Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Poka? wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Artykuł z RZPy- Co dalej z marką INFINITI

  1. #21
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Kazik_R52 Zobacz post
    Slepy62 wyżej podawał statystki sprzedaży Nissana, przynajmniej na rynku USA to fikcja, bo sprzedaż w ostatnich latach opierała się na bardzo korzystnych ofertach leasingu prywatnego, typu 99$ za miesiąc lub na dużych rabatach. Sam producent to już zrozumiał że nie tędy droga i zaczął się z takiej polityki cenowej wycofywać. Zasada jest taka że na dobre auto ciężko wyrwać rabat. Znowu rynki chińskie i tkz rosnące , opierają się na poczwarkach typu Dacia ze znaczkiem Nissana. Jeszcze chwilka i w Chinach będzie Infiniti Duster z dużą sprzedażą do statystyk
    Z uwagi na wagi przedstawionego wniosku dowodowego wymiękam...

    Zadziwia mnie tylko z jednej strony Twoje "bałwochwalstwo" QX60-tki i jednocześnie "kloaczna" ocena marki NISSAN / INFINITI...

    Cóż ... idę do mojej czytelni (czytaj garażu) poczytać jakąś dobrą "bookwę" i spojrzeć od czasu do czasu na moje śliczne Q50....

    ... pozostawiam innym...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  2. #22
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Maxx
    Do??czy?
    Feb 2017
    Mieszka w
    Jaworzno
    Jeździ
    Q50s 2.0t 2016 Malbec Bl/ Nissan370z
    Postów
    935
    Podziękował
    109
    Otrzymał podziękowanie 125 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Bartek.B Zobacz post
    To może Cię zaskoczę, VW phaeton V6 TDI 3.0 (z jednego z komisów w Niemczech), serwisowany w ASO w Niemczech, przebieg niecałe 185 tyś km. Wg książki serwisowej wymiany oleju co ... 50 tyś km. Czyli co? 185 tyś km i 3 wymiany oleju, z czego trzecia wymiana oleju już poza ASO :P:P 51 tyś, 112 tyś i trzecia wymiana 165 tyś
    Hmmm , albo sciema albo uzytkownik był idiotą , zapytałem "gógli" einmal im Jahr oder alle 15.000 km
    https://oil-change.info/volkswagen-p...nge-intervals/
    https://engineoiil-capacity.com/volk...-engine-types/
    https://www.repareo.de/oelwechsel-vw-phaeton/

    tylko jedna strona podaje coś takiego US: 10,000 (16,000 km)/12 months Europian: 18,600 (30,000 km)/12 months
    https://www.motorreviewer.com/engine.php?engine_id=91


    na repareo.de jest takie zdanie: Spätestens sollte der Ölwechsel bei diesen Modellversionen jedoch alle zwei Jahre oder alle 30.000 km vorgenommen werden.
    czyli Najpóźniej jednak wymiana oleju w tych wersjach modelowych powinna odbywać się co dwa lata lub co 30 000 km.
    Ostatnio edytowane przez Maxx ; 16th-January-2020 o 01:55

  3. #23
    Forumowy wyjadacz Avatar Kazik_R52
    Do??czy?
    Mar 2019
    Mieszka w
    IL
    Jeździ
    QX60
    Postów
    259
    Podziękował
    5
    Otrzymał podziękowanie 37 raz/y

    Domy?lnie

    no proszę odmienne zdanie od sleepego i mamy szyderstwo i osobowe wycieczki

    a więc atak na moją osobę za opinie o konkretnym aucie oraz moje stwierdzenie, że statystyki w odniesieniu do rynku USA są fikcją, chyba poczuł że strzeliłem go w pysk, a ja tylko o fikcyjnych statystykach w odniesieniu do rynku USA, bez osobistego odniesienia do autora postu

    nie bądz wiecej sleepy, otwórz oczy bo to robisz to bardzo malutkie jest .... mi nie potrzeba się z tobą kłócić.

  4. #24
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Kazik ... no co ty...
    Cytat Napisa? Kazik_R52 Zobacz post
    no proszę odmienne zdanie od sleepego i mamy szyderstwo i osobowe wycieczki
    Chyba mamy zupełnie różne polskiego języka pisanego zrozumienie, więc przepiszę to zdanie bez moich ironicznych metafor*
    (* - wyrazy w cudzysłowach)...

    Zadziwiają mnie tylko, z jednej strony Twoje bardzo pozytywne OPINIE na temat QX60-tki i jednocześnie bezkrytycznie negatywna OCENA marki NISSAN / INFINITI...

    Co do osobowych wycieczek - nie zauważyłem żebym gdziekolwiek oceniał Ciebie jako osobę np. poprzez wpis:
    "JESTEŚ malkontentem" ...
    ...a polemika i różnice zdań
    o których piszesz, to jedna z podstaw funkcjonowania / życia tego forum

    Cytat Napisa? Kazik_R52 Zobacz post
    nie bądz wiecej sleepy, otwórz oczy bo to robisz to bardzo malutkie jest .... mi nie potrzeba się z tobą kłócić.
    Wybacz, wiem że stary jestem więc i ślepy ale... przeżyłem jako już świadomy "członek" społeczności 2,5 dekady propagandy sukcesu/porażki (czyt. socjalizmu vs zgniłego kapitalizmu) i nie oczekuj ode mnie żebym patrzył na złożoną rzeczywistość w jednostronnych, czarno-białych okularach lub poprzez medialne teorie spiskowe...
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 16th-January-2020 o 09:46
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  5. #25
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    EX37
    Postów
    1,056
    Podziękował
    78
    Otrzymał podziękowanie 101 raz/y

    Domy?lnie

    A ja uważam , że Infiniti zrobiło błąd wprowadzając modele oparte na innych autach.
    Np:
    QX30 na Mercu ( dzięki temu zabiegowi to już nie jest infiniti według mojej skromnej opinii)
    QX60 Sam mam, poprawne autko , Ale to jest przecież Nissan Pathfinder



    Wprowadzenie 2 litrowego sinika było kolejnym błędem

    Niech przywrócą Niepraktycznego QX70 to od razu im sprzedaż skoczy. Powinni go tak zaprojektować, by tak zamo nie pasował do reszty jak FX I w 2003 i FXII/QX70 w którymś tam.
    EX chyba nigdy nie był hitem sprzedaży więc niech nie wskrzeszają.

    A i niech wywalą ten cholerny zygzak obecny w QX30 QX50 QX60
    QX80 nie ma zygzaka wielki silnik i się lepiej podobno sprzedaje.

  6. #26
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,596
    Podziękował
    259
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    Nie ma co roztrzasac co było przyczyną. Mleko się wysłało i nic tego nie zmieni. Odnoszę się oczywiście do likwidacji europejskich oddziałów. Jak nie będzie gdzie sprzedawać i nie będzie popytu to nie będzie rozwoju i innowacji.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne w?tki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 6th-September-2016, 23:55
  2. Do butli 55l weszło 56l, co dalej? :)
    By lukasz32 in forum Infiniti i paliwa konwencjonalne i alternatywne / LPG / Diesel
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12th-October-2014, 23:26
  3. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 2nd-November-2010, 21:16

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •