jest zły, to lepiej niż standardowe 185 po zwaleniu ze 300, tutaj też za 10lat uważam, że jest oki i nie śmigało na gazie.....

    RWD nawet nie powinieneś się interesować to następny fakt, musisz sam to sprawdzić dokładnie, nawet ja wcześniej w poście napisałem z przekory, że trzeba sprawdzi czy ma wałek/most, zobacz nikt tego nie wyłapał, a przecież RWD też ma most bo to RWD, a nie FWD :-)

    Cena według mnie wygórowana, jeśli to AWD to sprawa negocjacji, zawsze możesz zaskoczyć sprzedawce wiedzą o aucie itd...., ja bym wiedział jak to rozegrać, żeby zbić z 10tysi....

    zobacz na karcie ze sprzedaży też jest RWD, na aukcji też był jako RWD, albo to błąd bo oni (aukcja) to generują na podstawie dekodera VIN, albo sprzedawca ewidentnie oszukuje w ogłoszeniu bo wie ,że kupił RWD, zwłaszcza, że pisze że przebieg w km, a nie milach.....
    inf6.jpg

  3. #13
    Forumowy wyjadacz Avatar Kazik_R52
    Do??czy?
    Mar 2019
    Mieszka w
    IL
    Jeździ
    QX60
    Postów
    259
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 37 raz/y

    Domy?lnie

    SPRZEDAWCA BESZCZELNIE KŁAMIE

    oki w zasadzie to 5 minut szukania

    jn8as1mu3am800890

    jn8 - japan
    a - VQ35HR
    s - FX35/50
    1 - podmodel (zmiany)
    m - 4 door wagon
    u - 2WD
    3am800890


    dodatkowo na wklejonej we wcześniejszym poście nalepce na słupku jest przełożenie RATIO 3.3 - czyli RWD, AWD to jest 3.6, patrz na wrzucony SDS


    inf7.jpg

  4. #14
    Master of bezwypadkowy.net Avatar actchris
    Do??czy?
    Dec 2010
    Mieszka w
    DC
    Jeździ
    Ford Mondeo
    Postów
    252
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 11 raz/y

    Domy?lnie

    VIN JN8AS1MU3AM800890
    Brand INFINITI
    Model name QX70/FX
    Model series S51
    Model code (code of complectation) TLTALTLS51EUA---V-
    Production date 2009-12
    Body type W (WAGON)
    Grade PREMIUM ()
    Body colour OLIVE GOLD (JAA)
    Trim HINOKI (C)
    Engine VQ35HR (VQ35HR TYPE ENGINE)
    Transmission type 7AT ()
    Drivetrain 2WD (2 WHEEL DRIVE)
    Region (spareparts catalog) US market LHD (US)
    Custom options
    Parameter Value
    DVDRG F/REGION 1 DVD W/NAVI
    NAVID 08IT NAVI BOSE + AVM(NAVIGATION PKG)
    ROOF4 F/ROOF RAIL
    www.bezwypadkowy.net - sprawdź auto i zobacz jego historię na forum.
    www.autobaza.pl/ - sprawdź od ręki historię auta, jego wyposażenie zupełnie anonimowo.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne w?tki

  1. LPG W G37X coupe 2010
    By pedro in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 21st-November-2017, 16:16
  2. Fx37s - 2010 - jn1tcns51u0410777
    By Kolpak in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27th-January-2017, 22:53
  3. VW Scirocco CAVD, 2010
    By homer in forum Co stoi w garażu poza INFINITI :)
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 27th-December-2013, 18:43
  4. Supercar Saturday 2010 Chicago
    By Jacob_USA in forum Spotkania Klubowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 5th-September-2010, 21:48
  5. G37 sedan 2010
    By sirtrojan in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 1st-July-2010, 09:43

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •