Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Poka? wyniki od 61 do 64 z 64

Temat: Q50 Car Play / Android Auto

  1. #61
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Slayer
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Rydzynki
    Jeździ
    Q60S/3.0T/AWD/2018/black
    Postów
    209
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? klosz007 Zobacz post
    Jeszcze mała aktualizacja. Zgłębiałem temat dlaczego jest tak u mnie (moduł AA/CP firmy JoyeAuto), że po wejściu w tryb AA/CP kręcenie pokrętłem na tunelu powoduje jednoczesne operowanie w tle oryginalnym interfejsem auta (o ile nie wyjmie się karty SD z mapami i nie wyłączy się de facto w ten sposób oryginalnego modułu).
    Wg. mnie nie nie może być inaczej - moduł AA/CP musiałby być wstawiony w szereg pomiędzy to pokrętło na tunelu a oryginalny moduł auta aby odciąć pokrętło od oryginalnego modułu auta po wejściu w tryb AA/CP.
    A po samym kablu dawanym z modułem AA/CP wg. mnie widać, że nie jest to tak zrobione. Moduł AA/CP po prostu pożycza sobie sygnały idące z pokrętła, nie jest wstawiony w szereg z pokrętłem więc nie może nic odcinać w czasie gdy jest aktywny interfejs AA/CP.

    Zacząłem to drążyć z supportem JoyeAuto i jak wytłumaczyłem im o co chodzi i w końcu zrozumieli to przestali się do mnie odzywać :-) Czyli pewnie tak ma być.

    Pisaliście wyżej, że mieliście to samo na modułem z Hadronu (na Aliexpress występuje pod nazwą Azton). Pytałem Hadronu i twierdzą, że ich moduł nie ma takiego problemu. Tyle, że poza samą obudową modułu ten moduł Azton jest identycznej konstrukcji jak mój JoyeAuto (chyba, że Hadron zaczął sprzedawać coś innego niż Azton), jest ta sama wiązka więc nie wiem jak mógłby działać inaczej.

    Znalazłem moduł AA/CP do Q50 który jest znacznie bardziej rozbudowany, do kontrolera na tunelu dokupuje się do niego opcjonalną wiązkę wstawianą pomiędzy kontroler a oryginalną złączkę idącą do fabrycznej instalacji (bez niej nie można sterować interfejsem AA/CP za pomocą pokrętła na tunelu, tylko dotyk działa) i tam ma to szansę działać poprawnie (czyli po wejściu w tryb AA/CP pokrętło na tunelu nie będzie równolegle sterować oryginalnym interfejsem auta).
    Poza tym płytka wstawiana w środku modułu auta pomiędzy płytę główną a wyświetlacz jest inna, wychodzi z niej więcej kabli do jednostki AA/CP i jak widziałem na filmie to tam komunikaty z modułu auta są wyświetlane nad obrazem z telefonu.
    Memorial Day Sale : OEM Certified Wired & Wireless Infiniti CarPlay for Q50 2014-2020 V37 Android Auto upgrade module – UNAVI USA, Inc. (unavi-usa.com)
    Unavi CarPlay i-knob for operating Infiniti gear shift knob switch: 1KNAWQ5V1A – UNAVI USA, Inc. (unavi-usa.com)
    Memorial Day Sale: How to Install APPLE CARPLAY in INFINITI Q50 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 - YouTube (polecam punkt 1:03:35 - widać pasek głośności wyświetlany ponad zawartością AA/CP).
    Tyle, że sprzedają to tylko w USA i cena tego kompletu bez podatków i wysyłki to 750 USD.
    Jak się wszystko zsumuje to pewnie wyjdzie cena Aucar'a MK6 z Ali.
    Tylko że aucar Tesla jest bez napędu CD.

  2. #62
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Apr 2024
    Mieszka w
    W-w
    Jeździ
    Q50, 2014, magiczny fiolecik
    Postów
    4
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    widze ze temat jest dosyc dlugi, po kupnie mojego Q50 chcialbym jednak sie przesiasc na android auto - troche mi tego brakuje , ale widze ze wszystko dotyczy wersji juz od 2015, pytanko czy ktos probowal montowac android auto do wersji Q50 z 2014? @Slayer - widze ze to UNAVI jest opisane ze dziala na 2014... pytanie jest tez czy ktos na forum to probowal?

  3. #63
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Slayer
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Rydzynki
    Jeździ
    Q60S/3.0T/AWD/2018/black
    Postów
    209
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 13 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Paja Zobacz post
    widze ze temat jest dosyc dlugi, po kupnie mojego Q50 chcialbym jednak sie przesiasc na android auto - troche mi tego brakuje , ale widze ze wszystko dotyczy wersji juz od 2015, pytanko czy ktos probowal montowac android auto do wersji Q50 z 2014? @Slayer - widze ze to UNAVI jest opisane ze dziala na 2014... pytanie jest tez czy ktos na forum to probowal?
    Witaj

    Jesli jest w opisie twój rok auta to powinno zadziałać warto zapytać u źródła gdyby nie zatrybilo czy możesz zwrócić.

  4. Dzięki Slayer za powyższy Post:

    Paja (22nd-April-2024)

  5. #64
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Apr 2020
    Mieszka w
    Kutno
    Jeździ
    Lexus, Honda, Toyota, Alfa Romeo
    Postów
    3
    Podziękował
    1
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Reasumując, czy ma ktoś mk6 . Ciekawe, czy wszystko jest kompatybilne z wersją EU . Oglądałem film z montażu i nie wygląda to skomplikowanie, nawet dla takiego zielonego elektronika jak ja.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Podobne w?tki

  1. moduł android Q50 - zakup
    By klimas in forum Audio, Nawigacja i Elektronika
    Odpowiedzi: 264
    Ostatni post / autor: 13th-August-2023, 08:24
  2. Q50 apple car play
    By dybowsm in forum Audio, Nawigacja i Elektronika
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 9th-March-2020, 19:43
  3. moduł android Q50 + OBD
    By klimas in forum Audio, Nawigacja i Elektronika
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11th-May-2019, 13:33
  4. android auto qx70S
    By ziemski in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11th-August-2018, 12:59

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •