Witam wszystkich użytkowników tego forum,
od jakiegoś czasu śledzę forum i przekopuję informacje na temat marki. Jestem właśnie na etapie poszukiwania auta, jednak nigdy nie miałem styczności z Infiniti. Z japońska motoryzacja jestem związany od dawna, miałem kilka aut od Lexusa i jedno nadal posiadam.
Bardzo podoba mi się model Q50s w wersji hybrydowej. Poznałem na tym forum plusy oraz minusy auta. Jestem zdecydowany aby takie auto kupić, oczywiście nie nowe ale takie ze znikomym przebiegiem. Auta nie będę serwisował w autoryzowanej stacji, bo blisko mnie takiej nie ma, a auto które zakupie będzie pewnie na końcu gwarancji. Mam natomiast zaprzyjaźniony warsztat gdzie mechanicy znają się na swoim fachu. Wiem ze jest mniejszy dostęp do części eksploatacyjnych w porównaniu do innych marek, wiem ze są tez na tym forum życzliwe osoby które pomagają ściągnąć części z USA np Slepy62. Wiem ze auto jest premium i użytkowanie nie kosztuje tyle co np. Ford. Proszę o podpowiedz jak wyglada dostęp do części zamiennych? Oczywiście nie toleruje żadnych tanich chińskich zamienników, choć pewnie do tego auta takich nie ma. Przeglądając forum zauważyłem ze jedynie ceny hamulców wypadają trochę drożej niż w innych markach.
Pozdrawiam