Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Poka? wyniki od 11 do 20 z 64

Temat: Q50 Car Play / Android Auto

  1. #11
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ
    Do??czy?
    Oct 2020
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeździ
    Infiniti Q50 AWD Hybrid Premium, szary
    Postów
    14
    Podziękował
    3
    Otrzymał podziękowanie 1 raz w 1 Poście

    Domy?lnie

    Mam niestety złe doświadczenie z modułem zakupionym w hadron. Moduł był instalowany w Q50 z 2018. CarPlay nie uruchamiał się jesli już po wielu próbach to się zawieszał. Został wymontowany, wszystkie koszty łącznie z demontażem zostały rozliczone ze sklepem, wiec pod tym względem sklep zachował się ok. Zamontowałem chiński lsailit i działa bez zarzutu ale tylko na kablu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #12
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Jan 2018
    Mieszka w
    Lublin
    Jeździ
    Infiniti Q50 Hybrid AWD 2016, Graphite Shadow + Infiniti QX70 3.7 2017
    Postów
    12
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 2 raz/y

    Domy?lnie

    Witam
    Czy ktoś może z korzysta jeszcze z modułu z firmy Hardon? Jak tak to jakie ma z nim doświadczenia ? Dzięki z góry za info.
    Pozdr
    Paweł

    Wysłane z mojego XQ-AT51 przy użyciu Tapatalka

  3. #13
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Oct 2018
    Mieszka w
    Kraków i okolice
    Jeździ
    Q50 2.0t Sport Tech, 2018, Iridium Blue
    Postów
    3
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cześć,

    Ja zamontowałem hadron 3 miesiące temu. Mam rocznik 2018. Używam Android Auto, nie CarPlay i chodzi dobrze, to znaczy uruchamia się za każdym razem, jak pilnuje się odpowiedniej sekwencji (o tym niżej)

    Plusy:
    - działa bezprzewodowo
    - działa wyszukiwanie głosowe i asystent googla (jest zamontowany dodatkowy mikrofon)
    - działa kamera 360 i przełącza się automatycznie
    - dźwięki z modułu idą przez AUX, więc po jego uruchomieniu można przełączyć się na inne źródło dźwięku (ale oczywiście nie ma wtedy dźwięku z modułu)
    - w ustawieniach modułu są dodatkowe elementy niedostępne fabrycznie (np. equalizer)
    - łatwo przełącza się na moduł i z powrotem poprzez przytrzymanie przycisku "wstecz"
    - w module działa fabryczne pokrętło na konsoli środkowej - można poruszać się po aplikacjach i wybierać funkcje

    Minusy:
    - zaraz po uruchomieniu trzeba się przełączyć na moduł (przytrzymać przycisk "wstecz") i zdążyć ręcznie wybrać swój telefon po tym jak jego nazwa wyświetli się na ekranie - jak nie zdążymy, to moduł się uruchomi i podłączy telefon automatycznie, ale po przełączeniu się na Android dostaniemy czarny ekran - trochę mi zajęło zanim do tego doszedłem
    - raz, na dłuższej trasie żona grzebała w ustawieniach audio na ekranie modułu i rozłączyło mi Androida - zatrzymałem się i próbowałem przywrócić obraz, ale nawet "restart" samochodu nie pomagał - telefon łączy się z modułem przez Bluetooth + WiFi i nawet po wyłączeniu zapłonu jest tam prawdopodobnie podtrzymanie zasilania, które przez nieodkryty przeze mnie czas utrzymuje połączenie modułu z telefonem, próbowałem wyłączać bluetooth/WiFi w telefonie, ale ze słabym skutkiem - z czasem odkryłem że można zrestartować moduł w jego ustawieniach nawet podczas jazdy i to pomaga, bo wtedy jak coś zepsujemy, to można po prostu połączyć się na nowo
    - przy dłuższym operowaniu pokrętłem, czasem pokrętło przełącza się w tryb wyboru źródła audio (w menu fabrycznym)
    - Google Maps i Yanosik chyba nie dostosowuje dobrze rozdzielczości do wyświetlacza, objawia się to taką trochę pikselozą na obszarach mapy zaznaczonych na zielono (efekt podobny jak oglądanie nocnych scen na ekranie, który nie ma pełnej głębi czerni) próbowałem różnych wymuszonych ustawień Android Auto z telefonu, ale nie pomaga, co ciekawe Waze na przykład nie ma z tym problemu i wygląda rewelacyjnie
    Przy okazji: może ktoś wie jaka jest rozdzielczość górnego ekranu?
    - nie udało mi się zmusić modułu do automatycznego przełączania dzień/noc - próbowałem różnych ustawień (decyduje telefon, decyduje samochód) - zawsze jest tryb dzienny, nawet jak w module ustawię noc - za każdym razem jak chcę przełączyć na noc, muszę wejść w ustawienia i z nocy przełączyć na dzień, a potem z powrotem na noc...

    Podsumowując: plusy ujemne nie przesłaniają mi dodatnich i jestem zadowolony

  4. #14
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Jun 2019
    Mieszka w
    Śląsk
    Jeździ
    Q50S 2018 2.0T
    Postów
    282
    Podziękował
    2
    Otrzymał podziękowanie 26 raz/y

  5. #15
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Gorzow Wlkp
    Jeździ
    Q50 2014 3.7
    Postów
    137
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Niema szczegółów o integracji. Po co tam osobny głośnik, czy jest jakie kolwiek sterowanie z kierownicy, czy wyskakuje panel klimatyzacji przy zmianie temperatury.

  6. #16
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Gorzow Wlkp
    Jeździ
    Q50 2014 3.7
    Postów
    137
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Dodam też że udało mi się zamontować teyes cc2+
    https://www.drive2.com/l/622267232424050227/
    Na dole jest filmik

  7. #17
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Mar 2020
    Mieszka w
    Kraków
    Jeździ
    Q50S Hybrid, Q30 1.5d, QX70 3.7
    Postów
    253
    Podziękował
    8
    Otrzymał podziękowanie 29 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Taras110387 Zobacz post
    Dodam też że udało mi się zamontować teyes cc2+
    https://www.drive2.com/l/622267232424050227/
    Na dole jest filmik
    Wygląda tragicznie jak dla mnie Dużo lepsze te moduły z Aliexpress do integracji oryginalnego DCU. Sam mam sam CarPlay/aa i działa od 2 lat wyśmienicie
    Q50S Hybrid Sport Tech AWD 2015
    Q30 1.5d Business FWD 2016
    QX70 3.7 Premium Tech RWD 2015

  8. #18
    Trochę już ogarniam
    Do??czy?
    Dec 2018
    Mieszka w
    Gorzow Wlkp
    Jeździ
    Q50 2014 3.7
    Postów
    137
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 9 raz/y

    Domy?lnie

    Niektóre osoby mówią że oryginalny wyświetlacz wygląda tragicznie, ale chyba lepiej niż ten mój CC2+ Ja mam android auto na CC2+ i nie korzystam z niego bo o wiele wygodniej korzystać z niezależnego urządzenia. Może carplay działa lepiej.

  9. #19
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,600
    Podziękował
    262
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y
    Ostatnio edytowane przez sirtrojan ; 27th-July-2022 o 10:07
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  10. #20
    Forumowy wyjadacz
    Do??czy?
    Mar 2020
    Mieszka w
    Kraków
    Jeździ
    Q50S Hybrid, Q30 1.5d, QX70 3.7
    Postów
    253
    Podziękował
    8
    Otrzymał podziękowanie 29 raz/y

    Domy?lnie

    Interfejs tego nowego Mark6 wygląda dość dobrze, nie tak archaicznie jak poprzednie wersje. Ciekawe czy bedą jakieś problemy, z kamerami 360, ze świecącą się kontrolką poduszki itp. Mi osobiście się nie podoba ten tablet, zdecydowanie wole oryginalny wygląd z dwoma ekranami, aczkolwiek funkcje tego "tabletu" są ekstra.
    Q50S Hybrid Sport Tech AWD 2015
    Q30 1.5d Business FWD 2016
    QX70 3.7 Premium Tech RWD 2015

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne w?tki

  1. moduł android Q50 - zakup
    By klimas in forum Audio, Nawigacja i Elektronika
    Odpowiedzi: 264
    Ostatni post / autor: 13th-August-2023, 08:24
  2. Q50 apple car play
    By dybowsm in forum Audio, Nawigacja i Elektronika
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 9th-March-2020, 19:43
  3. moduł android Q50 + OBD
    By klimas in forum Audio, Nawigacja i Elektronika
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11th-May-2019, 13:33
  4. android auto qx70S
    By ziemski in forum Audio, Nawigacja & Elektronika
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11th-August-2018, 12:59

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •