Poka? wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Drążek kierowniczy

  1. #1
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie Drążek kierowniczy

    Musze wymienić drążek kierowniczy QX70 3,7, prawa strona, ma lekkie luzy, co prawda wymienia się tam chyba tylko jakąś gumową tuleję ale od razu jak maglownica będzie rozkręcona to chcę dla pewności wstawić nową część.

    Czy drążki są takie same na prawą i lewą stronę? (według opisu na strocha infiniti chyab inne)

    Znalazłem takie dwa numery:

    D8E211CA0A - ten jest na Litwie ale www.infinitipartsonline.com pokazuje, że nei będzie pasował, wygląda tak samo ale daty zastosowania ma do 2014
    D8E211CA0D - ten jest w Dubaju www.infinitipartsonline.com pokazuje zę będzie pasował, idzie od 2014

    wyglądają tak samo,
    czy lepiej trzymać się tego że pierwszy moze nie pasować i zamówić z Dubaju?

  2. #2
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? maruss84 Zobacz post
    Musze wymienić drążek kierowniczy QX70 3,7, prawa strona, ma lekkie luzy, co prawda wymienia się tam chyba tylko jakąś gumową tuleję ale od razu jak maglownica będzie rozkręcona to chcę dla pewności wstawić nową część.

    Czy drążki są takie same na prawą i lewą stronę? (według opisu na strocha infiniti chyab inne)

    Znalazłem takie dwa numery:

    D8E211CA0A - ten jest na Litwie ale www.infinitipartsonline.com pokazuje, że nei będzie pasował, wygląda tak samo ale daty zastosowania ma do 2014
    D8E211CA0D - ten jest w Dubaju www.infinitipartsonline.com pokazuje zę będzie pasował, idzie od 2014

    wyglądają tak samo,
    czy lepiej trzymać się tego że pierwszy moze nie pasować i zamówić z Dubaju?
    dokładnie to wg. wpisów na stronach serwisowych (obojętne czy FX35 FX37 FX50, no i wszystkie roczniki QX70)
    D8E211CA0A - produkcyjnie do czerwca 2012
    D8E211CA0D - produkcyjnie od czerwca 2012 włącznie
    na żadnym z e-sklepów serwisowych (sprawdziłem cztery) nie ma wpisu superseded / replaced

    sprawdź na stronie serwisowej (nie na stronach dyskontowych typu partsonline, discount) po wybraniu modelu i rocznika Twojego auta - wpisz VIN potem wpisz numer starszej części, jeżeli napisze że nie pasuje - nie ryzykowałbym kupna tej starszej części
    w Dubaju ta nowsza czyli D8E211CA0D kosztuje AŻ $31,70 więc jeżeli szukasz jeszcze taniej to licz się że możesz znaleźć przy okazji kłopot...
    https://www.infinitiofgwinnettparts.com/?siteid=216621

    Attached Images Attached Images
    Ostatnio edytowane przez slepy62 ; 17th-January-2020 o 18:44
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? slepy62 Zobacz post
    dokładnie to wg. wpisów na stronach serwisowych (obojętne czy FX35 FX37 FX50, no i wszystkie QX70)
    D8E211CA0A - do czerwca 2012
    D8E211CA0D - od czerwca 2012
    na żadnym z portali nie ma wpisu superseded / replaced

    sprawdź na stronie serwisowej (nie na stronach dyskontowych typu partsonline, discount) po wpisaniu VIN i wybraniu Twojego auta - wpisz numer starszej części, jeżeli napisze że nie pasuje - nie ryzykowałbym kupna tej starszej części
    w Dubaju ta nowsza czyli D8E211CA0D kosztuje AŻ $31,70 więc jeżeli szukasz jeszcze taniej to licz się że możesz znaleźć przy okazji kłopot kłopot...

    Dzieki za podsumowanie. Zamawiam z Dubaju. W aso Nissan powiedzieli 1100 zł, do Infiniti nie dodzwoniłem sie.

    Litwa i Dubaj 50$, bardziej chodzi o czas, jak najszybciej chce to ogarnąc : ) , gdyby chodziło o cenę to bym zamówil na allegro za 44zl NTY lub 130zl ABS. Ale jak mam placic 130 za jakis ABS to juz wolę dołożyć i kupić orginał.

  4. #4
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    132
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? maruss84 Zobacz post
    Dzieki za podsumowanie. Zamawiam z Dubaju. W aso Nissan powiedzieli 1100 zł, do Infiniti nie dodzwoniłem sie.

    Litwa i Dubaj 50$, bardziej chodzi o czas, jak najszybciej chce to ogarnąc : ) , gdyby chodziło o cenę to bym zamówil na allegro za 44zl NTY lub 130zl ABS. Ale jak mam placic 130 za jakis ABS to juz wolę dołożyć i kupić orginał.
    Z PartSouq (UAE) masz u siebie po 3-5 dni
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar maruss84
    Do??czy?
    Nov 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Jeździ
    Infiniti QX70 3.7 WHITE PEARL SOLD, FX35 2006 Szary SOLD
    Postów
    488
    Podziękował
    21
    Otrzymał podziękowanie 17 raz/y

    Domy?lnie

    zamówiony Dubaj 193 pln

Podobne w?tki

  1. Q50 Q50 układ kierowniczy -rozwiazanie ?
    By Kazik_R52 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17th-May-2019, 19:34
  2. elektroniczny układ kierowniczy
    By solista in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18th-October-2012, 14:27

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •