Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka? wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Doug DeMuro o Infiniti

  1. #11
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Apr 2016
    Mieszka w
    KRK / RZE
    Jeździ
    14' Q50S Hybrid
    Postów
    792
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 134 raz/y

    Domy?lnie

    No obecnie jedyne japońskie v6 we w miarę rozsądnych pieniądzach w Eu to RX 450h.

  2. #12
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Nero
    Do??czy?
    Nov 2019
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Jeździ
    RC, było FXII
    Postów
    271
    Podziękował
    10
    Otrzymał podziękowanie 16 raz/y

    Domy?lnie

    Nie zmienia to faktu, że rynek EU jest zupełnie inny niż USA... W USA marek produkujących duże auta jest sporo (w tym rodzimych) a amerykanie lubią mieć wszystko co duże... W EU oprócz downsizingu silników mam wrażenie, że szuka się coraz mniejszych, kompaktowych aut nadających się do wszystkiego... wciska nam się że hybrydy i elektryki są najlepsze dla środowiska - jakby produkcja i utylizacja baterii była eko... ciekaw jestem czy w ogóle ostatni miesiąc w EUROPIE biorąc pod uwagę ograniczenia produkcji/przemieszczania się wpłynął pozytywnie na KLIMAT którym wiecznie jesteśmy straszeni... nie chcę się bawić w politykę, ale jak pada za dużo to słyszę, że największe powodzie od 100 lat i to wina człowieka (zmian klimatu) a wczoraj w tv, że największa susza od 150 lat nam grozi... (i to też niby moja wina)...

    jeszcze jedno... musimy pamiętać, że nawet świetne marki (w tym samochodowe) upadają lub były bliskie upadku...

  3. #13
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? wlodar Zobacz post
    .. w nowszych pewnie już jest lepiej plus nieocenione sh-awd np acura TL choćby 10 letnią 309KM powinno starczyć na początek
    https://youtu.be/HYPn8PWxtys

    W sumie, jeśli jest tam jakaś szybsza skrzynia, to się zgodzę. Ale to v6-3.2 ? Te zamulacze były chyba w legendach spięte z 3,5 i 3,7, kiedyś na forum pisali że rozrząd się tam wymienia i procentowo do wartości samochodu to wychodzi znaczna kwota. O ile pamiętam to przed zakupem g35 jakieś 7 lat temu przegladałem te acury 3,2, niestety mocno powypadkowe bywały.

  4. #14
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Jun 2019
    Mieszka w
    Śląsk
    Jeździ
    Q50S 2018 2.0T
    Postów
    282
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 26 raz/y

    Domy?lnie

    ten model to 3.7l
    .. i TLX ale to już nowsze i skrzynia napewno szybsza
    https://youtu.be/pM_qcLyakxw

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •