Poka? wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: G35 wiskoza

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    May 2020
    Mieszka w
    Rzeszów
    Jeździ
    G 35 sedan 2003
    Postów
    6
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie G35 wiskoza

    Witam, prawdopodobnie mam problem z wiskoza w g35 sedan z 2003r. Grzeje mi się jak stoję w korku, stan płynu ok, odpowietrzony, wycieków nie ma. Miał ktoś podobny problem, bo nie wiem czy szukać dalej wisko ( nic nie mogłem znaleźć) , czy przerabiać układ pod wentylator. I tutaj też mam dylemat czy szukać coś ory z 350z lub g35 coupe, czy wsadzić dwa wentylatory z czegoś innego i na jakimś uniwersalnym czujniku to odpalac , bawił się juz ktoś z podobny problemem ?

  2. #2
    SUPER MODERATOR Avatar Lukasz
    Do??czy?
    May 2010
    Mieszka w
    Dusseldorf, Wrocław
    Jeździ
    G35, 2005
    Postów
    960
    Podziękował
    12
    Otrzymał podziękowanie 77 raz/y

    Domy?lnie

    Najprościej to zakupić oryginalne wisko, wymienić i zapomnieć. Sprowadzając z USA wyjdzie pewnie taniej niż na miejscu, cena samej części około 200$, tutaj masz link. W linku też masz nr katalogowy części, możesz zadzwonić do Nissana i zapytać o cenę. Czasami coś potrafi się trafić w europie taniej. W zamienniki bądź używki bym się nie bawił.
    Możesz też próbować zakupić osłone chłodnicy z wiatrakami z późniejszych modeli i próbować to dopasować. Termo czujniki z regulacją są ogólnodostępne. Trochę rzeźby ale też będzie działać
    Ostatnio edytowane przez Lukasz ; 23rd-June-2020 o 10:57
    G35 Coupe 2005 | Twin Turbo | 550 KM - 690 Nm >LINK<

Podobne w?tki

  1. G35 sedan czy 350z/ G35
    By bernyp in forum Generalne Informacje i Pytania
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19th-July-2015, 09:23

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •