Poka? wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: uszkodzony silniczek reflektra prawego infiniti FX 30

  1. #1
    Dopiero dołączylem Avatar JuliuszCezar
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Szczecinek
    Jeździ
    Infiniti fx30D S Premium 2013r.
    Postów
    41
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie uszkodzony silniczek reflektra prawego infiniti FX 30

    Witam.
    W moim Infiniti FX 30 nie działa podnoszenie prawego reflektora, po uruchomieniu ksenon świeci w dół. Przypuszczam że padł jakiś silniczek sterujący, chyba że ktoś wie co to może być, jak to naprawić, lub gdzie kupić o ile można coś takiego dostać jako oddzielną część, a nie cały reflektor chyba że uszkodzony. Może ktoś posiada taką część?
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez sirtrojan ; 12th-April-2020 o 00:29

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mateusz ex37
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Świat
    Jeździ
    RX450h, EX37, QX70, QX80
    Postów
    1,086
    Podziękował
    79
    Otrzymał podziękowanie 108 raz/y

    Domy?lnie

    Masz w ogóle pokrętełko do regulacji wysokości reflektora? Zarówno w EX37 jak i w QX60 nie mam takiej możliwości. One są samopoziomujące chyba.

  3. #3
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mateusz ex37 Zobacz post
    Masz w ogóle pokrętełko do regulacji wysokości reflektora? Zarówno w EX37 jak i w QX60 nie mam takiej możliwości. One są samopoziomujące chyba.
    Pokrętła do regulacji są w samopoziomujacych, ustawiasz/regulujesz nimi "poziom", przynajmniej w Q50 i jest to w serwisówce.
    Jak mi wymienili lampy w PGD na Uczniowskiej to mi świeciły na 10 m...
    Pojechałem do na Krasnobrodzką i przestawili na moje życzenie tak że teraz czasem mi mrugacie, jest też opis gdzieś na InfinitiQ50.org.
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  4. #4
    Dopiero dołączylem Avatar JuliuszCezar
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Szczecinek
    Jeździ
    Infiniti fx30D S Premium 2013r.
    Postów
    41
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Byłem w stacji diagnostycznej gdyż widziałem że prawa lampa świeci całkowicie w dół, tam stwierdzili, że nie ma możliwości ustawienie lampy gdyż prawdopodobnie ktoś źle włożył (żarówkę, żarnik czy ksenon - nie wiem jak to dokładnie się nazywa). Pojechałem do mechanika. który stwierdził, że padł prawdopodobnie silniczek reflektora i lampa świeci w dół, dlatego zadałem temat, może ktoś pomoże?

  5. #5
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? JuliuszCezar Zobacz post
    Byłem w stacji diagnostycznej gdyż widziałem że prawa lampa świeci całkowicie w dół, tam stwierdzili, że nie ma możliwości ustawienie lampy gdyż prawdopodobnie ktoś źle włożył (żarówkę, żarnik czy ksenon - nie wiem jak to dokładnie się nazywa). Pojechałem do mechanika. który stwierdził, że padł prawdopodobnie silniczek reflektora i lampa świeci w dół, dlatego zadałem temat, może ktoś pomoże?
    Jeszcze o takim przypadku na forum nie czytałem więc jeżeli to silniczek w lampie możesz
    1. ją samodzielnie rozkleić i sprawdzić (o rozklejaniu lamp jest sporo na forum - poszukaj), mam dwie lampy z Q50 i mogę rozebrać i wysłać silniczek - o ile silniczki są takie same - więc potrzebny jest nr/model
    2. Są firmy specjalizujące się w takich naprawach - po prostu poszukaj na necie...
    3. Poszukać na Alle używkę, kupić i wymienić...

  6. #6
    Dopiero dołączylem Avatar JuliuszCezar
    Do??czy?
    Nov 2018
    Mieszka w
    Szczecinek
    Jeździ
    Infiniti fx30D S Premium 2013r.
    Postów
    41
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    slepy62 Dziękuję za informację, muszę tylko skontaktować się z mechanikiem gdyż sam tego nie zrobię i myślę, że jeżeli by pasował silniczek od Q50 to bym odkupił od ciebie ten silniczek. Mam jeszcze pytanie, czy trzeba demontować zderzak aby zdemontować lampę i czy trzeba rozklejać ją, bo jeżeli tak to będę musiał również poszukać kogoś kto by mi to zrobił, bo nie wiem czy mój mechanik rozklejał takie lampy. Jakie dane potrzebujesz aby sprawdzić czy będzie pasował silniczek z twojego auta?

Podobne w?tki

  1. Infiniti FX z olx. Uszkodzony aleeee silnik pali 😀😀😀
    By maruss84 in forum Infiniti w mediach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 9th-March-2018, 01:54
  2. Uszkodzony FX50
    By Tomek954 in forum Pogaduchy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24th-May-2017, 12:54
  3. Silniczek regulacji siedzenia w G37 USA
    By darekFX45 in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 5th-May-2017, 09:13
  4. a moze dla kogoś tani silniczek ?
    By sirtrojan in forum Humor
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 7th-March-2014, 17:46

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •