Poka? wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Niegasnący wsteczny??

  1. #1
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    238
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie Niegasnący wsteczny??

    Witajcie Panowie.
    Otoz wystąpił ostatnio u mnie maly problem i chcialem zapytać czy kogos z Was spotkalo cos podobnego.
    Ogolnie włączając wsteczny pali się u mnie tylko jedno swiato cofania,po prawej stronie,ale ostatnio cofając tyłem i w dosc krótkim szybkim czasie podczas przełączania biegów d/r przy manewrowaniu zapaliła mi się żarówka po lewej i nie gaśnie podczas włączonych świateł niezależnie od załączonego biegu. Po wymianie zarowki na nowa problem znika,lecz u mnie wystąpił juz po raz drugi...
    Moze ktos mial podobnie lub wie gdzie szukać przyczyny i jak to wyeliminować?
    Dziękuje z góry za odpowiedzi.
    Pozdrawiam
    20200919_150744.jpg
    Ostatnio edytowane przez Mati92 ; 21st-September-2020 o 23:49

  2. #2
    FAN INFINITI - Admin & Wujek Dobra Rada Avatar sirtrojan
    Do??czy?
    Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Jeździ
    było: INFINITI FX35 '06 -> teraz Accord '08 2.0
    Postów
    6,599
    Podziękował
    261
    Otrzymał podziękowanie 309 raz/y

    Domy?lnie

    było dłubane w lampach? to światło cofania coś pomarańczowo wygląda. niektórzy montowali tam kierunkowskazy podczas przerabiania lamp.
    pozdrawiam
    -Grzegorz-

    __________________________________________________ _____________________________

    SOLD : '06 Brillant Silver/Black | Tech | Sport | Touring | HF package |Sponsors: STILLEN: STB | COLD AIR INTAKE |Z-TUBE | MOTORDYNE: 5/16 ISO |PLENUM SPACER|GIANELLE: 20" Spidreos
    Teraz: Honda Accord Tourer '08 2.0 LPG Cobalt Blue oraz Volvo V70 '02 D5 165 KM .



    Proszę kolegów z zadawanie pytań na forum publicznym a nie na PW.
    Problem, który znajdzie sie na forum szybciej doczeka się odpowiedzi i jednocześnie posłuży innym forumowiczom.


  3. #3
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Mati92
    Do??czy?
    Jan 2020
    Mieszka w
    Szczecin
    Jeździ
    FX35, 2008, czarny / FX37S
    Postów
    238
    Podziękował
    15
    Otrzymał podziękowanie 12 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? sirtrojan Zobacz post
    było dłubane w lampach? to światło cofania coś pomarańczowo wygląda. niektórzy montowali tam kierunkowskazy podczas przerabiania lamp.
    Wydaje mi się,ze tylko na zdjęciu moze tak Tobie wyglądać,w rzeczywistości nie jest pomaranczowe,ani go nie przypomina raczej.
    Nic nie dlubalem,takiego juz kupilem.
    Wymieniłem jedynie zarowki te boczne z tylu,bo były poprzepalane i nie świeciły...

  4. #4
    FAN INFINITI - KLUBOWICZ Avatar Gdanio
    Do??czy?
    Oct 2017
    Mieszka w
    Braniewo
    Jeździ
    FX 35,2005 CZARNY / Q50 3.5 Hybrid 2016 czerwony
    Postów
    1,036
    Podziękował
    80
    Otrzymał podziękowanie 105 raz/y

    Domy?lnie

    Cytat Napisa? Mati92 Zobacz post
    Witajcie Panowie.
    Otoz wystąpił ostatnio u mnie maly problem i chcialem zapytać czy kogos z Was spotkalo cos podobnego.
    Ogolnie włączając wsteczny pali się u mnie tylko jedno swiato cofania,po prawej stronie,ale ostatnio cofając tyłem i w dosc krótkim szybkim czasie podczas przełączania biegów d/r przy manewrowaniu zapaliła mi się żarówka po lewej i nie gaśnie podczas włączonych świateł niezależnie od załączonego biegu. Po wymianie zarowki na nowa problem znika,lecz u mnie wystąpił juz po raz drugi...
    Moze ktos mial podobnie lub wie gdzie szukać przyczyny i jak to wyeliminować?
    Dziękuje z góry za odpowiedzi.
    Pozdrawiam
    20200919_150744.jpg

    Zbij żarówkę !

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
  • Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
  • Nie mo?esz dodawa? za??czników
  • Nie mo?esz edytowa? swoich postów
  •