Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 35

Temat: Infiniti FX35 czy warto? Co Wy na to ?

  1. #1
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    238
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie Infiniti FX35 czy warto? Co Wy na to ?

    Witajcie Panowie.
    Marzy mi się cholernie Infiniti FX35. Słyszałem na prawdę wiele dobrego o tych autach i chciałem zasięgnąć jeszcze waszej opinii. Podobno to pancerna jednostka,ktora świetnie radzi sobie z gazem. Oczywiście tylko egzemplarze wyposażone w lpg wchodzą w moim przypadku w grę. Czy te silniki potrafią stwarzać jakieś problemy albo biora olej? Czy jest cos czego mozna się obawiać?
    Ile w rzeczywistości auto potrafi spalić?
    Mam na oku dwa egzemplarze z mojego województwa.
    https://www.olx.pl/oferta/infiniti-f...5-IDCUWgZ.html to jest pierwszy z nich. Niestety miał mały incydent i był stukniety troszkę w prawa strone(błotnik i kawalek drzwi).
    image_1.jpg
    Czy warto czymś takim sie przejmować? Patrząc na zdjęcia w ogłoszeniu wydaje mi sie,ze ten przód nie jest do końca dobrze spasowany i jedna strona jakby odstwala od drugiej... A Wy jak myslicie?
    https://www.olx.pl/oferta/infiniti-f...5-IDCScVe.html to jest drugi egzemplarz który mnie interesuje. W jego przypadku nie znam historii,ale zastanawiam się nad przebiegiem czy jest realny...
    Oba auta stoja dłuższą chwilę także zaraz przychodzi mi mysl,ze moze coś z nimi jest nie tak skoro do tej pory się nie sprzedaly?
    Proszę Was o opinię,co Wy o tym wszystkim myslicie ?
    Dziękuje z góry za kazda cenna poradę i uwagę.
    Pozdrawiam
    Attached Images Attached Images
    Ostatnio edytowane przez Mati92 ; 12th-January-2020 o 01:31 Powód: Zmieniłem tytuł

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mati92 Zobacz post
    Podobno to pancerna jednostka,ktora świetnie radzi sobie z gazem
    A skąd to taką wiedzę masz?

    Kolego poczytaj no forum trochę, tak sie nadaje do lpg jak k20a. Tak w dużym uproszczeniu - jeśli było dbane o olej to zrobi 500kkm a jeśli nie było dbane to 100kkm Radzę nie sortować od najtańszych i nie kupować od handlarzy jak w/w.

    Tu masz (raczej) pewniaka z racingforum.pl i ciekawy opis: https://www.otomoto.pl/oferta/nissan...-ID6CE1Sf.html
    Ostatnio edytowane przez lukasz32 ; 12th-January-2020 o 05:00

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    EX37
    Postów
    1,056
    Podziękował
    78
    Otrzymał podziękowanie 101 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mati92 Zobacz post
    Podobno to pancerna jednostka,która świetnie radzi sobie z gazem.
    Ja bym rzekł, że nie przepada za LPG. Kontrola Luzów zaworowych co 50 000km, podejrzewam, że po 100 000 - 150 000 wymienisz gniazda zaworowe. i dalej będzie latać jak będziesz często wymieniał oliwkę.

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    238
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? lukasz32 Zobacz post
    Tu masz (raczej) pewniaka z racingforum.pl i ciekawy opis: https://www.otomoto.pl/oferta/nissan...-ID6CE1Sf.html
    Jak widze,ze było coś grzebane w silniku,remont czy cokolwiek podobnego to odrazu mnie to zniecheca... Miałem vw,w którym był zmieniany silnik,juz taki kupiłem i wiem jaki jest problem później przy sprzedaży,kazdy krzywo patrzy i kręci nosem nie zważając na to,ze wszystko bylo robione w autoryzowanym serwisie...
    Poza tym choć wiem,ze infiniti jest budowane na podstawie murano właśnie to jakos nie ma do niego podjazdu według mnie.
    Opinie sa na podstawie przeczytanych postów i komentarzy na face,ze sa to świetne auta i wystarczy zmieniać tylko olej... Dlatego też znalazłem się tu,bo wydaje mi się,ze znajdę tu bardziej zaawansowanych miłośników tej marki...
    Poza tym po czym stwierdzasz,ze auto jest od handlarzy ?
    Pozdrawiam

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mati92 Zobacz post
    Jak widze,ze było coś grzebane w silniku,remont czy cokolwiek podobnego to odrazu mnie to zniecheca...
    To kup w LPG i remontuj sam.

    Cytat Napisa? Mati92 Zobacz post
    Opinie sa na podstawie przeczytanych postów i komentarzy na face,ze sa to świetne auta i wystarczy zmieniać tylko olej..
    Bardzo dobre źródło informacji Ale lepszym jest to forum. Poświęć niedzielę na studiowanie forum zamiast facebooka, może zaoszczędzisz parę $.

    Cytat Napisa? Mati92 Zobacz post
    Poza tym po czym stwierdzasz,ze auto jest od handlarzy ?
    Stwierdzam po numerze telefonu, chyba że to jakiś doktor dżekyl i myster hajd - w dzień handlarz, w nocy pasjonat i tylko pucuje, i zmienia olej. I do kościoła tylko jeździ, pomimo, że jest ateistą, ale kto to sprawdzi

    Ktos z forum chyba sprzedawał na otomoto za 40, jakiś szary, to jest dobry kierunek, nie będzie zaskoczenia.

  6. #6
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    238
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Myślisz,ze kupując auto z lpg trzeba odrazu liczyć się z remontem silnika? Sprawdzałem teraz te numery telefonu i jak dla mnie numer jak każdy inny,nie sa to jakieś specjalne numery raczej...
    Choć z drugiej strony i doświadczenia wiem,ze dobre zadbane auta często sa sprzedawane po rodzinie/znajomych bez potrzeby ich wystawiania... Ale chyba nie każdy sprzedający to oszust,nie możemy wrzucać wszystkich do jednego wora...
    Nie ukrywam,ze trochę się zrazilem,a byłem strasznie zachlysniety tym wozem...

    Edit: próbowałem znaleźć szarego fx o którym mówisz ale niestety bez powodzenia...
    Ostatnio edytowane przez Mati92 ; 12th-January-2020 o 14:25

  7. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    EX37
    Postów
    1,056
    Podziękował
    78
    Otrzymał podziękowanie 101 raz/y

    Domy?lnie

    Trzeba zadać sobie pytanie co to znaczy dobre auto.
    Kupując samochód najbardziej nie lubię aut które mają wypolerowany lakier na lustro, opony nabłyszczone, wnętrze wysmarowane 5 litrami plaka że aż się lepi, odkurzany że aż strach siadać a pod maską wymyty jakby miał posłużyć jako stół operacyjny. A i obowiązkowy zapachowa choinka. Jak widzę akie auto to od razu mówię papa.
    Moje auto gdy przejechałem po nie 500km stało na kapciu, warstwa kurzu sięgała blisko milimetra, nie chciało odpalić ( standardowo padł aku.) drewniana okleina na drzwiach pasażera trzymała się ostatkiem sił. W przy salonowym komisie pewnie położyli lagę na nie bo z dokumentów wynika że stał tam niemal 3 lata.
    Ale:
    przejechał bezawaryjnie od dnia zakupu prawie 35 000Km. Nie trzeba myć pod maską bo nic nie cieknie ani nie poci się. Nie trzeba wieszać perfum bo nic nie śmierdzi z klimy, Nie trzeba polerować na lustro bo jak się umyje to wygląda dobrze pomimo lat.

    Jak chcesz kupić dobre auto to zacznij od oględzin nie tych co mają milion zdjęć w profesionalnych ujęciach. Ale od tych co mają kiepskie ujęcia nie są wypieszczone na zdjęciach. itd.

  8. #8
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    238
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Auto z 2008r posiada instalację firmy lovato od 2014 jeśli jest to istotne...

  9. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    238
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mateusz ex37 Zobacz post
    Trzeba zadać sobie pytanie co to znaczy dobre auto.
    Kupując samochód najbardziej nie lubię aut które mają wypolerowany lakier na lustro, opony nabłyszczone, wnętrze wysmarowane 5 litrami plaka że aż się lepi, odkurzany że aż strach siadać a pod maską wymyty jakby miał posłużyć jako stół operacyjny. A i obowiązkowy zapachowa choinka. Jak widzę akie auto to od razu mówię papa.
    Moje auto gdy przejechałem po nie 500km stało na kapciu, warstwa kurzu sięgała blisko milimetra, nie chciało odpalić ( standardowo padł aku.) drewniana okleina na drzwiach pasażera trzymała się ostatkiem sił. W przy salonowym komisie pewnie położyli lagę na nie bo z dokumentów wynika że stał tam niemal 3 lata.
    Ale:
    przejechał bezawaryjnie od dnia zakupu prawie 35 000Km. Nie trzeba myć pod maską bo nic nie cieknie ani nie poci się. Nie trzeba wieszać perfum bo nic nie śmierdzi z klimy, Nie trzeba polerować na lustro bo jak się umyje to wygląda dobrze pomimo lat.

    Jak chcesz kupić dobre auto to zacznij od oględzin nie tych co mają milion zdjęć w profesionalnych ujęciach. Ale od tych co mają kiepskie ujęcia nie są wypieszczone na zdjęciach. itd.
    Wydaje mi sie,ze auto z 2008,którego dodałem ogłoszenie nie jest jakos specjalnie wypolerowane czy umyte pod zdjęcia... W środku przydałoby sie przeprac tapicerkę,bo widać brudy... Ale moge sie mylić...

  10. #10
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    238
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    20200112_134354.jpgimage_2.jpgimage_1-1.jpg

    Otrzymałem przed chwila takie zdjecia przodu,bo nie dawal mi on spokoju,ze nie jest dobrze spasowany... Auto wygląda na jeżdżące,a nie stojące wyglancowane na sprzedaz...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Infiniti FX35 2009
    By warcz in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20th-March-2017, 21:57
  2. Infiniti FX35
    By Roman1111 in forum Nasze INFINITI + Opis !!!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17th-January-2015, 13:46
  3. Infiniti fx35
    By 1fresh1 in forum Infiniti do oceny
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 27th-November-2014, 13:18
  4. infiniti fx35
    By grzesiek in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28th-September-2012, 02:40

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •