Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 1 do 10 z 44

Temat: Infiniti FX35 1 Gen Tesla Screen 9.7" Android - wrażenia, filmy, instrukcja

  1. #1
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie Infiniti FX35 1 Gen Tesla Screen 9.7" Android - wrażenia, filmy, instrukcja

    Witam, wszystkich.
    Tak jak obiecałem będę wstawiał tutaj zdjęcia, filmy oraz instrukcje jak zamontować ekran Tesla Screen Style do Infa.
    Jak na razie działa wszystko oprócz kamery cofania, którą trzeba dodatkowo podłączyć (jest dołączona do zestawu).
    Niestety dowiedziałem się że nie da się uruchomić fabrycznej kamery cofania pod tym ekranem.
    Do dopracowania jest jeszcze audio, słychać szumy w głośnikach, trochę irytujące jak leci cicho muzyka.
    Ale dostałem już info od sprzedawcy, że trzeba zainstalować filtr napięcia, którego mi wysłali więc jak przyjdzie będę działać.

    Na razie wstawiam filmiki jak się pracuje na tym sprzęcie...







    CDN....

  2. The Following 2 Users Say Thank You to djoneway For This Useful Post:

    Shimomura (9th-February-2021), sirtrojan (17th-January-2020)

  3. #2
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Ogólnie jakby ktoś był zainteresowany to sprzęt zakupiłem na Ali za cenę ok 1300zł z różnymi kuponami.
    https://pl.aliexpress.com/item/40003...1e2b5c0fFMwJqW

    Jest to wersja 4GB RAM/64GB pamięci wewnętrznej z 8 rdzeniowym prockiem.
    Udało się bez cła i vatu przesyłką kurierską EMS.

    Jak widać na filmikach sprzęt przychodzi z ramką w kolorze jasnego beżu, od razu kwalifikuje się do przemalowania jeśli ma się czarną deskę.
    Być może pasuje do jasnego wnętrza tapicerki bo tam właśnie takie kolory występują.
    Przed montażem zamówiłem sobie folię na wyświetlacz na wymiar Anti-Glare matową i się sprawdziła.
    Zero odbić, refleksów i śladów palców na ekranie.

    Sam montaż sprzętu nie jest skomplikowany aczkolwiek wymagał małego wsparcia ze strony sprzedawcy.

    Trzeba sobie zdemontować panel klimatyzacji, wypiąć i wykręcić całą jednostkę z ekranem i zmieniarką CD.
    Potem wyjmujemy wzmacniacz napięcia/sterownik klimatyzacji, który znajduje się na samym dole pod zmieniarką.
    Podłączamy go luźno samego do fabrycznej wiązki i kładziemy na dole we wnęce.

    Następnie łączymy wszystkie wtyczki z Tesla Screen do kostek w samochodzie.
    Każda wtyczka ma inny kształt i jest tylko jedna możliwa kombinacja połączenia, więc nie da się pomylić.
    Powinny nam zostać 2 luźne białe kostki i jedna czarna (idąca od Tesla Screen). Ich nigdzie nie podłączamy.

    vbcvbvc.jpg dsfewrwe.jpg

    Teraz czas na 2 podłużne wtyczki z których wychodzi kilka przewodów.
    fdgfdgfdgfd.jpg

    Te wtyczki podłączamy do modułów znajdujących się nad schowkiem pasażera. Aby się do nich dostać musimy zdemontować schowek. Moduły znajdują się tuż nad nim ale nie wypniemy z nich wtyczek póki nie odkręcimy całego metalowego mocowania i nie wysuniemy go na dół.

    IMG_20200108_143027_HDR.jpg IMG_20200108_143102_HDR.jpg

    Od modułu odłączamy dwie podłużne wtyczki z dużą ilością przewodów, jedna z czerwoną taśmą izolacyjną, druga z czarną. Są to bodajże 2 skrajne wtyczki od prawej strony (drzwi pasażera). Jedna na górze druga na dole.
    4.jpg

    Następnie przepuszczamy 2 wiązki z podłużnymi wtyczkami przez tunel po lewej stronie schowka i łączymy je z fabrycznymi wtyczkami wypiętymi z modułów nad schowkiem w ten oto sposób:
    IMG_20200108_143006_HDR.jpg 3.jpg 1.jpg

    Gdy mamy rozebrany schowek możemy sobie od razu tą luką po lewej stronie przeciągnąć sobie podwójny kabel usb, który potem umieszczamy w schowku do podłączenia pendrive'a.
    Kabel ten z podłączamy z tyłu modułu android do jednego z wolnych białych gniazd (nie da się pomylić bo każde ma inną ilość pinów)

    Potem już tylko przykręcamy antenę GPS, którą swobodnie można umieścić w wolnym miejscu pod deską rozdzielczą za głośnikiem centralnym (dobrze zbiera zasięg)
    Przykręcamy antenę 4G (może wisieć luźno przy wiązce) oraz podpinamy zasilanie wentylatora do jednej z wiązek którą wpinamy wcześniej do szerokiego białego gniazda z tyłu ekranu.
    Pozostaje nam jeszcze za pomocą dołączonej przejściówki podpięcie anteny radiowej.

    Instrukcja od Chińczyka w pdf (może się przydać)07款英菲尼迪FX35装车说明.pdf
    Ostatnio edytowane przez djoneway ; 18th-January-2020 o 12:34

  4. Dzięki djoneway za powyższy Post:

    sirtrojan (17th-January-2020)

  5. #3
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Dalej pozostaje nam podpięcie kamery cofania i przeciągnięcia jej do tylnej klapy wg schematu:
    1.jpg
    Kamerę podpinamy łącząc żółty chinch oraz czerwony przewód jak na obrazku powyżej. Nie trzeba nigdzie łączyć przewodów żółtych oraz czarnego GND (uziemienia). Działa sprawdzałem, testowałem

    Na koniec wszystkie już pospinane wiązki łączymy z ekranem czarną wtyczką znajdującą się nad bezpiecznikiem. Żółte czerwone i białe chinche zostają luźno bez podpięcia.

    Pozostaje jeszcze kwestia zainstalowania filtra napięcia (power filter), który ma usunąć zakłócenia z głośników. Tego nie ma go w zestawie. Ja zgłosiłem problem szumu z głośników i wysłali mi ten dodatkowy filtr. Jak przyjdzie to go podepnę i sprawdzę czy rozwiązał problem. A oto schemat:




    Teraz gdy wszystko mamy podpięte można sprzęt poskładać do kupy, przekręcić kluczyk i przejść do konfiguracji:

    1. Zmiana języka z rosyjskiego na polski:
    Inked0_15_17_20_52_LI.jpg Inked0_15_17_21_7_LI.jpg 22222.jpgInked0_15_17_21_17_LI.jpg

    2. Konfiguracja protokołu komunikacyjnego z szyną Canbus:
    Inked0_15_17_21_37_LI.jpg Inked0_15_17_22_15_LI.jpg 0_15_17_22_22.jpg

    3. Konfiguracja przycisków na kierownicy
    W wyborze aplikacji klikamy na ikonę z kierownicą i tam przypisujemy dane funkcje do konkretnych przełączników po lewej stronie kierownicy
    Przytrzymujemy przycisk i klikamy na ekranie jaką funkcję ma pełnić
    Inked0_15_17_25_59_LI.jpg

    Po tych etapach mamy już system gotowy do pracy oraz pełną funkcjonalność i kompatybilność z Infem
    Ostatnio edytowane przez djoneway ; 22nd-January-2020 o 22:31

  6. Dzięki djoneway za powyższy Post:

    Gdanio (17th-January-2020)

  7. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Gdanio
    Do??czy?
    Oct 2017
    Mieszka w
    Braniewo
    Jeździ
    FX 35,2005 CZARNY / Q50 3.5 Hybrid 2016 czerwony
    Postów
    1,035
    Podziękował
    80
    Otrzymał podziękowanie 105 raz/y

    Domy?lnie

    w końcu jakiś konkret a nie bicie piany!!!!!!!!!!!!!!

  8. Dzięki Gdanio za powyższy Post:

    djoneway (18th-January-2020)

  9. #5
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Gdanio Zobacz post
    w końcu jakiś konkret a nie bicie piany!!!!!!!!!!!!!!
    Gdanio, uważasz że filmiki i instrukcja montażu to bicie piany?


    Ok to na koniec podzielę się wrażeniami

    Sprzęcik jeśli chodzi o ten budżet jest na prawdę bardzo dobry. Za 1300 zł odmładzamy auto o jakąś dekadę. Jeśli chodzi o walory zewnętrzne to sama ramka jest dobrze spasowana, przyciski wiadomo nie są tak wykonane jak fabryczne, głośniej klikają ale to nie przeszkadza bo głównie będziemy sterować dotykiem na ekranie. Nie ma tragedii. Podświetlenie przycisków nie jest zbyt jasne i nie razi w oczy, wg. mojej opinii nie kontrastuje tak z pomarańczowym oświetleniem i nie ma konieczności wymiany LEDÓW na białe. Jasność ekranu jest bardzo duża, co najważniejsze da się ustawić by za dnia było jasno a po przekręceniu przełącznika świateł, bądź też na AUTO gdy zapadnie zmrok podświetlenie ekranu ściemnia się automatycznie do żądanej wartości (widać to na filmiku).
    Jeśli chodzi o sam ekran to jest on dobrej jakości, jest to zwykły IPS, nie żaden amoled, więc nie ma co też wymagać za dużo. W zupełności wystarcza do takiego zastosowania. Ja od razu nałożyłem folię matową więc nie wiem jak on się prezentuje po uruchomieniu bez folii. Na pewno jest błyszczący. Dotyk bez zarzutów. Jest możliwość wyłączenia ekranu bądź też wprowadzenia w stan uśpienia, wtedy mamy wyświetloną godzinę na czarnym tle.
    0_15_17_29_24.jpg

    AUDIO to wg mnie sztos jeśli chodzi o ustawienia. 32 bitowy korektor, możliwość kombinacji stworzenia przestrzeni dźwiękowej surround oraz ustawienia częstotliwości pracy głośników. Można np praktycznie odseparować tylni woofer aby był bardzo wyraźnie słyszalny i grał miękkim bassem a przednie głośniki grały bardziej średnimi niż głębokimi. Ten sprzęt daje możliwość w pełni wykorzystać nasz system Bose i uwierzcie, że na fabrycznym Radio gra to wszystko może na 70% możliwości. Pozostają tylko te szumy w głośnikach ale mam nadzieję że załatwi to ten filtr o którym wspominałem powyżej. Muzykę można ładować albo z pendrive'a albo z telefonu przez BT, YouTube lub też wgrać do wbudowanej pamięci 64GB. Interfejs odtwarzania bardzo przejrzysty z wyświetlaniem okładek albumów. Są dostępne wszelkie ustawienia głośności dla każdego ze źródeł, głośność początkowa przy włączaniu się sprzętu oraz regulacja czułości skali głośności (ważne, gdyż na początku skali grało mi za głośno, po zmianie ustawień-optymalnie).
    0_15_17_25_17.jpg

    MEDIA:
    1. Bluetooth, łączy się bez problemu, importuje kontakty, mikrofon wbudowany w tablet - średnia głośność jeśli chodzi o słyszalność dla rozmówcy. Można odtwarzać muzykę przez BT, nie znalazłem wybierania głosowego jak narazie.

    2. Połączenie internetowe, albo poprzez kartę SIM albo zwyczajnie poprzez WiFi, włączamy HotSpota w telefonie i łączymy się z ekranem. Pełna dostępność do aplikacji za pomocą Google Play, YouTube - oglądanie filmów, teledysków. Google Chrom.
    0_15_17_27_36.jpg 0_15_17_27_54.jpg 0_15_17_27_11.jpg

    3. Nawigacja, możemy sobie ustawić google maps i podpiąć pod główny przycisk nawigacji (ten fizyczny również), lub zainstalować każdą inną. Działa wybieranie głosowe Google. Navi prowadzi dokładnie bez żadnych lagów, wszystko płynnie jak w telefonie dobrej klasy. Nawigację można również zminimalizować i mieć w małym okienku z boku ekranu i słuchać np. tylko wskazówek głosowych.
    0_15_17_31_41.jpg 0_15_17_32_23.jpg 0_15_17_32_59.jpg

    4. Radio, dobrze zbiera fale (dużo lepiej niż fabryczne, gdzie często miałem zakłócenia), częstotliwości oczywiście europejskie.

    Generalnie ekran po wejściu do auta i przekręceniu kluczyka włącza się błyskawicznie, tak jakby został wybudzony.
    Jest pełna kompatybilność z szyną CAN, tzn, Ekran jest dobrze skomunikowany z autem. Działają przyciski z kierownicy, po wrzuceniu wstecznego wyświetla się obraz z kamery cofania wraz z UWAGA: skrętnymi liniami pomocniczymi (moduł odczytuje dane z czujnika skrętu kierownicy)

    Są bieżące informacje o pojeździe:
    -
    prędkość auta
    - temperatura płynu chłodniczego
    - ilość obrotów silnika
    - wartość ciśnienia w oponach TPMS
    - temperatura zewnętrzna otoczenia widoczna na głównym ekranie na górnym pasku
    Pozostały również wszystkie fabryczne ustawienia takie jak: odsuwania się fotela, kierownicy, otwieranie, zamykanie auta, prędkość wycieraczek, system doświetlania drogi do domu itp...

    Sterowanie nawiewami oraz klimatyzacją możliwe jest z przycisków fizycznych pod ekranem lub też dotykowo poprzez interfejs na ekranie. Niestety nie ma na razie jeszcze możliwości wywołania wizualnych ustawień poprzez przyciski fizyczne. Tzn. trzeba sobie osobno kliknąć na ikonkę wiatraka na głównym ekranie i wtedy pojawia nam się menu sterowania nawiewami. Pisałem do nich i mają to usprawnić w kolejnej aktualizacji.
    0_15_17_28_30.jpg 0_15_6_16_53.jpg

    AKTUALIZACJE. Interfejs cały czas się rozwija, dodawane są nowe funkcje na podstawie zgłoszeń użytkowników. Np. ja po założeniu ekranu miałem wersję z 15.11.2019 a już była gotowa aktualizacja z 31.12.2019, która wprowadziła ważne zmiany dotyczące, optymalizacji skali głośności. Wcześniej na 1, 2 skali głośności było za głośno, po aktualizacji można było to zmienić i dostosować sobie do własnych potrzeb i teraz np na 10 mam głośno a na 20 bardzo głośno w ogólnej skali.
    Aktualizacje dostępne są tutaj: http://tpro.teyes.ru/down/index.htm

    I to tyle z najważniejszych rzeczy jakie przyszły mi na myśl. Jakbym o czymś zapomniał to napiszę, jak coś to pytać śmiało... pozdroooo

  10. #6
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Edit: teraz zauważyłem, że nie ma informacji które były we fabrycznym systemie czyli trip, spalanie, przypomnienia odnośnie serwisu oleju czy przekładki opon. Muszę zgłosić to do techników bo jest powenie tylko kwestia napisania odpowiedniej aplikacji, bo odczyt z czujników i połączenie z komputerem jest. Tak więc może wprowadzą te usprawnienia w kolejnych update'ach.

    Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

  11. #7
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Gdanio
    Do??czy?
    Oct 2017
    Mieszka w
    Braniewo
    Jeździ
    FX 35,2005 CZARNY / Q50 3.5 Hybrid 2016 czerwony
    Postów
    1,035
    Podziękował
    80
    Otrzymał podziękowanie 105 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? djoneway Zobacz post
    Gdanio, uważasz że filmiki i instrukcja montażu to bicie piany?


    Ok to na koniec podzielę się wrażeniami

    Sprzęcik jeśli chodzi o ten budżet jest na prawdę bardzo dobry. Za 1300 zł odmładzamy auto o jakąś dekadę. Jeśli chodzi o walory zewnętrzne to sama ramka jest dobrze spasowana, przyciski wiadomo nie są tak wykonane jak fabryczne, głośniej klikają ale to nie przeszkadza bo głównie będziemy sterować dotykiem na ekranie. Nie ma tragedii. Podświetlenie przycisków nie jest zbyt jasne i nie razi w oczy, wg. mojej opinii nie kontrastuje tak z pomarańczowym oświetleniem i nie ma konieczności wymiany LEDÓW na białe. Jasność ekranu jest bardzo duża, co najważniejsze da się ustawić by za dnia było jasno a po przekręceniu przełącznika świateł, bądź też na AUTO gdy zapadnie zmrok podświetlenie ekranu ściemnia się automatycznie do żądanej wartości (widać to na filmiku).
    Jeśli chodzi o sam ekran to jest on dobrej jakości, jest to zwykły IPS, nie żaden amoled, więc nie ma co też wymagać za dużo. W zupełności wystarcza do takiego zastosowania. Ja od razu nałożyłem folię matową więc nie wiem jak on się prezentuje po uruchomieniu bez folii. Na pewno jest błyszczący. Dotyk bez zarzutów. Jest możliwość wyłączenia ekranu bądź też wprowadzenia w stan uśpienia, wtedy mamy wyświetloną godzinę na czarnym tle.
    0_15_17_29_24.jpg

    AUDIO to wg mnie sztos jeśli chodzi o ustawienia. 32 bitowy korektor, możliwość kombinacji stworzenia przestrzeni dźwiękowej surround oraz ustawienia częstotliwości pracy głośników. Można np praktycznie odseparować tylni woofer aby był bardzo wyraźnie słyszalny i grał miękkim bassem a przednie głośniki grały bardziej średnimi niż głębokimi. Ten sprzęt daje możliwość w pełni wykorzystać nasz system Bose i uwierzcie, że na fabrycznym Radio gra to wszystko może na 70% możliwości. Pozostają tylko te szumy w głośnikach ale mam nadzieję że załatwi to ten filtr o którym wspominałem powyżej. Muzykę można ładować albo z pendrive'a albo z telefonu przez BT, YouTube lub też wgrać do wbudowanej pamięci 64GB. Interfejs odtwarzania bardzo przejrzysty z wyświetlaniem okładek albumów. Są dostępne wszelkie ustawienia głośności dla każdego ze źródeł, głośność początkowa przy włączaniu się sprzętu oraz regulacja czułości skali głośności (ważne, gdyż na początku skali grało mi za głośno, po zmianie ustawień-optymalnie).
    0_15_17_25_17.jpg

    MEDIA:
    1. Bluetooth, łączy się bez problemu, importuje kontakty, mikrofon wbudowany w tablet - średnia głośność jeśli chodzi o słyszalność dla rozmówcy. Można odtwarzać muzykę przez BT, nie znalazłem wybierania głosowego jak narazie.

    2. Połączenie internetowe, albo poprzez kartę SIM albo zwyczajnie poprzez WiFi, włączamy HotSpota w telefonie i łączymy się z ekranem. Pełna dostępność do aplikacji za pomocą Google Play, YouTube - oglądanie filmów, teledysków. Google Chrom.
    0_15_17_27_36.jpg 0_15_17_27_54.jpg 0_15_17_27_11.jpg

    3. Nawigacja, możemy sobie ustawić google maps i podpiąć pod główny przycisk nawigacji (ten fizyczny również), lub zainstalować każdą inną. Działa wybieranie głosowe Google. Navi prowadzi dokładnie bez żadnych lagów, wszystko płynnie jak w telefonie dobrej klasy. Nawigację można również zminimalizować i mieć w małym okienku z boku ekranu i słuchać np. tylko wskazówek głosowych.
    0_15_17_31_41.jpg 0_15_17_32_23.jpg 0_15_17_32_59.jpg

    4. Radio, dobrze zbiera fale (dużo lepiej niż fabryczne, gdzie często miałem zakłócenia), częstotliwości oczywiście europejskie.

    Generalnie ekran po wejściu do auta i przekręceniu kluczyka włącza się błyskawicznie, tak jakby został wybudzony.
    Jest pełna kompatybilność z szyną CAN, tzn, Ekran jest dobrze skomunikowany z autem. Działają przyciski z kierownicy, po wrzuceniu wstecznego wyświetla się obraz z kamery cofania wraz z UWAGA: skrętnymi liniami pomocniczymi (moduł odczytuje dane z czujnika skrętu kierownicy)

    Są bieżące informacje o pojeździe:
    -
    prędkość auta
    - temperatura płynu chłodniczego
    - ilość obrotów silnika
    - wartość ciśnienia w oponach TPMS
    - temperatura zewnętrzna otoczenia widoczna na głównym ekranie na górnym pasku
    Pozostały również wszystkie fabryczne ustawienia takie jak: odsuwania się fotela, kierownicy, otwieranie, zamykanie auta, prędkość wycieraczek, system doświetlania drogi do domu itp...

    Sterowanie nawiewami oraz klimatyzacją możliwe jest z przycisków fizycznych pod ekranem lub też dotykowo poprzez interfejs na ekranie. Niestety nie ma na razie jeszcze możliwości wywołania wizualnych ustawień poprzez przyciski fizyczne. Tzn. trzeba sobie osobno kliknąć na ikonkę wiatraka na głównym ekranie i wtedy pojawia nam się menu sterowania nawiewami. Pisałem do nich i mają to usprawnić w kolejnej aktualizacji.
    0_15_17_28_30.jpg 0_15_6_16_53.jpg

    AKTUALIZACJE. Interfejs cały czas się rozwija, dodawane są nowe funkcje na podstawie zgłoszeń użytkowników. Np. ja po założeniu ekranu miałem wersję z 15.11.2019 a już była gotowa aktualizacja z 31.12.2019, która wprowadziła ważne zmiany dotyczące, optymalizacji skali głośności. Wcześniej na 1, 2 skali głośności było za głośno, po aktualizacji można było to zmienić i dostosować sobie do własnych potrzeb i teraz np na 10 mam głośno a na 20 bardzo głośno w ogólnej skali.
    Aktualizacje dostępne są tutaj: http://tpro.teyes.ru/down/index.htm

    I to tyle z najważniejszych rzeczy jakie przyszły mi na myśl. Jakbym o czymś zapomniał to napiszę, jak coś to pytać śmiało... pozdroooo

    Nie tu spoko właśnie oto chodziło ,mówiłem o wcześniejszych .

  12. Dzięki Gdanio za powyższy Post:

    djoneway (18th-January-2020)

  13. #8
    Forumowy wyjadacz Avatar djoneway
    Do??czy?
    May 2016
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Jeździ
    QX70 | 2014 | White Pearl
    Postów
    652
    Podziękował
    83
    Otrzymał podziękowanie 54 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Gdanio Zobacz post
    Nie tu spoko właśnie oto chodziło ,mówiłem o wcześniejszych .
    Spoko, źle Cię zrozumiałem. Chodziło Ci o tego ledziarza

    Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

  14. #9
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Gdanio
    Do??czy?
    Oct 2017
    Mieszka w
    Braniewo
    Jeździ
    FX 35,2005 CZARNY / Q50 3.5 Hybrid 2016 czerwony
    Postów
    1,035
    Podziękował
    80
    Otrzymał podziękowanie 105 raz/y

    Domy?lnie

    Dokładnie

    Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

  15. #10
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Poznań
    Jeździ
    Było FX35, 2007, Czarny; Jest fx37, 2009
    Postów
    10
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    WOW świetna robota. Wszystko pięknie opisane!
    Czyli w przyszłym miesiącu po wypłacie zamawiam sobie takie "radyjko"

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. Nowe multimedia - 12.1" TESLA-STYLE ANDROID NAVIGATION RADIO FOR INFINITI
    By SPIDER'Q50 in forum Audio, Nawigacja i Elektronika
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 11th-November-2023, 13:54
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 7th-July-2018, 01:10
  3. Instrukcja wymiany piast FX I gen - FX35 / FX45
    By sirtrojan in forum Instrukcje
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 2nd-February-2017, 22:25
  4. FX35 - jakie macie wrażenia po remapie skrzyni
    By tas23 in forum VQ35DE - V6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28th-July-2016, 12:35
  5. Jaka różnica: przycisk "snow" w Fx35 i "AWD Lock" w Fx45 ?
    By bolek in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 19th-January-2012, 18:22

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •