Poka? wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: M35H Sprężyny obniżające oraz czujniki TPMS.

  1. #1
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Aug 2020
    Mieszka w
    Southampton
    Jeździ
    Infiniti M35h, 2013, czarny
    Postów
    6
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie M35H Sprężyny obniżające oraz czujniki TPMS.

    Witam wszystkich. Postanowiłem lekko zmodyfikować wygląd mojej m-ki. Na sam początek chciałem wymienić koła z 18 na 20 cali, a co za tym idzie chcę obniżyć lekko zawieszenie. Przeszukałem internet i nic sensownego nie znalazłem. Więc mam kilka pytań.
    1. Czy mogę zamontować sportowe amortyzatory z m30, m37 lub m56? Czy będą pasowały ? Może same sprężyny?
    2. Potrzebuję nowe czujniki TPMS do kół 20 cali, czy mogę kupić zamienniki? Nie chcę wydawać kroci na czujniki z ASO.
    3. Czy system w mojej m-ce jest auto-learning czy muszę je kalibrować ?

    PS. koła z nissana GTR 20 cali do m35h nie pasują gdyby ktoś pytał. Przednie wchodzą ładnie ale tylne wystają poza obrys dobre 30mm. zdjecia na dowód
    IMG-20200822-WA0011.jpgIMG_20200822_183829_2.jpg

  2. #2
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    A to dziwne bo na grupach USA chlopaki montują felgi z gtr ... Jakiś czas temu widziałem "jakieś" sprężyny , chyba eibach, na beayu za 150$. Natomiast przeraża mnie ilość grzebania przy tylnych sprężynach, a przy rozbieraniu przodu zdarzało mi się też uszkodzić gumę sworznia na wahaczu, więc w zawieszeniu M postanowiłem nie grzebac

    Mam na zbyciu tanio czujniki z g35c 2005r, ale nie wiem czy beda pasować.

    Kalibruje się jakimś urządzonkiem za 100$, ktoś nie tak dawno u nas je sprzedawał.

  3. #3
    GRILL MASTER CHIEF Avatar slepy62
    Do??czy?
    Sep 2010
    Mieszka w
    Wieś pod WAWĄ
    Jeździ
    INFINITI Q50S HYBRID SPORT UPPER AWD MY17 Graphite Shadow / Graphite Leather
    Postów
    4,919
    Podziękował
    135
    Otrzymał podziękowanie 560 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Loker Zobacz post
    2. Potrzebuję nowe czujniki TPMS do kół 20 cali, czy mogę kupić zamienniki? Nie chcę wydawać kroci na czujniki z ASO.
    To wersja EU czy US
    Czujniki OEM mogę Ci ściągnąć (EU lub US) bo ostatni kpl. niedawno zabrał Luki...
    Łukasz - z 2005 do 2013 raczej nie podejdą, tam jest zupełnie inna elektronika...
    Pozdrawiam Irek

    sold :
    - FX30dS PREMIUM MY10
    - Q50 HYBRID AWD PREMIUM UPPER MY14

    Proszę kolegów o zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.

  4. #4
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Aug 2020
    Mieszka w
    Southampton
    Jeździ
    Infiniti M35h, 2013, czarny
    Postów
    6
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Poczytałem na forum USA i właśnie dlatego kupiłem koła z GTRa, nawet ich nie przymierzyłem kiedy je brałem, byłem pewny, że będą pasowały. Widocznie hybryda jest trochę inaczej zbudowana.
    Moja Mka to Anglik , sprowadzony nie był więc wersja eu ( chyba).
    Co do czujników TPMS to myślałem o zamiennikach. OEM wyjdą pewnie trochę drogo. Znalazłem nawet komplet za Ł77, z tego co pisze w opisie aukcji wystarczy je założyć i jechać co najmniej 10 minut z prędkością co najmniej 40 km/h i zaadaptować powinny się same ale czy to prawda to nie wiem.
    Co do sprężyn to oprócz OEM nie mogę znaleźć żadnych innych do M35h, do m37 obniżające są ale nie wiem czy będą pasowały.

  5. #5
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Loker Zobacz post
    Poczytałem na forum USA i właśnie dlatego kupiłem koła z GTRa, nawet ich nie przymierzyłem kiedy je brałem, byłem pewny, że będą pasowały. Widocznie hybryda jest trochę inaczej zbudowana.
    Moja Mka to Anglik , sprowadzony nie był więc wersja eu ( chyba).
    Co do czujników TPMS to myślałem o zamiennikach. OEM wyjdą pewnie trochę drogo. Znalazłem nawet komplet za Ł77, z tego co pisze w opisie aukcji wystarczy je założyć i jechać co najmniej 10 minut z prędkością co najmniej 40 km/h i zaadaptować powinny się same ale czy to prawda to nie wiem.
    Co do sprężyn to oprócz OEM nie mogę znaleźć żadnych innych do M35h, do m37 obniżające są ale nie wiem czy będą pasowały.

    3.7 jest lżejsze to moze bardziej usiąść. Jaka cena takich felg?

  6. #6
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Aug 2020
    Mieszka w
    Southampton
    Jeździ
    Infiniti M35h, 2013, czarny
    Postów
    6
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? lukasz32 Zobacz post
    3.7 jest lżejsze to moze bardziej usiąść. Jaka cena takich felg?
    Biorę to pod uwage, może zaryzykuje i kupię z m37 , jak nie będą pasowały to je oddam , muszę tylko doczytać warunki zwrotu. Kupiłem całe koła, zapłaciłem 500 funtów z czujnikami tpms i oponami zimowymi. Ogólnie to sprzedawca miał 4 komplety kół z GTRa w różnych cenach, 450-650 w zależności od stanu opon, ja po prostu wybrałem najładniejsze felgi, nie zwracałem uwagi na opony.

  7. #7
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,598
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    na logikę - m35h jest cięższa od zwykłej benzyny. - szukaj wiec sprężyn raczej z diesla niż z benzyny - no chyba że są takie same
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  8. #8
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar lukasz32
    Do??czy?
    Aug 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Jeździ
    FX50s + corvette C7 + lexus CT200h "F"
    Postów
    1,522
    Podziękował
    59
    Otrzymał podziękowanie 114 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Loker Zobacz post
    upiłem całe koła, zapłaciłem 500 funtów
    To mega tanio, u nas chyba 2x drożej i w górę. Na Wyspach mieszkasz? IMHO inny świat niż w naszym, "teoretycznym" kraju, cytując polityków i znanych ekonomistów

  9. #9
    Dopiero dołączylem
    Do??czy?
    Aug 2020
    Mieszka w
    Southampton
    Jeździ
    Infiniti M35h, 2013, czarny
    Postów
    6
    Podziękował
    0
    Otrzymał podziękowanie 0 raz/y

    Domy?lnie

    Tak mieszkam na stałe, może i życie jest łatwiejsze ale nie wszystko złoto co się świeci
    Na wyspach ceny trochę inne niż w Polsce, szczególnie auta są tańsze, chociaż są też wyjątki

Podobne w?tki

  1. sprężyny obniżające EIBACH
    By mandini in forum Hamulce, Zawieszenie, Felgi & Opony
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20th-October-2019, 23:28

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •